м. Київ, вул. Бориспільська, 9пн.-пт. 08:00-18:00

(044) 206-30-88(093) 170-44-47(096) 730-18-80au.moc.smetsys-fk%40ofni

м. Київ, вул. Бориспільська, 9пн.-пт. 08:00-18:00

  1. Головна
  2. Каталог продукції
  3. Обладнання для фонтанів

Виробництво обладнання для фонтанів

Обладнання для фонтанів фото 1

Сучасні фонтани — це складні гідротехнічні конструкції. Фонтани є популярними в місцях відпочинку, стають окрасою та є іміджевими об’єктами. Тому важливо, щоб вони працювали безперебійно, мали свою родзинку та запам’ятовувалися.Устаткування для кожного фонтану підбирається індивідуально, і залежить від багатьох навколишніх факторів, наприклад, від типу й форми фонтану, наявності чаші, форми водойми та інших.Сучасні фонтани — це насосне, освітлювальне, звукове обладнання, устаткування для контролю та управління фонтаном та його сценаріями, живлення від електромережі в умовах постійного контакту з водою. Фонтани мають бути не лише ефектними, а й надійними та безпечними. «КФ-СІСТЕМС» проєктує та виготовляє обладнання для створення найефектніших фонтанів.

Підводні LED світильники

Сучасні фонтани — це, в першу чергу, видовище, яке створюється грою води та світла. Де б не розташовувалися фонтанні освітлювачі, під або над водою, вони повинні бути, перш за все, безпечними для глядачів і персоналу. Тому світильники бажано використовувати низьковольтні (12 або 24 В). Водонепроникні корпуси світильників виготовляються з антикорозійного матеріалу із ступенем захисту класу не менше IP68. Вони можуть витримувати температурні діапазони -50 + 50 ° C, мають високу міцність. Кількість увімкнених одночасно, а також частота вмикання не впливають на термін їх експлуатації.Широкий діапазон кольорів можна відтворити без використання додаткових фільтрів. Програма зміни кольорів задається за допомогою контролера, що дозволяє створювати найрізноманітніші поєднання кольорів. LED-світильники можуть відтворити до 16,7 млн. відтінків.

Форсунки для фонтанів

Форсунки (насадки) для фонтанів — це пристрої, що надають струменям води певної форми. Вони розсіюють та розбризкують воду відповідно до прописаного сценарію. Кожна з фонтанних насадок створює свій неповторний ефект. Комбінація різних форсунок у поєднанні з різною висотою малюнка створюють видовищні композиції.

Ротаційні форсунки

Для створення обертових водних візерунків використовують ротаційні насадки, які змушують струмені води рухатися по певних траєкторіях.Форсунки для фонтанів зазвичай виготовляють з латуні і неіржавіючої сталі, використовується також бронза, пластик. Насадки можна підібрати найрізноманітніших форм і видів. Деякі краще застосовувати у великих резервуарах, чашах, інші — для невеликих фонтанів. Є форсунки, робота яких залежить від рівня води в резервуарах, для інших це не має значення. Є насадки, які дозволяють регулювати кут нахилу струменів, є такі, що мають жорстке кріплення. «КФ-СІСТЕМС» виготовляє форсунки різних конфігурацій та можливостей для створення найрізноманітніших водних візерунків.

Насосні модулі для пішоходних фонтанів

Пішохідні або, як їх ще називають, сухі фонтани стають невід’ємними елементами багатьох міських пейзажів.  Водна чаша таких споруд прихована під землею. Струмені води спрямовуються над бруківкою, а коли фонтан не працює — поверхня залишається сухою. Звідси й походження назви. Такі фонтани також називають площинними, тротуарними або пішохідними.Пішохідні фонтани формуються із модульних блоків. До складу кожного модуля входить форсунка, насос, підводний світильник, корпус, кришки, кріплення, система регулювання вертикальності струменя, DMX контролер, кабельні вводи.Насоси відрізняються об'ємною продуктивністю, напором, способом підключення до системи циркуляції води фонтану. Так звані глибинні насоси монтуються безпосередньо в чаші фонтану, а виносні (сухі) — за її межами. Для світлових та світло-музичних фонтанів здебільшого використовують заглиблені насоси. Вони можуть вмикатися відповідно до запрограмованого сценарію, створюючи «гру» струменів води. Крім того, вони не потребують прокладання довгих трубопроводів, а відтак виключають втрати гідравлічного напору.Деякі проекти передбачають систему зворотного водопостачання фонтану з циркуляційним та дренажним насосами, що створюють рециркуляцію води у чаші.Через постійний контакт людей із водою в таких фонтанах обов’язковою є системи очищення води.Технологічне обладнання системи фільтрації та підготовки води, щит керування та автоматики розташовуються здебільшого в підземній насосній станції поряд з фонтаном. Насоси для створення кожної картини розташовані в чаші. Підживлення фонтану здійснюється автоматично по датчикам рівня у чаші фонтану за допомогою електромагнітного клапана.

