(093) 170-44-47

  1. Головна
  2. Про компанію

ПРО КОМПАНІЮ

    Наше виробництво знаходиться в Києві. На площі у 2000 кв.м. розміщується низка підрозділів, які забезпечують всі життєві цикли виготовлення продукції. Це 7 дільниць: механічна, заготівельна, згинальна, зварна, складальна, фарбувальна та виготовлення електрощитового обладнання. 
     Безпосередньо на виробництві «КФ-Сістемс» задіяні 100 працівників, в «гарячу пору», коли замовлень більше, залучають ще близько 50 робітників. Розташування на вул. Бориспільська має зручну логістику. 
 У нас встановлено сучасне обладнання, зокрема, устаткування для плазмового та термічного різання, станок для згинання з числовим програмним керуванням, токарні та фрезерні верстати, координатно-фрезерний верстат, вальцювальний верстат, зварювальне обладнання (для ручного дугового зварювання (ММА), аргонодугового зварювання (TIG) та ) та напівавтоматичного зварювання (MIG) та /MAG) та ). 
     Власний конструкторсько-технологічний відділ, що має великий досвід розробки проектно-конструкторської та технологічної документації, виконує весь спектр послуг з конструювання та технічного супроводу продукції, що виготовляється на підприємстві.Ми продовжуємо вдосконалюватися та підкорювати нові вершини!