(096) 730-18-80

  1. Головна
  2. Каталог продукції
  3. Обладнання для фонтанів
  4. Підводні LED світильники

Виробництво підводних LED світильників

Сучасні фонтани — це, в першу чергу, видовище, яке створюється грою води та світла. Де б не розташовувалися фонтанні освітлювачі, під або над водою, вони повинні бути, перш за все, безпечними для глядачів і персоналу. Тому світильники бажано використовувати низьковольтні (12 або 24 В). Водонепроникні корпуси світильників виготовляються з антикорозійного матеріалу із ступенем захисту класу не менше IP68. Вони можуть витримувати температурні діапазони -50 + 50 ° C, мають високу міцність. Кількість увімкнених одночасно, а також частота вмикання не впливають на термін їх експлуатації.Широкий діапазон кольорів можна відтворити без використання додаткових фільтрів. Програма зміни кольорів задається за допомогою контролера, що дозволяє створювати найрізноманітніші поєднання кольорів. LED-світильники можуть відтворити до 16,7 млн. відтінків.

Хочете оформити замовлення?

Заповніть форму і ми зв’яжемось з Вами найближчим часом.

Дякуємо Вам!

Ми зв'яжемося з вами.

Can't send form.

Please try again later.

Які функції виконують підводні світлодіодні світильники?

При установці фонтану, басейну або іншого штучного водоймища, власники часто замислюються про те, як зробити його більш унікальним і привабливим. Є багато варіантів здійснення такої ідеї, але найпростіший і найдоступніший варіант — встановити форсунки для фонтанів і підводні світлодіодні світильники. Ці вироби допоможуть надати водоймам ексклюзивності, вони, в прямому сенсі цього слова, заграють новими фарбами. Також варто подбати про ефективну систему фільтрації та циркуляції води, для цього Вам знадобляться фільтри та насоси для фонтанів.
Вуличний підводний світлодіодний світильник відмінно справляється зі своїми двома основними завданнями:● створює привабливий зовнішній вигляд. За допомогою світильників можна влаштувати світлове шоу, налаштувати світломузику й т.п.;● підсвічуючи, наприклад фонтан, світильник забезпечує безпеку та освітлення на території Вашої ділянки в темний час доби.LED світильники не тільки прикрасять Ваш басейн, ставок або фонтан, але й зроблять їх більш безпечними.

На що потрібно звертати увагу при виборі LED світильників для фонтанів?

Щоб не пошкодувати про зроблену покупку, варто розуміти, що підводні світлодіодні світильники для фонтанів повинні відповідати деяким критеріям. Всі вироби повинні бути:● герметичні — світильник буде перебувати під водою, тому дуже важливо, щоб всередину конструкції не потрапила вода, адже волога миттєво виводить будь-яку електроніку з ладу;● стійкі до корозії — матеріали виробу повинні відповідати експлуатаційним умовам. Відмінним матеріалом для такого обладнання вважається нержавіюча сталь, склопластик і загартоване скло;● енергозберігаючі — підводні світильники лед досить потужні, але не надто енерговитратні;● якісні — досить банальний, але дуже важливий пункт. Шви збірки повинні бути рівні та герметичні, матеріал повинен бути міцним, а зовнішній вигляд в цілому повинен вселяти довіру.
Підводні світлодіодні світильники в Україні повинні мати такі технічні характеристики, які будуть гарантувати повну безпеку та надійність обладнання. Це дозволить запобігти можливу аварійну ситуацію й мінімізує потенційну небезпеку пошкоджень.

Де замовити виготовлення підводних ЛЕД світильників для фонтанів в Україні?

Ціна на підводні світлодіодні світильники може відрізнятися в залежності від потужності виробу, його розміру, призначення та матеріалів, що використовуються для виробництва. Компанія KF Systems пропонує купити підводні LED світильники за дуже приємними цінами. У нас Ви можете знайти безліч моделей на самий різний смак. Ми можемо виготовити для Вас продукцію на замовлення в найкоротші терміни.
Співпрацюючи з нами, кожен клієнт гарантовано отримує:● високоякісне обслуговування — наші консультанти із задоволенням дадуть відповідь на всі Ваші запитання;● оперативність виконання замовлень — ми можемо виготовити продукцію за Вашим проектом в найкоротші терміни;● унікальну продукцію — ми постійно поповнюємо свій каталог продукції, що виготовляється для того, щоб кожен міг знайти або замовити потрібну йому модель.
Замовити підводні світлодіодні світильники можна на нашому сайті. Звертайтеся!