(096) 730-18-80

  1. Головна
  2. Каталог продукції
  3. Вироби з металу

Виготовлення металевих виробів на замовлення

Вироби з металу фото 1

Вироби з металу завжди актуальні. Вони міцні, надійні та довговічні. Більшість виробів зовнішнього призначення, тобто тих, що постійно піддаються впливу погоди, виготовлені з металу. Цей матеріал стійко витримує опади, вітер, перепади температури повітря.
Сучасні технології та обладнання, а також досвід професіоналів дозволяють створювати конструкції будь-якої складності, від стандартних до індивідуальних проектів.

Хочете оформити замовлення?

Заповніть форму і ми зв’яжемось з Вами найближчим часом.

Дякуємо Вам!

Ми зв'яжемося з вами.

Can't send form.

Please try again later.

Які вироби з металу, нержавійки, кольорових і чорних металів ми виготовляємо?

Компанія KF Systems виготовляє вироби з металу на замовлення з самих різних матеріалів: нержавіючої сталі, кольорових і чорних металів, сплавів і т.д. Ми виробляємо:● Збірні металоконструкції;● Огородження для маршових сходів, балконів, терас;● Корпуси почтоматов і платіжних терміналів;● Фасадні кошики для кондиціонерів;● Деталі самого різного призначення;● Будь-які інші вироби з металу.
Ми працюємо за Вашими кресленнями або можемо самостійно скласти конструкторську документацію виробу. Можливо виробництво за зразками деталей, отриманих від замовника.У нашому розпорядженні великий виробничий цех, який оснащений першокласним обладнанням. Ми можемо виготовити металеві вироби на замовлення в найкоротші терміни, адже розуміємо наскільки цінний час, тому завжди ставимо акцент на оперативності нашої роботи.Ціни на металеві вироби можуть відрізнятися в залежності від використовуваного матеріалу, складності замовлення, обсягу партії і необхідних термінів виготовлення.

Устаткування, яке використовується для виготовлення виробів з металу

Виробництво металевих виробів вимагає сучасного спеціалізованого обладнання і кваліфікованих фахівців. Підприємство KF Systems в достатку володіє цими ресурсами, тому з нами співпрацюють великі і малі підприємства по всій Україні. Ми використовуємо як класичне, так і сучасне обладнання для такого ремесла, як виготовлення металевих виробів. В нашому розпорядженні:● Машина газотермічного різання з ЧПУ, що здатна різати метал товщиною до 100 мм. Максимальна довжина листа - 6 метрів;● Машина для плазмового різання з ЧПУ (максимальний розмір листа 3х1,5 метра, максимальна товщина різання - 12 мм);● Пилки стрічкові для різання металопрокату;● Верстати для механічної обробки металу - свердлильні, фрезерні, токарні, координатно-розточувальні, вальцювальний верстат;● Зварювальне обладнання (для ручного дугового зварювання (ММА), аргонодугового зварювання (TIG) і напівавтоматичного зварювання (MIG / MAG)● Листозгинальний верстат з ЧПУ дозволяє згинати металеві заготовки товщиною до 8 мм, довжиною до 2,5 м;● Інноваційний волоконний лазер, які дозволяє розрізати металеві пластини і труби. Великою перевагою такого обладнання є автоматизована система різання металу;● Фарбувальна камера.
Власний конструкторсько-технологічний відділ, має великий досвід розробки проектно-конструкторської та технологічної документації, а також виконує весь спектр послуг по конструюванню і технічного супроводу продукції, що виготовляється.

Переваги замовлення виготовлення металевих виробів в KF Systems

Виготовлення виробів з металу - це те, чим роками займається підприємство KF Systems. За цей час наша команда встигла зробити тисячі промислових виробів з металу, нержавійки, кольорових і чорних металів, сплавів та інших матеріалів. Замовивши виробництво металевих виробів в компанії KF Systems, клієнт отримує цілих ряд переваг:● довговічні вироби - замовлення, які виконує компанія відрізняються підвищеною надійністю і високою якістю. Виріб, яке зроблено з міцного металу прослужить Вам багато десятків років;● швидке виготовлення заготовок і деталей з металу - наша команда складається з професіоналів своєї справи, тому ми можемо гарантувати оперативність виконання замовлень;● індивідуальний підхід - перед тим, як виготовляти промислові вироби з металу, ми обговорюємо з клієнтом всі деталі і нюанси, щоб максимально точно виконати замовлення і уникнути непорозумінь;● широкий спектр виконуваної роботи - ми виготовляємо будь-які вироби з металу на замовлення - від збірних металевих конструкцій до корпусів для терміналів.
Замовити вироби з металу за найкращою ціною можна на нашому сайті KF Systems.

Де замовити виробництво виробів з металу будь-якої складності у Києві та Україні?

Ми з ювелірною точністю виготовляємо вироби з металу будь-якої складності в найкоротші терміни, точно дотримуючись технічного завдання. Ми вже багато років виготовляємо металеві вироби на замовлення в Києві, тому можемо запропонувати Вам кращу якість за саму демократичну ціну. Звертайтеся!Також Вас може зацікавити:● виробництво металевих огорож;● виготовлення шаф управління;● виробництво обладнання для нафтової промисловості.