(093) 170-44-47

  1. Головна
  2. Каталог продукції
  3. Управління відходами
  4. Урна для сортування Тип 1

Виробництво баків для сортування сміття Тип 1

Характеристики
● Об'єм — 3 внутрішніх контейнери по 110 л Габарити — Д=1.62м, Ш=0.54м, В=0.92м
Можливе виробництво контейнерів індивідуального компонування


Хочете оформити замовлення?

Заповніть форму і ми зв’яжемось з Вами найближчим часом.

Дякуємо Вам!

Ми зв'яжемося з вами.

Can't send form.

Please try again later.

Виготовлення сортувальних контейнерів для сміття в Україні

Україна стрімко розвивається, а її громадяни стають все більш обізнаними. Багато людей розуміють важливість правильної утилізації та переробки відходів. Щоб зробити цей процес більш легким, необхідно забезпечити вулиці спеціалізованими контейнерами та баками для поділу використаних предметів. Виготовлення контейнерів для сортування сміття — це серйозний і корисний для екології процес. Такі вироби повністю безпечні та прості у використанні.

Різновиди баків для сортування сміття

Сучасні ємності для відходів виготовляються з металу. Цей матеріал стійкий до атмосферних опадів і витримує високі температури протягом тривалого часу. Великою перевагою стане спеціальне «антивандальне» покриття. Воно дозволяє легко стерти графіті з поверхні контейнера.Кожен контейнер має своє унікальне позначення, яке відповідає типу сміття, що викидається. Залежно від типу наших урн для сортування, вони можуть відрізнятися кольором або позначенням. Якщо з позначенням все зрозуміло, то варто розібратися, що означають кольори контейнерів.
● жовтий — використовується для збору пластику, поліетиленових пакетів і т.п.;● зелений — призначений для збору скляних пляшок, банок, склянок, будь-яких виробів зі скла;● синій — використовується для викиду паперу, картону, газет, книг і будь-якої друкованої продукції.
Металеві контейнери для роздільного збору відходів спроектовані за концепцією нижнього розвантаження.На нашому сайті є кілька варіантів урн, але ми, як виробники, можемо виготовити індивідуальні урни для замовника та використовувати потрібні матеріали (чорний метал, нержавіючу сталь і т.д.).

Переваги контейнерів для сортування сміття

Урни для сортування сміття від компанії КФ-СІСТЕМС мають ряд переваг:
● компактність — баки для відходів займають мінімальний об'єм місця, тому зберігають багато вільного простору;● міцність — урни стійкі до будь-яких погодних умов і дрібних пошкоджень;● універсальність — широкий модельний ряд дозволяє купити контейнери для сортування сміття в Києві на різні види відходів (пластик, папір, пляшки і т.п.).● простота в установці та експлуатації — легка вага та зручні отвори тари дозволяють не витрачати багато часу на її обслуговування;● гармонійне доповнення вулиць — дизайн і колір виробу може додати вулиці яскравих фарб.
Можемо зробити висновок, що виробництво сортувальних контейнерів для сміття збільшує ефективність розділення відходів, робить екологічне становище безпечнішим і придатним для життя.

Переваги замовити виробництво контейнерів для сортування сміття в KF-SYSTEMS

Ми займаємося виробництвом сучасних контейнерів для роздільного збору відходів уже багато років, тому можемо гарантувати довговічність і надійність наших виробів. Урни для роздільного збору сміття від компанії КФ-СІСТЕМС відрізняються своєю міцністю, компактністю й ефективністю. Купити контейнери для розділення відходів в Україні можна на сайті KF-SYSTEMS.com.ua. Тут Ви знайдете широкий модельний ряд якісних урн за найдемократичнішими цінами.