(093) 170-44-47

  1. Головна
  2. Каталог продукції
  3. Агротехніка
  4. Виробництво деталей сільгосптехніки

Виробництво запчастин для сільгосптехніки

від 100 грн./послуга

Для якої сільгосптехніки KF-Systems виробляє деталі?

Виробництво запчастин для сільгосптехніки це масштабна ніша, яка включає в себе виготовлення багатьох елементів. Підприємство KF-Systems виготовляє деталі для:● плугів — машина з широким металевим лемешем або диском для оранки землі. Відрізняються своїм призначенням, конструкцією, видом тяги, швидкістю обробки грунту;● сівалок — пристосування для посіву в грунт зерна та добрив. Відрізняються широтою застосування — є універсальні моделі, а є більш спеціалізовані;● жаток — спецтранспорт для скошування сільськогосподарських рослин і перенаправлення скошеної маси в молотарки комбайна. Розрізняють навісні та причіпні моделі;● ковзанок — механізм для обробки грунту. Застосовують для розпушення й ущільнення землі, вирівнювання поверхні території, знищення крижаної кірки на озимих посівах і інших подібних робіт. Залежно від форми механізму, катки бувають: гладко-трубчасті, кільчасті, кільчасто-шпорові, кільчасто-зубчасті, водоналивні гладкі;● борін — машина для поверхневої обробки грунту та догляду за сільськогосподарськими культурами. Залежно від конструкції робочих органів, борони ділять на зубчасті та дискові. Тракторні борони бувають причіпні та навісні;● шнеків (корпусів шнеків) — конвеєр, в якому вантаж транспортується уздовж нерухомого жолоба лопатями обертається гвинта. Застосовується для віддачі сипучих, порошкових матеріалів.
Ціна у виробників запчастин для сільгосптехніки на окремі елементи може відрізнятися між собою. Остаточна вартість виробу залежить від обраного матеріалу, складності самої конструкції та інших нюансів, про які Вам може розповісти наш фахівець.

Illustration

Виробництво шнеків для гною - від 3000 грн

Illustration

Виробництво ковзанок - від 3000 грн

Хочете оформити замовлення?

Заповніть форму і ми зв’яжемось з Вами найближчим часом.

Дякуємо Вам!

Ми зв'яжемося з вами.

Can't send form.

Please try again later.

Переваги виробництва деталей для агротехніки від KF-Systems

Виготовлення запчастин для агротехніки у багатьох клієнтів асоціюється саме з нашим підприємством, адже ми не тільки виробники запчастин для тракторів, борін та іншої сільгосптехніки, а ще й відповідальна компанія, яка пропонує своїм клієнтам цілий ряд переваг:● висока якість — всі наші вироби сертифіковані та відповідають чинним стандартам України. Для своєї роботи ми використовуємо тільки безпечні та міцні матеріали, адже ставимо акцент на надійність і довговічність нашої продукції;● демократична ціна — ми пропонуємо самі лояльні ціни на ринку, адже самі є виробниками необхідних запчастин;● оперативне виконання замовлень — виробництво запчастин для аграрної техніки почнеться відразу після того, як Ви залишите заявку на покупку, зв'язавшись з нашим консультантом;● гарне обслуговування — наші менеджери із задоволенням проконсультують Вас і дадуть відповідь на всі Ваші запитання;
Ми завжди працюємо на результат, щоб залишитися в тривалому співробітництві з нашими клієнтами.Зараз виробники запчастин для сільгосптехніки в Україні можуть запропонувати різні варіанти виготовлення деталей, які будуть відрізнятися своїми параметрами та ціновим діапазоном.

Де замовити розробку деталей для сільськогосподарської техніки в Україні?

Виробництво обладнання в Україні, включаючи виготовлення запчастин для сільгосптехніки, це відповідальна місія, яку скрупульозно виконує команда підприємства KF-Systems. Ми висуваємо високі вимоги до наших співробітників, тому Вас обслуговують фахівці з високою кваліфікацією та великим досвідом роботи. Ми займаємося виготовленням деталей різної складності, а також виконуємо ремонт запчастин для сільгосптехніки.
Для замовлення продукції достатньо зв'язатися з нашим менеджером і залишити заявку на покупку.Ми, як виробники запчастин для сільгосптехніки, можемо запропонувати найнижчі ціни на продукцію, адже Вам не потрібно переплачувати зайві кошти посередникам. Звертайтеся!