(096) 730-18-80

  1. Головна
  2. Каталог продукції
  3. Агротехніка

Виробництво та ремонт запчастин для сільгосптехніки

Виготовлення, ремонт та реставрація жаток, катків, борін, шнеків, корпусів шнеків, плугів, сівалок, кронштейнів, чистиків та інших деталей і механізмів

«КФ-СІСТЕМС» виготовляє більшість деталей і механізмів сільгосптехніки, а також ремонтує та реставрує агрегати імпортних і вітчизняних виробників. Конструювання аграрної техніки здійснюється відповідно до стандартизованих стадій, етапів і методів, які опираються на багаторічну світову практику. Кваліфікація та досвід фахівців «КФ-СІСТЕМС» дозволяє налагодити виробництво та ремонт механізмів різної складності, в тому числі й нестандартних.

Хочете оформити замовлення?

Заповніть форму і ми зв’яжемось з Вами найближчим часом.

Дякуємо Вам!

Ми зв'яжемося з вами.

Can't send form.

Please try again later.

Виготовлення та ремонт деталей для сільськогосподарської техніки

Виготовлення та ремонт механізмів для сільгосптехніки в Україні - важливий етап в сільському господарстві нашої країни. Регулярний ремонт — це обов'язковий комплекс дій, який орієнтований на підтримку коректної роботи основи та деталей спеціалізованих машин. Для своєї роботи ми застосовуємо тільки сучасне перевірене обладнання, адже якісна реставрація техніки це, в першу чергу, відповідність актуальним вимогам і стандартам якості. Своєчасний ремонт сільгосптехніки в компанії КФ-СІСТЕМС дозволяє активно використовувати її, не чекаючи несподіваних поломок.

Виробничі можливості підприємства КФ-СІСТЕМС

Виробництво запчастин для сільгосптехніки в компанії KF-SYSTEMS виконується для навісного обладнання тракторів, а також комбайнів. Ми розглядаємо замовлення будь-якої складності та робимо ремонт в найкоротші терміни, заощаджуючи дорогоцінний час клієнтів.

Переваги виробництва деталей для агротехніки від KF-Systems

Виготовлення запчастин для агротехніки у багатьох клієнтів асоціюється саме з нашим підприємством, адже ми не тільки виробники запчастин для тракторів, борін та іншої сільгосптехніки, а ще й відповідальна компанія, яка пропонує своїм клієнтам цілий ряд переваг:● висока якість — всі наші вироби сертифіковані та відповідають чинним стандартам України. Для своєї роботи ми використовуємо тільки безпечні та міцні матеріали, адже ставимо акцент на надійність і довговічність нашої продукції;● демократична ціна — ми пропонуємо лояльні ціни на ринку, адже самі є виробниками необхідних запчастин;● оперативне виконання замовлень — виробництво запчастин для аграрної техніки почнеться відразу після того, як Ви залишите заявку на покупку, зв'язавшись з нашим консультантом;● гарне обслуговування — наші менеджери із задоволенням проконсультують Вас і дадуть відповідь на всі Ваші запитання.
Ми завжди працюємо на результат, щоб залишитися в тривалому співробітництві з нашими клієнтами.Зараз виробники запчастин для сільгосптехніки в Україні можуть запропонувати різні варіанти виготовлення деталей, які будуть відрізнятися своїми параметрами та ціновим діапазоном.

Різновиди деталей, що ремонтуються на підприємстві

Виробництво і ремонт запчастин для сільгосптехніки — це те, чим займається наша компанія. Ми пропонуємо виготовлення, ремонт і реставрацію:
● жаток — спецтранспорт для скошування сільськогосподарських рослин і перенаправлення скошеної маси в молотарки комбайна. Розрізняють навісні та причіпні моделі;● катків — механізм для обробки ґрунту. Застосовують для розпушення й ущільнення землі, вирівнювання поверхні території, знищення крижаної кірки на озимих посівах та інших подібних робіт. Залежно від форми механізму, катки бувають: гладко-трубчасті, кільчасті, кільчасто-шпорові, кільчасто-зубчасті, водоналивні гладкі;● борін — машина для поверхневої обробки ґрунту та догляду за сільськогосподарськими культурами. Залежно від конструкції робочих органів, борони ділять на зубчасті та дискові. Тракторні борони бувають причіпні та навісні;● шнеків (корпусів шнеків) — конвеєр, в якому вантаж транспортується уздовж нерухомого жолоба лопатями гвинта, що обертається. Застосовується для віддачі сипучих, порошкових матеріалів;● плугів — машина з широким металевим лемешем або диском для оранки землі. Відрізняються своїм призначенням, конструкцією, видом тяги, швидкістю обробки ґрунту;● сівалок — пристосування для посіву в ґрунт зерна та добрив. Відрізняються широтою застосування: є універсальні моделі, а є більш спеціалізовані;● кронштейнів — опорні частини для кріплення на вертикальній площині частин транспорту, які виступають або висунуті в горизонтальному напрямку;● чистиків — металеві деталі у вигляді зігнутої пластини потрібної форми та розмірів з отворами для кріплення на корпусі редуктора приводу ріжучого вузла;● запчастин на мінітрактор та інших частин і механізмів.

Переваги роботи з виробником KF-SYSTEMS

Де знайти якісне виробництво та ремонт деталей для сільгосптехніки в Україні? Відповідь проста — в компанії КФ-СІСТЕМС. Ми займаємося професійним виготовленням запасних частин для сільськогосподарської техніки, а також надаємо послуги з їх ремонту. Ми робимо все, щоб працюючи з нами, Вам не було про що турбуватися. Кожен наш клієнт отримує:● професійну консультацію;● якісне обслуговування;● індивідуальний розрахунок вартості.
Наші послуги доступні всім, адже політика компанії націлена на тривалі взаємини з клієнтами. Ми робимо акцент на якості та своєчасності роботи, яку виконуємо. Ремонт і виготовлення агро запчастин повинні бути завершені в найкоротші терміни, адже швидкість усунення пошкоджень скорочує час простою спецмашин.

Де замовити розробку деталей для сільськогосподарської техніки в Україні?

Виробництво обладнання в Україні, включаючи виготовлення запчастин для сільгосптехніки, це відповідальна місія, яку скрупульозно виконує команда підприємства KF-Systems. Ми висуваємо високі вимоги до наших співробітників, тому Вас обслуговують фахівці з високою кваліфікацією та великим досвідом роботи. Ми займаємося виготовленням деталей різної складності, а також виконуємо ремонт запчастин для сільгосптехніки.
Для замовлення продукції достатньо зв'язатися з нашим менеджером і залишити заявку на покупку.Ми, як виробники запчастин для сільгосптехніки, можемо запропонувати найнижчі ціни на продукцію, адже Вам не потрібно переплачувати зайві кошти посередникам. Звертайтеся!