м. Київ, вул. Бориспільська, 9пн.-пт. 08:00-18:00

(044) 206-30-88(093) 170-44-47(096) 730-18-80au.moc.smetsys-fk%40ofni

м. Київ, вул. Бориспільська, 9пн.-пт. 08:00-18:00

  1. Головна
  2. Наше виробництво
  3. Склопластикові вироби

Склопластикові вироби

Склопластик – сучасний конструкційний композитний матеріал, який складається зі армуючого матеріалу (скловолокна) та поліефірних смол. Скловолокно забезпечує міцність виробу, смола - високу стійкість до хімічних, атмосферних та інших зовнішніх впливів. Щоб надати виробу привабливого зовнішнього вигляду, певного забарвлення та забезпечити захисні властивості, використовують спеціальні речовини - гелькоути.
Виготовлення виробів зі склопластику відбувається методом формовки, тобто за допомогою спеціальних форм (матриць). Для цього створюють фальш-модель (майстер-модель).
Склопластикові вироби мають низку переваг, завдяки чому здобули популярність у різних сферах, зокрема, в будівництві, автомобіле- та суднобудуванні, енергетиці, у галузях суспільного користування, наприклад, виготовленні сміттєвих баків, поштових скриньок тощо. Вироби зі склопластику стійкі до агресивних середовищ та несприятливих погодних умов, витримують різні температури від -40℃ до +60℃ протягом тривалого часу, довговічні, мають малу питому вагу та високу питому міцність. Вони можуть бути будь-якої форми, розміру та кольору.
«КФ-СІСТЕМС» виготовляє матриці для виробів зі склопластику будь-якої складності та форми як для серійного виробництва, так і за індивідуальними замовленнями. 

Heading photo

Виготовлення склопластикових виробів


Настав час, коли склопластик, завдяки своїм характеристикам став трохи витісняти з ринку інші матеріали, в тому числі і натуральні, такі як камінь або дерево.Натуральні матеріали, безумовно, є сьогодні еталоном стилю, але їх висока вартість не дозволяє масово впроваджувати еко технології в життя. Виробництво композитних матеріалів, що складаються з матриці і основного армуючого речовини, дозволяє створювати незрівнянні імітації природних матеріалів високої якості, але за ціною, яка стала доступною більш широкому колу споживачів.
Сфера застосування склопластику дуже широка і різноманітна. Сьогодні його ефективно застосовують в наступних сферах: автомобілебудування;● суднобудування як прерогатівних напрямок виробничої діяльності; будівництво;● виробництво виробів, які відповідають суспільні потреби (поштові скриньки, кабінки для таксофонів, перила, сміттєві баки і т.д.); енергетика;

Heading photo

Виробництво матриць (форм) для виготовлення склопластикових виробів


Грамотно виготовлена матриця зі склопластику є гарантією належної відповідності виробів бажаним розмірам та формам. Поводження з матрицею дозволить запустити стабільне виробництво високоякісних виробів різного призначення. Сама матриця зі склопластику складається з декоративного та каркасного шару. Декоративний шар відповідає за відповідність виготовленого виробу точної формі, а каркасний шар забезпечує тривалість служби матриці та її зносостійкість. Щоб матриця зі склопластику служила найбільш ефективно, важливо дотримуватися простих правил роботи з нею.
Формування виробів повинно проводитися при підходящій температурі і відповідно до інструкцій. Ми напоготові надати матрицю зі склопластику для виробництва необхідних виробів, виготовлену відповідно до точно розрахованим кресленням. Зателефонуйте до відділу наших продажів і ми обговоримо тонкощі виготовлення бажаних матриць, які здатні дійсно спростити Ваше виробництво. Використання стеклопластикової матриці у виробництві дозволяє мати впевненість у стабільній міцності кожного виробу і параметрах його естетичних складових.

Хочете замовити послугу?

Заповніть форму і ми зв’яжемось з Вами найближчим часом.

Дякуємо Вам!

Ми зв'яжемося з вами.

Can't send form.

Please try again later.