(096) 730-18-80

  1. Головна
  2. Наше виробництво
  3. Фарбування металевих поверхонь
Фарбування фото 1

Фарбування металевих поверхонь

Фарбування виробів з металу – це не лише декоративний вигляд виробу, а й захист металу від окислення, іржі на його поверхні та окалини. Щоб уберегти метал від руйнування та старіння, виробники фарб додають захисні компоненти, які перешкоджають корозії металевої поверхні.
Порошкове (полімерне) фарбування – надійний і швидкий спосіб нанесення лакофарбового покриття, застосовується для будь-якого типу металевих виробів, відрізняється від аналогів кращими технологічними, економічними та екологічними показниками. Порошкове фарбування – лідер сучасної лакофарбової індустрії.Етапу фарбування передує піскоструменева обробка виробу. 

Хочете замовити послугу?

Заповніть форму і ми зв’яжемось з Вами найближчим часом.

Дякуємо Вам!

Ми зв'яжемося з вами.

Can't send form.

Please try again later.

Фарбувальні камери


Порошкове (полімерне) фарбування здійснюється у спеціальних системах – фарбувальних камерах, що складаються безпосередньо із фарбувального приміщення, системи фільтрації, системи припливно-витяжної вентиляції та теплогенератора.
У фарбувальних камерах порошок, нанесений на поверхню, нагрівається до стану оплавлення, створюючи монолітний шар, який захищає виріб від шкідливого впливу зовнішнього середовища.
Фарбувальні камери для металу – автоматизовані та герметичні. Фарбування металевих конструкцій необхідно здійснювати в певній черговості. Слідуючи основним крокам фарбування, можна домогтися першокласного зовнішнього вигляду та довговічності готової поверхні.

Як здійснюється порошкове фарбування металевих виробів?

Атмосферні опади та інші зовнішні подразники можуть негативно позначатися на довговічності і зовнішній вигляд виробів з металу. Порошкове фарбування металевих виробів допоможе усунути відразу дві проблеми:● запобігти корозії металу і зберегти його в цілісності довгий час;● зберегти привабливий зовнішній вигляд виробу.
Порошкове фарбування виробів з металу виконується в спеціальних місцях - фарбувальних камерах, які складаються безпосередньо з фарбувального приміщення, системи фільтрації, системи припливно-витяжної вентиляції і теплогенератора.
Щоб здійснити процес фарбування, потрібно:● розібрати металоконструкцію на комплектуючі, якщо це дозволяє вигляд виробу. У такому вигляді легше підготувати поверхню металу для подальшої обробки;● очистити кожну деталь від пилу і забруднень;● видалити іржу - зробити це можна різними способами. Якщо ступінь корозії не дуже сильна, то буде досить ретельно протерти метал крупнозернистим наждачним папером. Якщо ж іржі багато, варто застосувати металеву щітку. Фарбування виробів з металу повинне проводитися тільки після повного видалення іржі і пилу. Фарба повинна лягати на чистий і сухий метал;● знежирити поверхню - від цього процесу залежить довговічність терміну фарбування і зовнішній вигляд всього виробу. Фарбу і ґрунтовку варто наносити тільки на попередньо знежирену поверхню. Найзручнішим у використанні вважається обезжириватель в формі аерозолю;● при необхідності нанести грунт - грунтувати варто тільки чисту, знежирену поверхню;● нанести спеціальний порошок і нагріти до стану оплавлення, створюючи монолітний шар, який буде захищати виріб від негативного впливу зовнішнього середовища. Цей процес здійснюється в автоматизованих і герметичних фарбувальних камерах. При відсутності корозії підготовка до фарбування істотно спрощується. Досить буде зчистити фарбу, яка почала відшаровуватися і стерти верхнє глянсове покриття.Фарбування виробів з металу повинне здійснюватися в певній черговості. Тільки дотримуючись точної послідовності фарбування, можна домогтися ідеального зовнішнього вигляду виробу, яке буде відрізнятися довговічністю і прослужить не один десяток років.

Переваги полімерного фарбування металу

Фарбування металевих виробів виконує ряд важливих функцій:
● змінює зовнішній вигляд виробу;● захищає метал від окислення, корозії і окалини;● виконує декоративну функцію.
Щоб уберегти метал від іржі і старіння, виробники фарбувальних матеріалів додають в них спеціальні компоненти, які захищають метал від корозії і руйнування.Полімерно порошкове фарбування металевих виробів це перевірений і швидкий спосіб захистити металевий виріб від зовнішніх подразників і атмосферних опадів.

Від чого залежить ціна фарбування металоконструкцій?

Вартість фарбування металевих виробів в Києві залежить від багатьох факторів. Головний з них - спосіб фарбування. Фарбування може здійснюватися рідкої або порошковою фарбою:● фарбування металевих виробів рідкою фарбою - перед початком фарбування, при необхідності, деталі проходять піскоструминну обробку і грунтування;● фарбування металевих виробів порошковою фарбою - перед початком фарбування, при необхідності, деталі проходять піскоструминну обробку.
В обох випадках кінцева вартість залежить від вартості самої фарби, ваги, габаритів і конструктиву деталі. Ціна на порошкове фарбування металевих виробів в компанії KF Systems приємно Вас здивує.

Де замовити фарбування виробів з металу в Україні?

Якщо Вас цікавить фарбування металевих виробів в Україні, то звертайтеся в компанію KF Systems. Ми вже багато років займаємося фарбуванням металевих виробів в Україні та Києві, тому можемо запропонувати кращу якість за невеликі гроші. Наша команда швидко і якісно виконує поставлені завдання. Ми співпрацюємо з підприємствами по всій Україні і налагоджуємо тривалі відносини з клієнтами. Звертайтеся!
Також Вас може зацікавити:● піскоструминна обробка металу● механічна обробка металів