(096) 730-18-80

  1. Головна
  2. Каталог продукції
  3. Обладнання для фонтанів

Виробництво обладнання для фонтанів

Обладнання для фонтанів фото 1

Сучасні фонтани — це складні гідротехнічні конструкції. Фонтани є популярними в місцях відпочинку, стають окрасою та є іміджевими об’єктами. Тому важливо, щоб вони працювали безперебійно, мали свою родзинку та запам’ятовувалися.Устаткування для кожного фонтану підбирається індивідуально, і залежить від багатьох навколишніх факторів, наприклад, від типу й форми фонтану, наявності чаші, форми водойми та інших.Сучасні фонтани — це насосне, освітлювальне, звукове обладнання, устаткування для контролю та управління фонтаном та його сценаріями, живлення від електромережі в умовах постійного контакту з водою. Фонтани мають бути не лише ефектними, а й надійними та безпечними. «КФ-СІСТЕМС» проєктує та виготовляє обладнання для створення міських, музичних, штучних і пішохідних фонтанів.

Залишились запитання?

Заповніть форму і ми зв’яжемось з Вами найближчим часом.

Дякуємо Вам!

Ми зв'яжемося з вами.

Can't send form.

Please try again later.

Все для виготовлення фонтанів від виробника КФ-СІСТЕМС

Наявність штучного або природного водоймища в місті або на особистій ділянці — це безсумнівний плюс. Щоб зробити ставок красивим й естетично привабливим, недостатньо просто спроектувати та побудувати його. Варто подбати про ефективну систему фільтрації та циркуляції води. КФ-СІСТЕМС пропонує якісне обладнання для фонтанів та ставків в Києві. Коректна система очищення може затримати в фільтрі навіть самі непомітні забруднення. Водорості, мікроорганізми не зможуть розвиватися в воді через хорошу фільтрацію. Такий підхід гарантує якісне очищення ставка.

Виготовлення необхідного фонтанного обладнання

Виробництво обладнання для фонтанів включає в себе виготовлення спеціальних окремих елементів для підтримки його ефективної роботи. Ось деякі з них:
● Насос для фонтану (фонтанний модуль) — вибір даного виробу має відповідати стандартам водойми. Від нього буде залежати кінцевий результат (висота струменя, діаметр і т.д.);● Система фільтрації для фонтану — дозволяє очистити воду від забруднень;● Насадки для фонтанів (форсунки) — потрібні для викидання води (одноструменеві, багатоструменеві, вулкан, ротаційні й т.д.);● Датчики контролю — призначені для регулювання рівня води у фонтані;● Підсвічування для фонтану — зробить зовнішній вигляд системи цікавим та унікальним. Підводні світлодіодні світильники надають водойму ексклюзивності.
Саме від цих приладів буде залежить загальний вигляд, чистота, привабливість, прозорість і безпека води, а також відсутність неприємного запаху. Наші фахівці з радістю допоможуть Вам підібрати все для фонтанів в Україні.

Як правильно підібрати професійне фонтанне обладнання

Щоб не було шкода про прийняте рішення, потрібно знати деякі особливості обраного виробу. Ось на що варто звернути увагу при виборі фонтанного обладнання:
● якість матеріалів;● гладкість поверхонь;● цілісність (поєднання елементів між собою);● кількість реальних позитивних відгуків про виробника.
Відштовхуючись від цих пунктів, Ви зможете спроектувати, купити та побудувати все для фонтанів в Україні (або ж делегувати нам ці обов'язки) та залишитися задоволеними своїм вибором.

Переваги замовлення обладнання для ставків та фонтанів від виробника KF-SYSTEMS

Виготовлення професійного фонтанного обладнання під ключ — це те, що професійно робить наша команда!
Працюючи з компанією КФ-СІСТЕМС кожен клієнт отримує:● якісну продукцію — ми використовуємо тільки високоякісні матеріали при складанні конструкцій, тому можемо гарантувати довговічність та надійність наших виробів;● демократичні ціни — ми розуміємо, що покупка, будівництво та обслуговування фонтанної системи це досить велике капіталовкладення, тому ми гарантуємо краще співвідношення ціни і якості;● швидку доставку — коли потрібна модель буде обрана, просто напишіть нам і ми доставимо Вам її протягом декількох днів;● професійне обслуговування — якщо Ви ще не визначилися з вибором, то наші фахівці проведуть Вам індивідуальну консультацію та допоможуть прийняти правильне рішення.