(096) 730-18-80

  1. Головна
  2. Про компанію

ПРО КОМПАНІЮ

Illustration

Наше виробництво знаходиться у Києві. На площі 2000 кв.м. розміщується низка підрозділів, які забезпечують усі життєві цикли виготовлення продукції.
      Виробництво компанії KF-Systems включає 7 ділянок:● механічну;● заготівельну;● згинальну;● зварювальну;● складальну;● фарбувальну;● ділянку виготовлення електрощитового обладнання.

Illustration

Безпосередньо на виробництві «КФ-Сістемс» задіяні 100 працівників, в «гарячу пору», коли замовлень більше, залучають ще близько 50 робітників. Розташування на вул. Бориспільська має зручну логістику.
       Розташування на вул. Бориспільська у Києві має зручну логістику.
       У нас встановлено сучасне обладнання:● обладнання для плазмового та термічного різання;● верстат для згинання з числовим програмним керуванням;● токарні та фрезерні верстати;● координатно-фрезерний верстат;● вальцювальний верстат;● зварювальне обладнання:- для ручного дугового зварювання (ММА);- аргонодугового зварювання (TIG та напівавтоматичного зварювання MIG/MAG).

Illustration

KF-Systems має:● власний конструкторсько-технологічний відділ;● великий досвід розробки проектно-конструкторської та технологічної документації;● виконує весь спектр послуг з конструювання та технічного супроводу продукції, що виготовляється на підприємстві.
Ми продовжуємо вдосконалюватись та підкорювати нові вершини!

Хочете замовити послугу?

Заповніть форму і ми зв’яжемось з Вами найближчим часом.

Дякуємо Вам!

Ми зв'яжемося з вами.

Can't send form.

Please try again later.