(096) 730-18-80

  1. Головна
  2. Каталог продукції
  3. Обладнання для нафтової та газової промисловості

Виготовлення обладнання для нафтової і газової промисловості

Обладнання для нафтової та газової промисловості фото 1

«КФ-СІСТЕМС» розробляє та виготовляє як установки, так і окреме обладнання для підприємств нафтогазового комплексу, а також схожих галузей промисловості.Нафтогазове обладнання є важливою складовою трубопровідної системи, пов’язаної із видобутком, транспортуванням і переробкою вуглеводневої сировини. Ми виготовляємо обладнання, призначене для поділу газорідинного потоку, очищення та підготовки вуглеводневого газу, що транспортується по технологічних трубопроводах.

Залишились запитання?

Заповніть форму і ми зв’яжемось з Вами найближчим часом.

Дякуємо Вам!

Ми зв'яжемося з вами.

Can't send form.

Please try again later.

Яке обладнання для нафтової та газової промисловості виготовляє KF Systems?

Нафтогазове обладнання — це дуже важлива складова трубопровідної системи. Вона безпосередньо пов'язана з отриманням, транспортуванням і переробкою вуглеводневої сировини.
Підприємство KF Systems розробляє та виробляє як установки, так і окреме обладнання для нафтової та газової промисловості, а саме:
1. Підігрівачі газу та нафти
Наша компанія проектує і виготовляє комплекти вогневих підігрівачів. Це обладнання забезпечує швидке нагрівання робочого простору та автоматично підтримує потрібну температуру в заданому діапазоні.Основне призначення підігрівача — нагрівання двох окремих технологічних потоків: некондиційного продукту та мазуту для самих різних застосувань в межах нафтоперегінних промислових процесів.
Підігрівач складається з:● горизонтального трубчастого підігрівача, до складу якого входять радіантні та конвекційні секції, збірний колектор димових газів і димова труба, допоміжні платформи, поручні та сходи;● системи декоксірування, які забезпечують очищення в ході технічного обслуговування змійовиків підігрівача;● набору трубної обв'язки, який монтується на складових підігрівача з необхідними опорами та робочими елементами;● освітлювальних приладів;● систем управління.
Якщо Вас зацікавить таке завдання, як виготовлення виробів з металу, то звертайтеся до нас! Ми швидко та якісно виготовимо потрібні елементи та деталі.
2. Колектори та фільтри для сепарації
Фільтр-сепаратор здійснює тонку очистку газу. Він використовується для глибокого очищення газу, що видобувається від нафти, газоконденсату, дрібнодисперсної, крапельної, аерозольної вологи, різних інгібіторів, механічних домішок та інших частинок. Вони входять до складу установок попередньої підготовки нафти та газу на компресорних і газорозподільних станціях та інших об'єктах нафтогазовидобувної та переробної галузі. 
Фільтри-сепаратори повністю очищають газ і роблять його ідеально чистим в хімічному плані. Використовуються в системах газорозподілу, установках підготовки газу, газорегуляторних пунктах, компресорних і газотурбінних станціях, на магістральних газопроводах та інших об'єктах.Корпус фільтра-сепаратора має дві технологічні секції: секцію фільтрації твердих частинок і коагуляції рідини та секцію сепарації крапельної рідини з сепарационной насадкою з сітчастих патронів. Блоки оснащені контрольно-вимірювальними приладами, за допомогою яких контролюють параметри газу, що надходить в процес очищення та рівень отсепарированої рідини.
Для замовлення обладнання досить зв'язатися з нашим менеджером і залишити заявку на виготовлення. Також Вас може зацікавити виробництво промислового устаткування.

Переваги обладнання для нафтової та газової промисловості від KF Systems

Замовивши виробництво обладнання для нафтової промисловості в компанії КФ СІСТЕМС, Ви отримаєте багато переваг:● висока якість виробів — для виробництва устаткування ми використовуємо передові технології й інноваційну техніку, а також наймаємо висококваліфікованих фахівців. Поєднання цих трьох аспектів дає неперевершений результат;● оперативність виготовлення — ми мінімізуємо кількість часу виробництва, тому Вам не доведеться довго чекати на своє замовлення. Ми виготовимо обладнання для нафтової та газової промисловості в найкоротші терміни;● індивідуальний підхід до клієнта — ми завжди об'єктивно оцінюємо можливості та потреби клієнта, щоб надати йому кращу пропозицію;● низьку вартість — з огляду на наш великий досвід роботи, ми маємо можливість звести до мінімуму вартість виробництва, і заощадити не на якості, а на способах здійснення роботи.

Де замовити виробництво обладнання для нафтової та газової промисловості в Україні?

Виробники нафтового обладнання пропонують різні варіанти виробів, тому купити його в Україні не складе великих труднощів. Для замовлення обладнання для видобутку нафти, просто зв'яжіться з нашим менеджером і обговоріть всі Ваші деталі. Наша компанія роками займається таким непростим ремеслом, як виготовлення шаф управління та виробництво обладнання для нафтової та газової промисловості. За роки роботи ми накопичили багато досвіду, тому Ви можете бути впевненими в якості продукції, що виготовляється нами.