м. Київ, вул. Бориспільська, 9пн.-пт. 08:00-18:00

(044) 206-30-88(093) 170-44-47(096) 730-18-80au.moc.smetsys-fk%40ofni

м. Київ, вул. Бориспільська, 9пн.-пт. 08:00-18:00

  1. Головна
  2. Каталог продукції
  3. Обладнання для теплових пунктів та насосні станції

Обладнання для теплових пунктів та насосні станції

Обладнання для теплових пунктів та насосні станції фото 1

Теплопостачання — сфера діяльності з виробництва, транспортування, постачання теплової енергії споживачам. Теплові мережі транспортують тепло споживачам з метою забезпечення комунально-побутових потреб (опалення, вентиляція, гаряче водопостачання) і технологічних потреб.Ефективність та працездатність систем теплопостачання, в першу чергу, залежить від якості проектної документації. Розробка проекту залежить від архітектури будівлі, її призначення (житлові та нежитлові приміщення), кліматичних особливостей. Фахівці «КФ-СІСТЕМС» мають досвід та знання, необхідні для проектування, виготовлення та монтажу систем теплопостачання та їхніх складових. Ми допоможемо обрати правильні рішення для створення комфортних умов у Вашому приміщенні.

Індивідуальні теплові пункти

Індивідуальний тепловий пункт або ІТП – це комплекс автоматичних пристроїв, що передає теплову енергію від зовнішніх тепломереж (котельної) до системи опалення, гарячого водопостачання, вентиляції або технологічних процесів житлових та промислових будівель. ІТП зазвичай розташовуються у підвальній частині будівлі. Встановлення ІТП – це сучасний підхід до термомодернізації, що дозволяє скоротити споживання тепла від 15% до 30%. Обладнаний системами програмного та погодного регулювання, ІТП має функцію автоматичного регулювання подачі тепла в конкретній будівлі, керування її інтенсивністю. Наприклад, для офісних та виробничих приміщень є можливість налаштувати у неробочий час (наприклад, ніч, вихідні та святкові дні) зниження температури до допустимої позначки і підвищення її перед початком робочого дня. Погодне регулювання дає можливість економити кількість спожитої теплової енергії і коригувати її залежно від поточної температури зовнішнього повітря. В теплу погоду регулятор теплового потоку в ІТП знижує температуру теплоносія, що циркулює в системі опалення. Відтак забезпечується комфортна температура повітря в опалюваних приміщеннях. В холодну пору ж температура в приміщеннях підвищується, відповідно до заданих налаштувань.Обладнання ІТП налаштовується індивідуально для кожного конкретного будинку. Залежно від комплектації ІТП може управляти системою опалення, системою гарячого водопостачання в будинку або ж обома системами одночасно.

Магнітні шламоуловлювачі

Магнітні шламоуловлювачі призначені для очищення води в системах теплопостачання, захисту обладнання від корозії і внутрішніх відкладень, а також для видалення з систем теплопостачання відкладень, що утворилися раніше. Шламоуловлювачі встановлюються в циркуляційних контурах систем теплопостачання, на зворотних трубопроводах котелень, на вводах ЦТП, ІТП, вузлів обліку з метою захисту дорогого устаткування від корозії і можливих відкладень, зокрема, для захисту котлів, теплообмінників, насосів, датчиків контрольно-вимірювальної апаратури. Магнітний шламоуловлювач – це компактний пристрій, в якому послідовно реалізуються три принципи очищення: інерційно-седиментаційний, магнітний та фільтраційний.При вході в пристрій швидкість і напрямок потоку змінюються, і найбільші забруднення під дією сили тяжіння осідають в нижній частині корпусу - шламовій камері. Далі вода проходить по лабіринту зі спеціальними перегородками з феромагнітами. Вони вловлюють забруднення з частинками від 0,5 мкм і більше. Накопичене на магнітах забруднення повільно сповзає в шламову камеру, не змиваючись потоком води. За необхідності забруднення можна видалити через дренажний патрубок. Забруднення без магнітних властивостей затримується сітчастим фільтром всередині корпусу перед вихідним патрубком.

Пластинчасті теплообмінники для систем опалення та гарячого водопостачання

Пластинчасті теплообмінники призначені для здійснення теплообміну між рідкими середовищами. Вони застосовуються для підігріву або охолодження рідини, приєднання системи опалення до розподільних мереж, приєднання системи гарячого водопостачання (ГВП) при паралельній схемі підключення, а також для утилізації тепла повернутого технологічного конденсату.
Пластинчасті теплообмінники – це економічно та екологічно вигідне рішення для систем теплопостачання та гарячого водопостачання (ГВП) житлових, адміністративних та промислових будівель.
Пластинчасті теплообмінники мають високий коефіцієнт теплопередачі за рахунок складної форми поверхні теплообміну, що у 2-6 рази вище, ніж в кожухотрубних теплообмінниках.
Вони довговічні, надійні, прості в експлуатації та обслуговуванні. Виготовлені із нержавіючої сталі пластинчасті теплообмінники стійкі до корозії, легко розбираються для очищення та ремонту. За необхідності можна легко замінити будь-яку пластину чи прокладку, змінити площу поверхні, якщо цього вимагає навантаження чи температурний режим.
Пластинчасті теплообмінники компактні, порівняно із кожухотрубними апаратами.

Насосні станції

Насосні станції  застосовуються для перекачування та підвищення тиску чистої води для промислових і побутових потреб, наприклад: постачання питної води у житлових будинках, лікарнях, адміністративних і промислових спорудах, у відповідності з діючими нормами і регламентами; промислових систем охолодження; протипожежних систем;дощових (зрошувальних) установок, що складаються з декількох насосів, які підключаються безпосередньо в загальну систему водопостачання, або через закритий резервний бак, що знаходиться під атмосферним тиском. «КФ-СІСТЕМС» виготовляє автоматизовані насосні станції з використанням комплектуючих відомих європейських постачальників. Вони компактні та надійні в експлуатації. Насосні станції - це економічне споживання, високий ККД, повна автоматизація з розширеними можливостями.

Залишились запитання?

Заповніть форму і ми зв’яжемось з Вами найближчим часом.

Дякуємо Вам!

Ми зв'яжемося з вами.

Can't send form.

Please try again later.