(093) 170-44-47

Виробництво водяних насосних станцій

Насосні станції  застосовуються для перекачування та підвищення тиску чистої води для промислових і побутових потреб, наприклад: постачання питної води у житлових будинках, лікарнях, адміністративних і промислових спорудах, у відповідності з діючими нормами і регламентами; промислових систем охолодження; протипожежних систем;дощових (зрошувальних) установок, що складаються з декількох насосів, які підключаються безпосередньо в загальну систему водопостачання, або через закритий резервний бак, що знаходиться під атмосферним тиском. «КФ-СІСТЕМС» виготовляє автоматизовані насосні станції з використанням комплектуючих відомих європейських постачальників. Вони компактні та надійні в експлуатації. Насосні станції - це економічне споживання, високий ККД, повна автоматизація з розширеними можливостями.

Хочете оформити замовлення?

Заповніть форму і ми зв’яжемось з Вами найближчим часом.

Дякуємо Вам!

Ми зв'яжемося з вами.

Can't send form.

Please try again later.

Сфера застосування насосних станцій

Сфера застосування насосних станцій досить різноманітна, адже вода використовується практично в кожному будинку.Насосна станція це комплекс спеціалізованого обладнання, в який можуть входити такі вироби:● розширювальні або накопичувальні ємності;● вузли обліку води;● датчики або реле тиску;● водопровідні фільтри і запірна арматура;● зворотні клапани.
При правильному підключенні і регулярному ремонті, водонасосна станція буде працювати безперебійно і безпечно протягом багатьох років.Насосні станції, які застосовуються в промисловості, мають велику потужність, високу продуктивність і міцність. Вони використовуються для водопостачання і теплопостачання різних об'єктів, великих будівель сільського господарства, в державних установах, в системах пожежогасіння та в багатьох інших місцях. Водяна насосна станція працює майже безшумно і досить проста в експлуатації.

Переваги насосних станцій від українського виробника KF-Systems

Столичне українське виробництво стрімко розвивається і досягає чималих успіхів, саме тому кращі виробники насосних станцій розміщені в Києві. і установки. Замовивши насосну станцію в компанії KF Systems, Ви отримаєте ряд переваг:● ціна насосної станції - вона виготовляється в Україні, тому буде на порядок дешевші за імпортні;● відсутність проблем з доставкою;● оперативне виробництво в найкоротші терміни;● індивідуальний підхід до кожного клієнта і швидке виконання поставлених завдань.
При виборі водопровідної насосної станції, варто звернути увагу на бажані технічні характеристики насосної станції. В першу чергу, це обсяг води і тиск, з яким станція повинна видавати воду. Наші фахівці можуть з розрахунками і підбором устаткування, а також перевірити раніше спроектовані станції, щоб бути впевненими в коректності їх роботи.

Де замовити виготовлення водяних насосних станцій в Україні?

Якщо Ви шукаєте насосні станції в Києві, то замовити їх можна на сайті KF Systems. Для цього достатньо зв'язатися з нашим менеджером і залишити заявку на підбір обладнання та його виготовлення. Якщо у Вас залишилися якісь питання, то наш фахівець із задоволенням відповість на них і проведе Вам велику консультацію. Ми виготовляємо насосні станції за найдоступнішими цінами.
Наше підприємство вже багато років залишається провідним виробником станцій для малих і великих замовників. Нашими послугами користуються: тепло- і водопровідні організації, багатоквартирні житлові будинки, ОСББ, торгові центри, виробничі компанії і тд.
Крім насосних станцій, підприємство KF Systems проектує, виготовляє і встановлює:
● Пластинчасті теплообмінники;● Індивідуальні теплові пункти;● Все для фонтанів;● Ємності для відходів і багато іншого.
Ми приймаємо замовлення будь-якої складності і готові співпрацювати з клієнтами протягом довгого часу. Насосна станція для водопроводу від виробника KF Systems прослужить не один десяток років. Звертайтеся!