(096) 730-18-80

  1. Головна
  2. Наше виробництво
  3. Склопластикові вироби

Виробництво склопластикових виробів

Склопластик – сучасний конструкційний композитний матеріал, який складається з армуючого матеріалу (скловолокна) та поліефірних смол. Скловолокно забезпечує міцність виробу, смола - високу стійкість до хімічних, атмосферних та інших зовнішніх впливів. Щоб надати виробу привабливого зовнішнього вигляду, певного забарвлення та забезпечити захисні властивості, використовують спеціальні речовини - гелькоути.
Виготовлення виробів зі склопластику відбувається методом формовки, тобто за допомогою спеціальних форм (матриць). Для цього створюють фальш-модель (майстер-модель).

Хочете замовити послугу?

Заповніть форму і ми зв’яжемось з Вами найближчим часом.

Дякуємо Вам!

Ми зв'яжемося з вами.

Can't send form.

Please try again later.

Склопластикові вироби мають низку переваг, завдяки чому здобули популярність у різних сферах, зокрема, в будівництві, автомобіле- та суднобудуванні, енергетиці, у галузях суспільного користування, наприклад, виготовленні сміттєвих баків, поштових скриньок тощо.
Вироби зі склопластику стійкі до агресивних середовищ та несприятливих погодних умов, витримують різні температури від -40℃ до +60℃ протягом тривалого часу, довговічні, мають малу питому вагу та високу питому міцність. Вони можуть бути будь-якої форми, розміру та кольору.

Виробник обладнання «КФ-СІСТЕМС» виготовляє матриці для виробів зі склопластику будь-якої складності та форми як для серійного виробництва, так і за індивідуальними замовленнями. 

Сфери застосування продукції зі скловолокна

Склопластик знайшов своє застосування в багатьох напрямках - від предметів побутового користування до складного машинобудування. Виробництво ємностей зі склопластику дуже затребуване, адже його експлуатаційні параметри дозволяють використовувати його в самих різних галузях.
Вироби зі склопластику в Україні застосовують у багатьох сферах промисловості:● автомобільна промисловість - аксесуари, сидіння, запасні частини;● сфера будівництва кораблів і літаків - деталі кузова, запчастини, елементи салону;● будівельна сфера - утеплювачі, навіси, склопластикове виробництво;● хімічна промисловість - виготовлення ємностей зі склопластику і резервуарів для зберігання і транспортування небезпечних речовин;● технологічна сфера - деталі для електронних девайсів, чохли;● область громадського користування - виробництво сміттєвих баків, поштових скриньок і багато іншого.
Це лише невеликий перелік сфер, в яких використовується продукція зі скловолокна. Цей матеріал швидко набирає обертів і стає все більш затребуваним. Це пов'язано з його практичністю і довговічністю, а також з рядом явних переваг.

Переваги склопластику

Склопластик - сучасний конструкційний композитний матеріал, до складу якого входить армуючий матеріал (скловолокно) і поліефірні смоли. Сукупність цих елементів в результаті дає міцний композит з потужними характеристиками. Склопластикові вироби мають ряд переваг:● надійність - будь-які вироби зі склопластику відмінно протистоять зовнішнім навантаженням, а в деяких випадках навіть перевищують показники сталі і інших металів;● низький показник теплопровідності - ця характеристика дозволяє використовувати скловолокно в якості додаткового утеплювача;● широкий модельний ряд - вироби зі склопластику під замовлення можуть бути виконані в будь-якій кольоровій гамі потрібного розміру. Це робить їх не тільки практичними, але і унікальними;● стійкість до зовнішніх подразників - смола, яка знаходиться в складі матеріалу, відмінно протистоїть хімічним, атмосферним та іншим видам впливів. Такий показник оберігає виріб від корозії і гниття, а також дозволяє зберігати його тривалий час. Як показує практика, композит може успішно прослужити до 50 років. Ще однією перевагою даного матеріалу стане той факт, що він легко піддається реставрації, а значить, час його експлуатації можна збільшувати;● мобільність - ця характеристика доступна через невеликої ваги готового виробу. Питома вага склопластику становить близько 1 г/см3, що в рази менше, ніж у металу;● невелика вартість - ціна виробів зі склопластику досить низька, якщо порівнювати з іншим альтернативним сировиною, яке має схожі експлуатаційні якості.
Проаналізувавши всі ці пункти, можна сміливо стверджувати, що склопластик це надійний і недорогий матеріал, який відмінно справляється зі своїми функціональними обов'язками.

Етапи виробництва виробів зі скловолокна

Виготовлення виробів зі склопластику це складний процес, до якого варто поставитися з великою відповідальністю. Для того, щоб побачити в кінцевому результаті якісний продукт, варто дотримуватися певної послідовності. Ось основні етапи склопластикового виробництва:● підготовка вихідного матеріалу до обробки;● формування виробів зі склопластику - сировина викладається в спеціальні форми для додання їм бажаних характеристик - розмір, вага, форма і т.д.;● додавання рідких смол в ємність з волокнами;● пресування виробу;● застигання;● відправка на кінцеву обробку.
На виході ми отримуємо виріб ідеальної форми з високою міцністю і стійкістю до будь-яких температурних, атмосферних, хімічних і інших зовнішніх подразників.

Чому варто замовити виробництво склопластикових виробів в KF Systems?

Замовити вироби зі склопластику в Україні можна на сайті компанії KF Systems. Ми займаємося виробництвом виробів зі склопластику вже багато років, тому можемо гарантувати довговічність, надійність та приємну вартість склопластика в Україні. Для свого виробництва ми використовуємо тільки найякісніші матеріали, які відповідають усім діючим нормам і стандартам якості. Наше підприємство виготовляє матриці для виробів зі склопластику будь-якої складності та форми як для серійного виробництва, так і за індивідуальними замовленнями клієнтів.
Виготовлення виробів зі склопластику на замовлення це тільки один з пунктів виробництва компанії KF Systems. У нашій компетенції:● заготівельне виробництво;● проектування і виготовлення деталей;● зварювальне виробництво;● виготовлення урн для відходів і багато іншого.
Для того, щоб оформити замовлення, достатньо зв'язатися з нашим менеджером і обговорити всі питання, що цікавлять Вас. Звертайтеся!