м. Київ, вул. Бориспільська, 9пн.-пт. 08:00-18:00

(044) 206-30-88(093) 170-44-47(096) 730-18-80au.moc.smetsys-fk%40ofni

м. Київ, вул. Бориспільська, 9пн.-пт. 08:00-18:00

  1. Головна
  2. Каталог продукції
  3. Агротехніка

Виробництво та ремонт запчастин для сільгосптехніки

Виготовлення, ремонт та реставрація жаток, катків, борон, шнеків, корпусів шнеків, плугів, сіялок, кронштейнів, чистиків та інших деталей і механізмів

«КФ-СІСТЕМС» виготовляє більшість деталей і механізмів сільгосптехніки, а також ремонтує та реставрує агрегати імпортних і вітчизняних виробників. Конструювання аграрної техніки здійснюється відповідно до стандартизованих стадій, етапів і методів, які опираються на багаторічну світову практика. Кваліфікація та досвід фахівців «КФ-СІСТЕМС» дозволяє налагодити виробництво та ремонт механізмів різної складності, в тому числі й нестандартних.

Зокрема, наші фахівці виготовляють та ремонтують:

● жатки — машини для скошування сільськогосподарських культур і транспортування скошеної маси до молотарки комбайна. За типом агрегатування зі сільгосптехнікою бувають навісні та причіпні. ● котки — знаряддя для обробітку ґрунту. Використовують для розпушування й ущільнення ґрунту, вирівнювання поверхні поля, знищення льодяної кірки на озимих посівах тощо. Котки бувають наступних видів: водоналивні гладенькі, гладкорубчасті, кільчасті, кільчасто-шпорові, кільчасто-зубчасті, боронасті.● борони — знаряддя для поверхневого обробітку ґрунту і догляду за сільськогосподарськими рослинами. За конструкцією робочих органів борони розподіляють на зубові і і дискові. Тракторні борони бувають причіпні і навісні.

шнеки (гвинтові конвеєри, шнекові транспортери) — різновид конвеєра, у якому вантаж переміщується уздовж нерухомого жолоба лопатями обертового гвинта. Гвинтовий конвеєр є різновидом транспортних машин безперервної дії. Дані конвеєри використовуються для транспортування у горизонтальному, вертикальному чи похилому напрямках сипких, дрібнокускових, пилоподібних, порошкових матеріалів.● плуги — сільськогосподарське знаряддя з широким металевим лемешем або диском для оранки землі. Плуги розрізняють за наступними ознаками: призначенням, типом робочих органів, за видом тяги, способом з'єднання з трактором, швидкістю обробки ґрунту.● сівалки — машини для засівання у ґрунт зерна або мінеральних добрив. Розрізняють за способом посіву: рядкові, гніздові, пунктирні, розкидні; за призначенням: універсальні (для посіву насіння різних культур), спеціалізовані (кукурудзяні, овочеві, бурякові, тукові тощо), комбіновані (для одночасного висівання насіння та внесення мінеральних добрив).

кронштейни — опорні деталі або конструкції для кріплення на вертикальній площині частин машин, що виступають або висунуті в горизонтальному напрямку. В техніці використовують для закріплення на вертикальних площинах деталей і вузлів машин і пристроїв, наприклад, підшипників.● чистики — запасні частини для техніки, металеві деталі у вигляді зігнутої пластини відповідної форми і розмірів з отворами для кріплення на корпусі редуктора приводу ріжучого вузла. та інші.

Залишились запитання?

Заповніть форму і ми зв’яжемось з Вами найближчим часом.

Дякуємо Вам!

Ми зв'яжемося з вами.

Can't send form.

Please try again later.

Виготовлення та ремонт деталей для сільськогосподарської техніки

Виготовлення та ремонт механізмів для сільгосптехніки — важливий етап в сільському господарстві України. Регулярний ремонт — це обов'язковий комплекс дій, який орієнтований на підтримку коректної роботи основи та деталей спеціалізованих машин. Для своєї роботи ми застосовуємо тільки сучасне перевірене обладнання, адже якісна реставрація техніки це, в першу чергу, відповідність актуальним вимогам і стандартам якості. Своєчасний ремонт сільгосптехніки в компанії КФ-СІСТЕМС дозволяє активно використовувати її, не чекаючи несподіваних поломок.

Виробничі можливості підприємства КФ-СІСТЕМС

Виробництво запчастин для сільгосптехніки в компанії KF-SYSTEMS виконується для навісного обладнання тракторів, а також комбайнів. Ми розглядаємо замовлення будь-якої складності та робимо ремонт в найкоротші терміни, заощаджуючи дорогоцінний час клієнтів.

Різновиди деталей, що ремонтуються на підприємстві

Виробництво і ремонт запчастин для сільгосптехніки — це те, чим займається наша компанія. Ми пропонуємо виготовлення, ремонт і реставрацію:
● жаток — спецтранспорт для скошування сільськогосподарських рослин і перенаправлення скошеної маси в молотарки комбайна. Розрізняють навісні та причіпні моделі;● котків — механізм для обробки грунту. Застосовують для розпушення й ущільнення землі, вирівнювання поверхні території, знищення крижаної кірки на озимих посівах та інших подібних робіт. Залежно від форми механізму, котки бувають: гладко-трубчасті, кільчасті, кільчасто-шпорові, кільчасто-зубчасті, водоналивні гладкі;● борін — машина для поверхневої обробки грунту та догляду за сільськогосподарськими культурами. Залежно від конструкції робочих органів, борони ділять на зубчасті та дискові. Тракторні борони бувають причіпні та навісні;● шнеків (корпусів шнеків) — конвеєр, в якому вантаж транспортується уздовж нерухомого жолоба лопатями гвинта, що обертається. Застосовується для віддачі сипучих, порошкових матеріалів;● плугів — машина з широким металевим лемешем або диском для оранки землі. Відрізняються своїм призначенням, конструкцією, видом тяги, швидкістю обробки грунту;● сівалок — пристосування для посіву в грунт зерна та добрив. Відрізняються широтою застосування: є універсальні моделі, а є більш спеціалізовані;● кронштейнів — опорні частини для кріплення на вертикальній площині частин транспорту, які виступають або висунуті в горизонтальному напрямку;● чистиків — металеві деталі у вигляді зігнутої пластини потрібної форми та розмірів з отворами для кріплення на корпусі редуктора приводу ріжучого вузла;● інших частин і механізмів.

Переваги роботи з виробником KF-SYSTEMS

Де знайти якісне виробництво та ремонт деталей для сільгосптехніки в Україні? Відповідь проста — в компанії КФ-СІСТЕМС. Ми займаємося професійним виготовленням запасних частин для сільськогосподарської техніки, а також надаємо послуги з їх ремонту. Ми робимо все, щоб працюючи з нами, Вам не було про що турбуватися. Кожен наш клієнт отримує:● професійну консультацію;● якісне обслуговування;● індивідуальний розрахунок вартості.
Наші послуги доступні всім, адже політика компанії націлена на тривалі взаємини з клієнтами. Ми робимо акцент на якості та своєчасності роботи, яку виконуємо. Ремонт і виготовлення деталей агротехніки повинні бути завершені в найкоротші терміни, адже швидкість усунення пошкоджень скорочує час простою спецмашин.