(096) 730-18-80

  1. Головна
  2. Каталог продукції
  3. Виготовлення обладнання для нафтової і газової промисловості
  4. Підігрівачі газу та нафти

Підігрівачі газу та нафти

«КФ-СІСТЕМС» проектує та виготовляє комплекти вогневих підігрівачів, які забезпечують нагрів робочого середовища і автоматичну підтримку температури в заданому діапазоні. Так, завданням підігрівача є нагрів двох незалежних технологічних потоків: некондиційного продукту і мазуту для різних застосувань в рамках нафтоперегінних промислових процесів. Підігрівач складається з: горизонтального трубчатого підігрівача, до складу якого входять радіантна та конвекційна секції, збірний колектор димових газів і димова труба, допоміжні платформи, поручні й драбини; системи декоксування, що забезпечує очищення в ході технічного обслуговування змійовиків підігрівача; комплекту трубної обв'язки, що монтується на комплексі підігрівача з відповідними опорами й робочими елементами;● приладів для освітлення;● систем управління.

Хочете оформити замовлення?

Заповніть форму і ми зв’яжемось з Вами найближчим часом.

Дякуємо Вам!

Ми зв'яжемося з вами.

Can't send form.

Please try again later.

Для нагріву і підтримки стабільної температури палива потрібен вогневий підігрівач газу. Устаткування встановлюється на газорозподільних, компресорних станціях. Утримання температури газу дозволить підвищити стабільність роботи всієї системи, запобігаючи передчасному зносу техніки.При постійній роботі температура газу підтримується автоматично, тому немає необхідності відстежувати всі зміни і самостійно вимикати / вмикати обладнання. Існує широкий діапазон моделей підігрівачів природного газу, що розрізняються по продуктивності, тиску, витраті палива, споживаної потужності, вагою та габаритами. ККД пристроїв досягає 92%.

Призначення колійних і вогневих підігрівачів газу і нафти

Блокові автоматизовані газові печі з водяним проміжним теплоносієм є шляхові підігрівачі нафти. Вони підігрівають нафтопродукти спеціально для транспортування по трубопроводу, що збільшує ефективність прокачування відповідного ресурсу. Також обладнання виконує підігрів води в таких технологічних ланцюгах:
● газова, нафтова арматура;● металоконструкції колійного підігрівача, де є трубопровідна обв'язка;● автоматизована система управління;● контрольно-вимірювальні прилади і автоматика.
Кожен шляховий підігрівач газу складається з декількох компонентів:● нагрівальний блок, який використовується для передачі тепла продуктів згоряння до нагрівається речовини;● система безпеки і автоматики;● блок підготовки рідкого палива.
Пальне з промислової мережі передається за допомогою засувки в блок нагріву (продуктовий змійовик). Вода прогріває газ (нафта), після чого виводиться з системи. Паливо горить всередині підігрівача, що дозволяє вивільнити тепло і передати його воді як проміжного теплоносія. Через димохід продукти горіння виходять назовні. Щоб компенсувати обсяг проміжного теплоносія при нагріванні, у корпусу підігрівача присутня камера для розширення.
Підігрівачі газу на ГРС, що працюють в автоматичному режимі, здатні функціонувати на резервному живленні до трьох діб в разі відключення основного джерела живлення. Це гарантує безперервну подачу палива. Також для комфортного перевезення, установки і демонтажу всі частини апаратури розташовані на рамі.

Технічні дані підігрівачів природного газу

Компанія-виробник обладнання вказує актуальні характеристики для кожної моделі. Вони можуть відрізнятися трохи від номінальних залежно від моделі.

Illustration

Підігрівачі нафти і газу з каталогу «KF Systems» розраховане на підігрів при температурі зовнішнього середовища між -15 і +35 градусами. Ефективність і мінімально можливі габарити техніки дозволяють зменшити експлуатаційні витрати, виводити її в робочий режим оперативно. При аварійно низькому або високому тиску повітря, перед пальником, газу на вхідному колекторі, розрідженні в топці виконується автоматичне відключення подачі палива. Аналогічно техніка працює при розгерметизації, згасанні полум'я в топці, занадто високій температурі димових газів.

Де можна замовити виготовлення вогневого підігрівача газу в Україні?

Щоб замовити вогневої підігрівач газу, звертайтеся до фахівців компанії «KF Systems». Телефонуйте за вказаними номерами, після чого з вами вийде на зв'язок консультант, який уточнить деталі. Це дозволить визначити правильно оптимальні характеристики. В результаті клієнт отримає техніку, яка буде використовуватися в повну силу без простою. Доступні інші вироби і послуги (фільтри-сепаратори, труби, різання стрічковою пилкою), що надаються з використанням сучасних технологій.