(096) 730-18-80

  1. Головна
  2. Наше виробництво
  3. Заготівельне виробництво

Заготівельне виробництво

Головне завдання заготівельного виробництва - створення точних заготовок відповідно до заданих геометричних форм та параметрів, розроблених конструкторсько-технологічним відділом або ж наданих замовником.
Дільниця заготівельного виробництва займає найбільшу площу виробничої бази «КФ-Сістемс».
Устаткування, яким обладнана заготівельна дільниця, дозволяє різати, гнути і формувати деталі будь-якої складності.
Зокрема, є сучасні верстати для плазмової різки, газової різки та згинання листів металу. Всі вони оснащені числовим програмним управлінням, що забезпечує точність виготовлення заготовок та якість виконання робіт.

Хочете замовити послугу?

Заповніть форму і ми зв’яжемось з Вами найближчим часом.

Дякуємо Вам!

Ми зв'яжемося з вами.

Can't send form.

Please try again later.

Завдання заготівельного виробництва

Основним завданням заготівельного виробництва є точне виготовлення заготовок деталей відповідно до заданих геометричних форм і параметрів, які розроблені конструкторсько-технологічним відділом або надані замовником.Металеві заготовки - це основа створення будь-якого виробу з металу. Навіть від самих невеликих деталей залежить кінцевий вигляд і якість продукту, тому так важливо звернути увагу на спосіб різання, кування, штампування, зварювання, обточування і шліфування заготовок.
Кінцевий продукт буде ідеальним тільки в тому випадку, якщо ідеальними будуть всі його частини.
Для запуску заготівельного виробництва в Україні KF Systems знадобляться два основні пункти:● конструкторська документація;● сировина для виготовлення деталей.
Такий стартовий набір необхідний як для виготовлення великої партії складних механізмів, так і для виконання найпростіших операцій з окремими елементами.
Якщо ми оглянемося навколо, то побачимо, що навколо нас безліч металовиробів - на кухні, в офісі і тд. Всі вони беруть свій початок на підприємстві, де виготовляють заготовки з металу на замовлення. Для проектування і виробництво заготовок, також використовують конструкторську документацію і певний вид сировини.

Яке обладнання використовується для виробництва заготовок у компанії KF Systems?

Компанія KF Systems має власне виробниче обладнання високої якості, яке дає можливість різати, гнути і формувати деталі будь-якого рівня складності. Ці дії дозволяють отримати деталі самих різних форм і розмірів. В нашому розпорядженні:● сучасний верстат для плазмового різання;● першокласні пристрої для газового різання;● ексклюзивний верстат для лазерного різання металу;● інноваційне обладнання для гнуття листів металу;● універсальна стрічкова пила;● верстати для механічної обробки металу - свердлильні, фрезерні, токарні, координатно-розточувальні, вальцювальний верстат, зварювальне обладнання (для ручного дугового зварювання (ММА), аргонодугового зварювання (TIG) і напівавтоматичного зварювання (MIG / MAG);● листозгинальний верстат з ЧПУ - дозволяє згинати металеві заготовки товщиною до 8 мм, довжиною до 2,5 м;● фарбувальна камера.
Майже всі ці пристрої оснащені числовим програмним управлінням, яке забезпечує високу точність виробництва і гарантує коректне виготовлення заготовок.Площа заготівельного виробництва займає найбільшу територію виробничої бази KF Systems, тому ми можемо запропонувати оперативне виготовлення потрібних Вам деталей.

Які послуги заготівельного виробництва надає KF Systems?

Наша компанія виробництвом металевих виробів і заготовок будь-якої складності і розглядає навіть самі незвичайні замовлення. У нашій компетенції:● Плазмова різка металу з ЧПУ;● Лазерне різання з ЧПУ;● Газове різання з ЧПУ;● Гнуття металу;● Послуги стрічкової пилки; Послуги фарбувальної камери;
Це лише невеликий перелік послуг, які надає компанія KF Systems в Україні. Проектування і виробництво заготовок - дуже відповідальне завдання. Для своєї роботи ми використовуємо тільки високоякісні метали і сплави, а також використовуємо інноваційні технології для обробки виробів на сучасному обладнанні.

Чому варто замовити виготовлення та проектування металевих виробів від KF Systems?

Виробництво металевих виробів і заготовок - важливий етап у виготовленні будь-якого механізму. Від якості і міцності окремих деталей залежить надійність цілого виробу. Тому так важливо вибрати сумлінного виробника, який не буде економити на матеріалі, а стане використовувати тільки першокласну сировину. Компанія KF Systems пропонує оперативність виконання замовлень, які порадують своєю якістю. Ми є виробниками, тому Вам не потрібно переплачувати зайву суму посередникам і третім особам.
Компанія KF Systems здійснює заготівельне виробництво різної складності і розглядає навіть самі незвичайні замовлення. Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіться з нашим менеджером. Він із задоволенням проведе Вам консультацію і допоможе визначитися з вибором, якщо той ще не зроблений. Звертайтеся!