(096) 730-18-80

  1. Головна
  2. Каталог продукції
  3. Управління відходами

Виготовлення сміттєвих контейнерів

Сучасні контейнери для відходів — це екологічне розв'язання проблеми управління відходами в Києві. Вони призначені для зберігання, утилізації та подальшого перероблювання використаної сировини: паперу, пластику, металу, органічних відходів. Виготовлення контейнерів для збору сміття — це перспективне вкладення, яке істотно заощаджує гроші компанії на обслуговуючий персонал і в перспективі підвищить її прибуток.Важливою перевагою наших контейнерів є можливість скорочення санітарної зони контейнерного майданчика.

Хочете оформити замовлення?

Заповніть форму і ми зв’яжемось з Вами найближчим часом.

Дякуємо Вам!

Ми зв'яжемося з вами.

Can't send form.

Please try again later.

Різновиди контейнерів для відходів

Різні типи сміттєвих контейнерів мають відмінні параметри та застосовуються для різного виду відходів. Компанія КФ-СІСТЕМС займається виробництвом таких ємностей:
● Підземні контейнери для побутових відходів;● Склопластикові контейнери для сортування;● Контейнери для небезпечних відходів;● Урни Сіті-Лайт;● Урни вуличні;● Урни для сортування.
Всі вони відрізняються своїми габаритами, дизайном, матеріалами, а також способами вивантаження сміття.

Під які відходи КФ-СІСТЕМС виробляє контейнери?

Перш ніж купити контейнери для сміття, варто розібратися, які саме типи відходів потрібно збирати. Їх можна розділити на:● побутові (ТПВ);● скло;● пластик;● папір;● небезпечні (використані батарейки, лампи, термометри, медичні відходи).
Своєчасне сортування сміття запобігає екологічній катастрофі та допомагає нам зберегти навколишнє середовище.

Чому замовляють контейнери для сміття у виробника KF-SYSTEMS

Виробництво контейнерів для збору відходів це те, що якісно вміє робити команда KF-SYSTEMS. Накопичені знання у сфері управління відходами дозволяють представити нашим клієнтам надійні контейнери для сміття, які відрізняються своєю якістю та довговічністю. Завод КФ-СІСТЕМС може підготувати будь-який вид сміттєвого бака. Жорсткий контроль виробництва дозволяє нам гарантувати повну безпеку товару, що виготовляється. З нами співпрацюють великі українські та закордонні виробники, адже компанії KF-SYSTEMS можна довірити будь-які завдання. В нашій команді працюють фахівці, які кожен день вдосконалюють процес виробництва. Тільки з таким підходом можна розраховувати на тривалу співпрацю з клієнтом.