(096) 730-18-80

  1. Головна
  2. Каталог продукції
  3. Обладнання для теплових пунктів та насосні станції
  4. Насосні станції

Виробництво водяних насосних станцій

Насосні станції  застосовуються для перекачування та підвищення тиску чистої води для промислових і побутових потреб, наприклад: постачання питної води у житлових будинках, лікарнях, адміністративних і промислових спорудах, відповідно до чинних норм і регламентів; промислових систем охолодження; протипожежних систем;дощових (зрошувальних) установок, що складаються з декількох насосів, які підключаються безпосередньо в загальну систему водопостачання, або через закритий резервний бак, що знаходиться під атмосферним тиском.Виробник насосних станцій «КФ-СІСТЕМС» виготовляє автоматизовані станції з використанням комплектуючих відомих європейських постачальників.

Хочете оформити замовлення?

Заповніть форму і ми зв’яжемось з Вами найближчим часом.

Дякуємо Вам!

Ми зв'яжемося з вами.

Can't send form.

Please try again later.

Сфера застосування насосних станцій

Сфера застосування насосних станцій досить різноманітна, адже вода використовується практично в кожному будинку.Насосна станція це комплекс спеціалізованого обладнання, в який можуть входити такі вироби:● розширювальні або накопичувальні ємності;● вузли обліку води;● датчики або реле тиску;● водопровідні фільтри та запірна арматура;● зворотні клапани.
При правильному підключенні і регулярному ремонті, водонасосна станція буде працювати безперебійно і безпечно протягом багатьох років.Насосні станції, які застосовуються в промисловості, мають велику потужність, високу продуктивність і міцність. Вони використовуються для водопостачання і теплопостачання різних об'єктів, великих будівель сільського господарства, в державних установах, в системах пожежогасіння та в багатьох інших місцях. Водяна насосна станція працює майже безшумно і досить проста в експлуатації.

Переваги насосних станцій від українського виробника KF-Systems

Столичне українське виробництво стрімко розвивається і досягає чималих успіхів, саме тому кращі виробники насосних станцій розміщені в Києві. Замовивши насосну станцію в компанії KF Systems, Ви отримаєте ряд переваг:● ціна насосної станції - вона виготовляється в Україні, тому буде на порядок дешевші за імпортні;● відсутність проблем з доставкою;● оперативне виробництво в найкоротші терміни;● індивідуальний підхід до кожного клієнта і швидке виконання поставлених завдань.
При виборі водопровідної насосної станції, варто звернути увагу на бажані технічні характеристики насосної станції. В першу чергу, це обсяг води і тиск, з яким станція повинна видавати воду. Наші фахівці можуть з розрахунками і підбором устаткування, а також перевірити раніше спроектовані станції, щоб бути впевненими в коректності їх роботи.

Де замовити виготовлення водяних насосних станцій в Україні?

Якщо Ви шукаєте насосні станції в Києві, то замовити їх можна на сайті KF Systems. Для цього достатньо зв'язатися з нашим менеджером і залишити заявку на підбір обладнання та його виготовлення. Якщо у Вас залишилися якісь питання, то наш фахівець із задоволенням відповість на них і проведе Вам велику консультацію. Ми виготовляємо насосні станції за найдоступнішими цінами.
Наше підприємство вже багато років залишається провідним виробником станцій для малих і великих замовників. Нашими послугами користуються: тепло- і водопровідні організації, багатоквартирні житлові будинки, ОСББ, торгові центри, виробничі компанії й т.д.
Крім насосних станцій, підприємство KF Systems проектує, виготовляє і встановлює:
● Пластинчасті теплообмінники;● Індивідуальні теплові пункти;● Все для фонтанів;● Ємності для відходів і багато іншого.
Ми приймаємо замовлення будь-якої складності і готові співпрацювати з клієнтами протягом довгого часу. Насосна станція для водопроводу від виробника KF Systems прослужить не один десяток років. Звертайтеся!