(096) 730-18-80

 1. Головна
 2. Каталог продукції
 3. Управління відходами
 4. Урна для сортування Тип 1

Виробництво баків для сортування сміття

Україна стрімко розвивається, а її громадяни стають все більш обізнаними. Багато людей розуміють важливість правильної утилізації та переробки відходів. Щоб зробити цей процес більш легким, необхідно забезпечити вулиці спеціалізованими контейнерами і баками для поділу використаних предметів. Виготовлення контейнерів для сортування сміття - це серйозний і корисний для екології процес. Такі вироби повністю безпечні і прості у використанні.

Хочете оформити замовлення?

Заповніть форму і ми зв’яжемось з Вами найближчим часом.

Дякуємо Вам!

Ми зв'яжемося з вами.

Can't send form.

Please try again later.

Різновиди баків для сортування сміття

Сучасні ємності для сортування побутових відходів виготовляються з металу. Цей матеріал стійкий до атмосферних опадів і витримує високі температури протягом тривалого часу. Великою перевагою стане спеціальне «антивандальне» покриття. Воно дозволяє легко стерти графіті з поверхні контейнера.Кожен контейнер для сортування відходів має своє унікальне позначення, яке відповідає типу сміття, що викидається. Залежно від типу наших урн для сортування, вони можуть відрізнятися кольором або позначенням. Якщо з позначенням все зрозуміло, то варто розібратися, що означають кольори контейнерів.
● жовтий — використовується для збору пластику, поліетиленових пакетів і т.п.;● зелений — призначений для збору скляних пляшок, банок, склянок, будь-яких виробів зі скла;● синій — використовується для викиду паперу, картону, газет, книг і будь-якої друкованої продукції.
Металеві контейнери для роздільного збору відходів спроектовані за концепцією нижнього розвантаження.На нашому сайті є кілька варіантів урн, але ми, як виробники, можемо виготовити індивідуальні урни для замовника та використовувати потрібні матеріали (чорний метал, нержавіючу сталь і т.д.).

Переваги контейнерів для сортування сміття

Урни для сортування сміття від компанії КФ-СІСТЕМС мають ряд переваг:
● компактність — баки для відходів займають мінімальний об'єм місця, тому зберігають багато вільного простору;● міцність — урни стійкі до будь-яких погодних умов і дрібних пошкоджень;● універсальність — широкий модельний ряд дозволяє купити контейнери для сортування сміття в Києві на різні види відходів (пластик, папір, пляшки і т.п.).● простота в установці та експлуатації — легка вага та зручні отвори тари дозволяють не витрачати багато часу на її обслуговування;● гармонійне доповнення вулиць — дизайн і колір виробу може додати вулиці яскравих фарб.
Можемо зробити висновок, що виробництво сортувальних контейнерів для сміття збільшує ефективність розділення відходів, робить екологічне становище безпечнішим і придатним для життя.

Переваги замовити виробництво контейнерів для сортування сміття в KF-SYSTEMS

Ми займаємося виробництвом сучасних контейнерів для роздільного збору відходів уже багато років, тому можемо гарантувати довговічність і надійність наших виробів. Урни для роздільного збору сміття від компанії КФ-СІСТЕМС відрізняються своєю міцністю, компактністю й ефективністю. Купити контейнери для розділення відходів в Україні можна на сайті KF-SYSTEMS.com.ua. Тут Ви знайдете широкий модельний ряд якісних склопластикових урн за найдемократичнішими цінами.

FAQ

 • Який термін виготовлення контейнерів для сортування сміття?

  Терміни виготовлення контейнерів для сортування сміття залежить від складності контейнера. Планові терміни виробництва становлять від 14 робочих днів.

 • Яка мінімальна кількість замовлення сортувальних контейнерів для сміття?

  Мінімальна кількість становить від 1 контейнера.

 • Яка гарантія на контейнери для роздільного збирання сміття?

  На продукцію надається рік гарантійного обслуговування.