(096) 730-18-80

  1. Головна
  2. Каталог продукції
  3. Обладнання для теплових пунктів та насосні станції

Котельне обладнання для теплопостачання

Обладнання для теплових пунктів та насосні станції фото 1

Теплопостачання — сфера діяльності з виробництва, транспортування, постачання теплової енергії споживачам. Теплові мережі транспортують тепло споживачам з метою забезпечення комунально-побутових потреб (опалення, вентиляція, гаряче водопостачання) і технологічних потреб.Ефективність та працездатність систем теплопостачання, в першу чергу, залежить від якості проектної документації. Розробка проекту залежить від архітектури будівлі, її призначення (житлові та нежитлові приміщення), кліматичних особливостей. Фахівці «КФ-СІСТЕМС» мають досвід та знання, необхідні для проектування, виготовлення та монтажу опалювального обладнання та їхніх складових. Ми допоможемо обрати правильні рішення для створення комфортних умов у Вашому приміщенні.

Залишились запитання?

Заповніть форму і ми зв’яжемось з Вами найближчим часом.

Дякуємо Вам!

Ми зв'яжемося з вами.

Can't send form.

Please try again later.

Магнітні шламоуловлювачі

Магнітні шламоуловлювачі призначені для очищення води в системах теплопостачання, захисту обладнання від корозії та внутрішніх відкладень, а також для видалення з систем теплопостачання відкладень, що утворилися раніше. Шламоуловлювачі встановлюються в циркуляційних контурах систем теплопостачання, на зворотних трубопроводах котелень, на вводах ЦТП, ІТП, вузлів обліку з метою захисту дорогого устаткування від корозії та можливих відкладень, зокрема, для захисту котлів, теплообмінників, насосів, датчиків контрольно-вимірювальної апаратури. Магнітний шламоуловлювач — це компактний пристрій, в якому послідовно реалізуються три принципи очищення: інерційно-седиментаційний, магнітний та фільтраційний.При вході в пристрій швидкість і напрямок потоку змінюються, і найбільші забруднення під дією сили тяжіння осідають в нижній частині корпусу - шламовій камері. Далі вода проходить по лабіринту зі спеціальними перегородками з феромагнітами. Вони вловлюють забруднення з частинками від 0,5 мкм і більше. Накопичене на магнітах забруднення повільно сповзає в шламову камеру, не змиваючись потоком води. За необхідності забруднення можна видалити через дренажний патрубок. Забруднення без магнітних властивостей затримується сітчастим фільтром всередині корпусу перед вихідним патрубком.

Призначення котельного обладнання для теплопостачання

Котельне обладнання може використовуватися для опалення різного виду приміщень:● побутових;● громадських;● навчальних;● торгових;● спортивно-оздоровчих;● адміністративних будівель;● промислових споруд.
Якісне обладнання для теплопостачання виконує ряд важливих функцій:● транспортує гарячу воду або пар в теплові мережі;● підтримує їх циркуляцію;● мінімізує втрати тепла при транспортуванні;● оберігає теплові мережі від аварійних ситуацій;● автоматична регуляція подачі тепла економить енерговитрати.
Головне завдання обладнання котельні — рівномірний розподіл теплоносія від теплової мережі до кінцевого споживача.

Види обладнання для гарячого теплопостачання

Централізоване теплопостачання промислових об'єктів включає в себе:● індивідуальні теплові пункти — спеціалізовані комплекси обладнання, завдяки яким відбувається підключення до систем гарячого водо- і теплопостачання. Такий пункт дозволяє транспортувати ці ресурси в точку кінцевого споживання, рівномірно розподіляючи теплоносій по всій трубопровідній системі. Він дозволяє безпечно вимикати й включати теплопостачання в будь-який зручний для Вас час;● пластинчасті теплообмінники — такі вироби мають велику площу тепловіддачі завдяки їх компактним пластинам;● розширювальні або накопичувальні ємності;● вузли обліку теплової енергії;● змішувальні пристрої;● насосні станції;
Все обладнання для котелень повинно підтримуватися в постійному справному стані та проходити регулярний огляд ремонтної або сервісної бригади.

Переваги установки теплових пунктів і насосних станцій

Устаткування для гарячого водопостачання дає багато можливостей своїм власникам. Встановивши його, Ви отримаєте:● низькі експлуатаційні витрати в процесі використання теплового пункту — в процентному співвідношенні, економія споживання тепла будинком становить 10-50%, в порівнянні зі старими радянськими системами;● компактність і безшумність обладнання, в порівнянні з іншими системами теплопостачання;● можливість автоматичного регулювання теплопостачання за допомогою зміни режимів залежно від температури повітря на вулиці;● мінімізацію теплових втрат;● автоматизовану систему експлуатації.
Проаналізувавши всі ці пункти, можна сміливо стверджувати, що встановити тепловий пункт — відмінна ідея!

Чому варто замовити виробництво котельного обладнання та устаткування для опалення в KF Systems?

Вартість котельного обладнання від виробника KF Systems приємно Вас здивує, адже наша компанія є виробником, а значить Вам не доведеться переплачувати третім особам. Співпрацюючи з нашою компанією, клієнт отримує масу переваг:● надійні та довговічні вироби — якісне виготовлення технологічної продукції є головним завдання нашої компанії;● постійний контроль якості;● широкий асортимент продукції, що виготовляється;● професійне обслуговування і безкоштовні консультації;
Ми гарантуємо своєчасність виконання замовлень, адже хочемо заощадити Ваш час і фінанси, тому виготовляємо промислове котельне обладнання в чітко визначені терміни. Нашими послугами користуються провідні українські та закордонні компанії, адже ми націлені на високий результат виконуваної роботи. Тільки з таким підходом можна розраховувати на тривалу співпрацю з клієнтами. Ми виготовляємо високоякісне котельне обладнання для промислових підприємств, використовуючи тільки найнадійніші матеріали, які пройшли перевірку на міцність.
Ми є офіційними дилерами провідних компаній-виробників комплектуючого обладнання для індивідуальних теплових пунктів.Всі наші вироби сертифіковані та відповідають чинному законодавству України. Для того, щоб замовити промислове котельне обладнання, досить зв'язатися з нашим менеджером або залишити свої контактні дані на нашому сайті.