(096) 730-18-80

  1. Головна
  2. Каталог продукції
  3. Шафи автоматизації

Виготовлення шаф автоматики

«КФ-СІСТЕМС» виготовляє шафи автоматизації для керування системами вентиляції та кондиціювання, водопостачання, теплопостачання, опалення насосами та насосними станціями різного призначення (водопостачання, каналізації, пожежогасіння)До шаф автоматизації можуть бути підключені системи диспетчеризації, що виконують функції контролю та управління, збору та передачі інформації до диспетчерського пункту.Розміри та наповнення шафи автоматизації залежать від функцій та кількості обладнання, яке обслуговує. Металевий каркас встановлюється на підлозі або ж кріпиться на стіні.

Залишились запитання?

Заповніть форму і ми зв’яжемось з Вами найближчим часом.

Дякуємо Вам!

Ми зв'яжемося з вами.

Can't send form.

Please try again later.

Для чого необхідно шафа управління та автоматики?

Шафа управління допомагає контролювати багато процесів навіть на великих відстанях. Автоматизація технологічних процесів на виробництві завжди супроводжується шафами автоматизації. Вони дають можливість комплексно управляти інженерними системами житлових будинків, міських котелень і насосних станцій. Шафа управління та автоматики дає нам можливість автоматизувати та керувати великим комплексом процесів з одного пульта, мінімізувавши роботу людини.Компанія KF Systems виробляє шафи автоматизації для управління системами вентиляції й кондиціонування, водопостачання, теплопостачання, опалення насосами та насосними станціями різного призначення.Правильне виготовлення шаф управління й коректне наступне налаштування обладнання, дозволяє домогтися максимальної автоматичної роботи інженерної мережі. Використання таких щитів дає ряд переваг:● мінімізація силових ресурсів людини;● безперебійне використання системи;● захист від механічних пошкоджень;● швидке реагування системи в разі аварії та інших технічних ситуацій.
До шаф автоматизації можуть бути підключені системи диспетчеризації, які виконують функції контролю та управління, збору й передачі інформації в диспетчерський пункт.
Розміри та наповнення шафи автоматизації залежать від функцій і кількості обладнання, яке обслуговується. Металевий каркас встановлюється на підлозі або кріпиться на стіні. Крім того, ми робимо вироби з металу на замовлення будь-якої складності.

Види шаф автоматизації за призначенням

Для отримання повної або часткової автоматизації процесів виробництва, підприємства встановлюють щит управління або щит автоматики, в залежності від необхідної регулювання налаштувань.Виробництво шаф управління дає нам можливість контролювати технічні процеси, які пов'язані з освітленням, каналізацією, опаленням і вентиляцією, пожежогасінням і т.д.

1. Шафи автоматизації для ІТП

Шафи автоматизації для індивідуальних теплових пунктів виконують ряд важливих функцій: передають інформацію в систему диспетчеризації, керують насосною групою, автоматично змінюють робочий насос для рівномірного зношування обладнання, керують регуляторами та електроприводами. Вони призначені для управління всіма системами ІТП — охолодження, вентиляції, водопостачання й т.д.

2. Шафи автоматизації для водопостачання

Шафи автоматизації для водопостачання використовуються в системах водопідготовки для подачі води з потрібної точки в насосні станції, а також для циркуляційних насосів в системах водовідведення. Таке обладнання незамінне при побудові сучасних систем водопостачання. Також Вас може зацікавити промислове котельне обладнання.

3. Шафи управління для каналізації

Каналізаційна шафа управління — це комплекс обладнання, основним завданням якого, є регулювання роботи каналізаційної станції. КНС це резервуар з насосами для збору стоків. Вона підтримує постійний збір і відведення стічних та фекальних вод від промислових об'єктів, комерційних будівель до колекторів міської каналізації.Проектування шаф управління для каналізації вимагає ретельного контролю проектувальників і монтажників, адже на кожному етапі потрібно передбачити індивідуальні потреби та нюанси об'єкта, а також врахувати особливості виробників насосів. Недбале ставлення до цих правил призводить до появи непоправних порушень. В такому випадку, каналізаційна насосна станція може вийти з ладу вже через кілька місяців. Для проектування та установки шаф автоматизації потрібно звертатися тільки до професіоналів.

4. Шафи автоматики для пожежогасіння

З огляду на актуальні стандарти безпеки в Україні, в системі пожежогасіння повинні бути мінімум 2 насоса, де один насос використовується постійно, а другий автоматично починає свою роботу в разі поломки головного насоса.Шафа автоматичного управління для пожежогасіння зобов'язана завжди бути готовою до термінового аварійного включення. Такий щит повинен бути надійним і працювати без збоїв тривалий час, адже від його функціональності залежить безпека всього підприємства, а іноді й здоров'я людей.

Переваги замовлення виготовлення щитів управління в KF Systems

Проектування шаф автоматики — це те, чим роками займається компанія KF Systems. Ми приймаємо навіть самі непрості замовлення клієнтів і виконуємо цілий комплекс послуг по:● виготовленню;● установці;● запуску в роботу шаф управління.
Всі роботи виконуються чітко у відповідності з узгодженим технічним завданням.Замовити шафу управління в компанії KF Systems дуже просто. Досить зв'язатися з нашим менеджером і залишити заявку на покупку. Також наша компанія займається такою діяльністю, як виробництво запчастин для сільгосптехніки. Для отримання більш докладної інформації можете зв'язатися з нашим фахівцем, який проведе Вам велику консультацію з усіх питань.