Залишились запитання?

Заповніть форму і ми зв’яжемось з Вами найближчим часом.

Дякуємо Вам!

Ми зв'яжемося з вами.

Can't send form.

Please try again later.

Все для фонтанів від виробника КФ-СІСТЕМС

Наявність штучного або природного водоймища в місті або на особистій ділянці — це безсумнівний плюс. Щоб зробити ставок красивим й естетично привабливим, недостатньо просто спроектувати та побудувати його. Варто подбати про ефективну систему фільтрації та циркуляції води. КФ-СІСТЕМС пропонує якісне обладнання для фонтанів в Києві. Коректна система очищення може затримати в фільтрі навіть самі непомітні забруднення. Водорості, мікроорганізми не зможуть розвиватися в воді через хорошу фільтрації. Такий підхід гарантує якісне очищення ставка.

Виготовлення необхідного фонтанного обладнання

Виробництво обладнання для фонтанів включає в себе виготовлення спеціальних окремих елементів для підтримки його ефективної роботи. Ось деякі з них:
● Насос для фонтану (фонтанний модуль) — вибір даного виробу має відповідати стандартам водойми. Від нього буде залежати кінцевий результат (висота струменя, діаметр і т.д.);● Система фільтрації для фонтану — дозволяє очистити воду від забруднень;● Насадки для фонтанів (форсунки) — потрібні для викидання води (одноструменеві, багатоструменеві, вулкан, ротаційні й т.д.);● Датчики контролю — призначені для регулювання рівня води у фонтані;● Підсвічування для фонтану — зробить зовнішній вигляд системи цікавим та унікальним. Підводні світлодіодні світильники надають водойму ексклюзивності.
Саме від цих приладів буде залежить загальний вигляд, чистота, привабливість, прозорість і безпека води, а також відсутність неприємного запаху. Наші фахівці з радістю допоможуть Вам підібрати все для фонтанів в Україні.

Як правильно підібрати професійне фонтанне обладнання

Щоб не було шкода про прийняте рішення, потрібно знати деякі особливості обраного виробу. Ось на що варто звернути увагу при виборі фонтанного обладнання:
● якість матеріалів;● гладкість поверхонь;● цілісність (поєднання елементів між собою);● кількість реальних позитивних відгуків про виробника.
Відштовхуючись від цих пунктів, Ви зможете спроектувати, купити та побудувати все для фонтанів в Україні (або ж делегувати нам ці обов'язки) та залишитися задоволеними своїм вибором.

Переваги замовлення обладнання від виробника KF-SYSTEMS

Виготовлення професійного фонтанного обладнання — це те, що професійно робить наша команда!
Працюючи з компанією КФ-СІСТЕМС кожен клієнт отримує:● якісну продукцію — ми використовуємо тільки високоякісні матеріали при складанні конструкцій, тому можемо гарантувати довговічність та надійність наших виробів;● демократичні ціни — ми розуміємо, що покупка, будівництво та обслуговування фонтанної системи це досить велике капіталовкладення, тому ми гарантуємо краще співвідношення ціни й якості;● швидку доставку — коли потрібна модель буде обрана, просто напишіть нам і ми доставимо Вам її протягом декількох днів;● професійне обслуговування — якщо Ви ще не визначилися з вибором, то наші фахівці проведуть Вам індивідуальну консультацію та допоможуть прийняти правильне рішення.