(096) 730-18-80

 1. Головна
 2. Каталог продукції
 3. Управління відходами
 4. Урна для сортування Тип 1

Виробництво баків для сортування сміття

Україна стрімко розвивається, а її громадяни стають все більш обізнаними. Багато людей розуміють важливість правильної утилізації та перероблення відходів. Щоб зробити цей процес легшим, необхідно забезпечити вулиці спеціалізованими контейнерами для роздільного сміття. Виготовлення контейнерів для сортування сміття — це серйозний і корисний для екології процес. Такі вироби повністю безпечні та прості у використанні.

Хочете оформити замовлення?

Заповніть форму і ми зв’яжемось з Вами найближчим часом.

Дякуємо Вам!

Ми зв'яжемося з вами.

Can't send form.

Please try again later.

Різновиди баків для сортування сміття

Сучасні контейнери для сортування сміття виготовляються з металу. Цей матеріал стійкий до атмосферних опадів і витримує високі температури протягом тривалого часу. Великою перевагою стане спеціальне «антивандальне» покриття. Воно дозволяє легко стерти графіті з поверхні контейнера.Кожен контейнер для сортування відходів має своє унікальне позначення, яке відповідає типу сміття, що викидається. Залежно від типу наших урн для сортування сміття, вони можуть відрізнятися кольором або позначенням. Якщо з позначенням все зрозуміло, то варто розібратися, що означають кольори контейнерів.
● жовтий — використовується для збору пластику, поліетиленових пакетів і т.п.;● зелений — призначений для збору скляних пляшок, банок, склянок, будь-яких виробів зі скла;● синій — використовується для викиду паперу, картону, газет, книг і будь-якої друкованої продукції.
Металеві баки для сортування сміття спроектовані за концепцією нижнього розвантаження.На нашому сайті є різні види ємностей для збору відходів, але ми, як виробники, можемо виготовити індивідуальні урни для замовника та використовувати потрібні матеріали (чорний метал, нержавіючу сталь і т.д.).

Переваги контейнерів для сортування сміття

Урни для сортування сміття від компанії КФ-СІСТЕМС мають ряд переваг:
● компактність — баки для відходів займають мінімальний об'єм місця, тому зберігають багато вільного простору;● міцність — урни стійкі до будь-яких погодних умов і дрібних пошкоджень;● універсальність — широкий модельний ряд дозволяє купити контейнери для сортування сміття в Києві на різні види відходів (пластик, папір, пляшки й т.п.);● простота в установці та експлуатації — легка вага та зручні отвори тари дозволяють не витрачати багато часу на її обслуговування;● гармонійне доповнення вулиць — дизайн і колір виробу може додати вулиці яскравих фарб.
Можемо зробити висновок, що виробництво сміттєвих баків для сортування сміття збільшує ефективність розділення відходів, робить екологічне становище безпечнішим і придатним для життя.

Переваги замовити контейнери для роздільного сміття в KF-SYSTEMS

Ми займаємося виробництвом сучасних контейнерів для роздільного збору відходів уже багато років, тому можемо гарантувати довговічність і надійність наших виробів. Баки для сортування сміття від компанії КФ-СІСТЕМС відрізняються своєю міцністю, компактністю й ефективністю. Купити контейнери для розділення відходів в Україні можна на сайті KF-SYSTEMS.com.ua. Тут Ви знайдете широкий модельний ряд якісних склопластикових урн за найдемократичнішими цінами.

FAQ

 • Який термін виготовлення контейнерів для сортування сміття?

  Терміни виготовлення контейнерів для сортування сміття залежить від складності контейнера. Планові терміни виробництва становлять від 14 робочих днів.

 • Яка мінімальна кількість замовлення сортувальних контейнерів для сміття?

  Мінімальна кількість становить від 1 контейнера.

 • Яка гарантія на контейнери для роздільного сміття?

  На продукцію надається рік гарантійного обслуговування.