(093) 170-44-47

  1. Головна
  2. Каталог продукції
  3. Обладнання для теплових пунктів та насосні станції

Обладнання для теплопостачання

Обладнання для теплових пунктів та насосні станції фото 1

Теплопостачання — сфера діяльності з виробництва, транспортування, постачання теплової енергії споживачам. Теплові мережі транспортують тепло споживачам з метою забезпечення комунально-побутових потреб (опалення, вентиляція, гаряче водопостачання) і технологічних потреб.Ефективність та працездатність систем теплопостачання, в першу чергу, залежить від якості проектної документації. Розробка проекту залежить від архітектури будівлі, її призначення (житлові та нежитлові приміщення), кліматичних особливостей. Фахівці «КФ-СІСТЕМС» мають досвід та знання, необхідні для проектування, виготовлення та монтажу систем теплопостачання та їхніх складових. Ми допоможемо обрати правильні рішення для створення комфортних умов у Вашому приміщенні.

Призначення обладнання для теплопостачання

Котельне обладнання може використовуватися для опалення різного виду приміщень:● побутових;● громадських;● навчальних;● торгових;● спортивно-оздоровчих;● адміністративних будівель;● промислових споруд.
Якісне обладнання для теплопостачання виконує ряд важливих функцій:● транспортує гарячу воду або пар в теплові мережі;● підтримує їх циркуляцію;● мінімізує втрати тепла при транспортуванні;● оберігає теплові мережі від аварійних ситуацій;● автоматична регуляції подачі тепла економить енерговитрати.

Головне завдання теплових пунктів - рівномірний розподіл теплоносія від теплової мережі до кінцевого споживача.

Види обладнання для гарячого теплопостачання

Централізоване теплопостачання промислових об'єктів включає в себе:● індивідуальні теплові пункти - спеціалізовані комплекси обладнання, завдяки яким відбувається підключення до систем гарячого водо- і теплопостачання. Такий пункт дозволяє транспортувати ці ресурси в точку кінцевого споживання, рівномірно розподіляючи теплоносій по всій трубопровідній системі. Він дозволяє безпечно вимикати і включати теплопостачання в будь-який зручний для Вас час;● пластинчасті теплообмінники - такі вироби мають велику площу тепловіддачі завдяки їх компактним пластин;● розширювальні або накопичувальні ємності;● вузли обліку теплової енергії;● змішувальні пристрої;● насосні станції;
Все обладнання для теплопостачання повинно підтримуватися в постійному справному стані і проходити регулярний огляд ремонтної або сервісної бригади.

Переваги установки теплових пунктів і насосних станцій

Устаткування для гарячого водопостачання дає багато можливостей своїм власникам. Встановивши його, Ви отримаєте:● низькі експлуатаційні витрати в процесі використання теплового пункту - в процентному співвідношенні, економія споживання тепла будинком становить 10-50%, в порівнянні зі старими радянськими системами;● компактність і безшумність обладнання, в порівнянні з іншими системами теплопостачання;● можливість автоматичного регулювання теплопостачання за допомогою зміни режимів в залежності від температури повітря на вулиці;● мінімізацію теплових втрат;● автоматизовану систему експлуатації.
Проаналізувавши всі ці пункти, можна сміливо стверджувати, що встановити тепловий пункт - відмінна ідея!

Чому варто замовити виробництво котельного обладнання та устаткування для опалення в KF Systems?

Ціна котельного обладнання від виробника KF Systems приємно Вас здивує, адже наша компанія є виробником, а значить Вам не доведеться переплачувати третім особам. Співпрацюючи з нашою компанією, клієнт отримує масу переваг:● надійні і довговічні вироби - якісне виготовлення технологічної продукції це головне завдання нашої компанії;● постійний контроль якості;● широкий асортимент продукції, що виготовляється;● професійне обслуговування і безкоштовні консультації;
Ми гарантуємо своєчасність виконання замовлень, адже хочемо заощадити Ваш час і фінанси, тому виготовляємо промислове котельне обладнання в чітко визначені терміни. Нашими послугами користуються провідні українські та закордонні компанії, адже ми націлені на високий результат виконуваної роботи. Тільки з таким підходом можна розраховувати на тривалу співпрацю з клієнтами. Ми виготовляємо високоякісне котельне обладнання для промислових підприємств, використовуючи тільки найнадійніші матеріали, які пройшли перевірку на міцність.
Ми є офіційними дилерами провідних компаній-виробників комплектуючого обладнання для індивідуальних теплових пунктів.Всі наші вироби сертифіковані і відповідають чинному законодавству України. Для того, щоб замовити промислове котельне обладнання, досить зв'язатися з нашим менеджером або залишити свої контактні дані на нашому сайті.

Магнітні шламоуловлювачі

Магнітні шламоуловлювачі призначені для очищення води в системах теплопостачання, захисту обладнання від корозії і внутрішніх відкладень, а також для видалення з систем теплопостачання відкладень, що утворилися раніше. Шламоуловлювачі встановлюються в циркуляційних контурах систем теплопостачання, на зворотних трубопроводах котелень, на вводах ЦТП, ІТП, вузлів обліку з метою захисту дорогого устаткування від корозії і можливих відкладень, зокрема, для захисту котлів, теплообмінників, насосів, датчиків контрольно-вимірювальної апаратури. Магнітний шламоуловлювач – це компактний пристрій, в якому послідовно реалізуються три принципи очищення: інерційно-седиментаційний, магнітний та фільтраційний.При вході в пристрій швидкість і напрямок потоку змінюються, і найбільші забруднення під дією сили тяжіння осідають в нижній частині корпусу - шламовій камері. Далі вода проходить по лабіринту зі спеціальними перегородками з феромагнітами. Вони вловлюють забруднення з частинками від 0,5 мкм і більше. Накопичене на магнітах забруднення повільно сповзає в шламову камеру, не змиваючись потоком води. За необхідності забруднення можна видалити через дренажний патрубок. Забруднення без магнітних властивостей затримується сітчастим фільтром всередині корпусу перед вихідним патрубком.

Залишились запитання?

Заповніть форму і ми зв’яжемось з Вами найближчим часом.

Дякуємо Вам!

Ми зв'яжемося з вами.

Can't send form.

Please try again later.