м. Київ, вул. Бориспільська, 9пн.-пт. 08:00-18:00

(044) 206-30-88(093) 170-44-47(096) 730-18-80au.moc.smetsys-fk%40ofni

м. Київ, вул. Бориспільська, 9пн.-пт. 08:00-18:00

  1. Головна
  2. Наше виробництво
  3. Фарбування
Фарбування фото 1

Фарбування

Фарбування металевих виробів – це не лише декоративний вигляд виробу, а й захист металу від окислення, іржі на його поверхні та окалини. Щоб уберегти метал від руйнування та старіння, виробники фарб додають захисні компоненти, які перешкоджають корозії металевої поверхні.
Порошкове (полімерне) фарбування – надійний і швидкий спосіб нанесення лакофарбового покриття, застосовується для будь-якого типу металевих виробів, відрізняється від аналогів кращими технологічними, економічними та екологічними показниками. Порошкове фарбування – лідер сучасної лакофарбової індустрії.Етапу фарбування передує піскоструменева обробка виробу. 

Фарбувальні камери


Порошкове (полімерне) фарбування здійснюється у спеціальних системах – фарбувальних камерах, що складаються безпосередньо із фарбувального приміщення, системи фільтрації, системи припливно-витяжної вентиляції та теплогенератора.
У фарбувальних камерах порошок, нанесений на поверхню, нагрівається до стану оплавлення, створюючи монолітний шар, який захищає виріб від шкідливого впливу зовнішнього середовища.
Фарбувальні камери для металу – автоматизовані та герметичні. Фарбування металевих конструкцій необхідно здійснювати в певній черговості. Слідуючи основним крокам фарбування, можна домогтися першокласного зовнішнього вигляду та довговічності готової поверхні.

Хочете замовити послугу?

Заповніть форму і ми зв’яжемось з Вами найближчим часом.

Дякуємо Вам!

Ми зв'яжемося з вами.

Can't send form.

Please try again later.