м. Київ, вул. Бориспільська, 9пн.-пт. 08:00-18:00

(044) 206-30-88(093) 170-44-47(096) 730-18-80au.moc.smetsys-fk%40ofni

м. Київ, вул. Бориспільська, 9пн.-пт. 08:00-18:00

  1. Головна
  2. Каталог продукції
  3. Обладнання для нафтової та газової промисловості

Обладнання для нафтової та газової промисловості

Обладнання для нафтової та газової промисловості фото 1

«КФ-СІСТЕМС» розробляє та виготовляє як установки, так і окреме обладнання для підприємств нафтогазового комплексу, а також схожих галузей промисловості.
Нафтогазове обладнання є важливою складовою трубопровідної системи, пов’язаної із видобутком, транспортуванням і переробкою вуглеводневої сировини.
Ми виготовляємо обладнання, призначене для поділу газорідинного потоку, очищення і підготовки вуглеводневого газу, що транспортується по технологічних трубопроводах.

Підігрівачі газу та нафти

«КФ-СІСТЕМС» проектує та виготовляє комплекти вогневих підігрівачів, які забезпечують нагрів робочого середовища і автоматичну підтримку температури в заданому діапазоні. Так, завданням підігрівача є нагрів двох незалежних технологічних потоків: некондиційного продукту і мазуту для різних застосувань в рамках нафтоперегінних промислових процесів. Підігрівач складається з: горизонтального трубчатого підігрівача, до складу якого входять радіантна та конвекційна секції, збірний колектор димових газів і димова труба, допоміжні платформи, поручні й драбини; системи декоксування, що забезпечує очищення в ході технічного обслуговування змійовиків підігрівача; комплекту трубної обв'язки, що монтується на комплексі підігрівача з відповідними опорами й робочими елементами;● приладів для освітлення;● систем управління.

Колектори та фільтри-сепаратори

Фільтр-сепаратор здійснює тонку очистку газу. Він призначений для глибокого очищення газу, що видобувається або транспортується, природного, попутного або товарного, від нафти, газоконденсату, дрібнодисперсної, крапельної, аерозольної вологи, різних інгібіторів, механічних домішок та інших частинок.Фільтри-сепаратори входять до складу установок попередньої підготовки нафти і газу на компресорних і газорозподільних станціях та інших об'єктах нафтогазовидобувної та переробної галузі.Використовуються в системах газорозподілу, установках підготовки газу, газорегуляторних пунктах, компресорних і газотурбінних станціях, на магістральних газопроводах й інших об'єктах.Корпус фільтра-сепаратора має дві технологічні секції: секцію фільтрації твердих часток і коагуляції рідини та секцію сепарації крапельної рідини з сепараційною насадкою із сітчастих патронів.Блоки оснащені контрольно-вимірювальними приладами, за допомогою яких контролюють параметри газу, що надходить, процес очищення і рівень відсепарованої рідини.

Залишились запитання?

Заповніть форму і ми зв’яжемось з Вами найближчим часом.

Дякуємо Вам!

Ми зв'яжемося з вами.

Can't send form.

Please try again later.