(096) 730-18-80

  1. Головна
  2. Наше виробництво
  3. Розробка виробів

Проектування та розробка виробів

«КФ-СІСТЕМС» має власний конструкторсько-технологічний відділ, що готовий розробити ефективний продукт під індивідуальне замовлення. Наші фахівці мають успішний багаторічний досвід розробки проектно-конструкторської та технологічної документації. Ми виконуємо повний спектр послуг із конструювання та технічного супроводу продукції, що виготовляється на підприємстві.

Хочете замовити послугу?

Заповніть форму і ми зв’яжемось з Вами найближчим часом.

Дякуємо Вам!

Ми зв'яжемося з вами.

Can't send form.

Please try again later.

Проектування і виготовлення виробів

Проектування і виготовлення деталей - це перший крок в процесі виробництва нового продукту. Металеві та склопластикові конструкції знаходять своє місце в самих різних сферах застосування:● на промислових підприємствах;● в комерційних організаціях;● в індивідуальних майстернях;● на великих виробничих фірмах.
Вони виглядають ефектно і відрізняються своєю довговічністю і міцністю.
Сучасне проектування конструкцій свідчить про швидкий розвиток технічного прогресу. Такий процес здійснюється за допомогою комп'ютерного моделювання, яке дає можливість абсолютно точно створити потрібний новий виріб.
Використовуючи комп'ютерну 3-D візуалізацію, компанія KF Systems може гарантувати стовідсоткову схожість креслень з кінцевим продуктом.Створення та розробка нового виробу починається з розробки проекту-ескізу, який максимально точно повинен відповідати результату виробництва. Наявність такого ескізу допоможе з'ясувати всі нюанси виготовлення, вибрати необхідну сировину і розрахувати вартість готового продукту. Ціна і терміни виготовлення обов'язково узгоджуються з замовником. Компанія KF Systems має великий досвід роботи в проектуванні виробів і деталей різної складності, тому співпрацюючи з нами, Ви можете бути впевнені у високій якості виконуваної нами роботи.

Етапи проектування виробів

Розробка виробів - це важливий процес, який займає чимало зусиль і часу. Щоб зробити цей процес максимально продуктивним, компанія KF Systems використовує 8-ступеневу систему виробництва.
Інженерне проектування будь-якого продукту розділяється на вісім основних етапів:● розробка ТЗ - обговорення деталей з клієнтом, приблизний аналіз вартості, підбір матеріалів;● створення і аналіз проекту - замальовка зовнішнього вигляду виробу необхідних розмірів, підбір відповідних технічних параметрів;● розрахунок характеристик - визначення кінцевих даних продукту: стійкість до потенційних навантажень, температур і т.д.;● розробка конструкції виробу - проект схеми виробу з урахуванням індивідуальних потреб клієнта. Обговорення форми продукту, наявності дрібних деталей і інших нюансів;● розробка документації - тільки після того, як проектування деталей завершено, на основі отриманих даних буде зроблено перший пробний зразок виробу;● створення першого зразка продукту - аналіз створеної моделі, коригування нюансів, відпрацювання процесу виробництва;● виробництво пробної партії і подальше коректування (при необхідності);● остаточний запуск масового виробництва.
Процес проектування можна істотно скоротити, якщо у Вас вже є зразок, з якого просто потрібно зняти мірки.

Переваги індивідуального макету деталей від виробника KF Systems

Замовивши індивідуальний макет деталей від компанії KF Systems, Ви отримаєте:● безкоштовну консультацію кваліфікованого фахівця;● повний аналіз потрібного виробу і реальну вартість реалізації проекту;● індивідуальний підбір технічних характеристик виготовляємого продукту;● коректну конструкторську документацію з детальним описом потрібного виробу;● своєчасне виготовлення унікальних деталей за індивідуальними мірками;● міцний і якісний виріб;● довгострокове використання деталей, які при необхідності проходять спеціальну антикорозійну обробку.
Ми займаємося розробкою нових виробів різних типів - від найпростіших моделей до складніших примірників. Якщо Вашій компанії терміново потрібні запасні частини, елементи будь-яких складних механізмів або будь-які види заготовок, то Ви звернулися за адресою. Ми проведемо кількаетапну роботу і зробимо деталі "під ключ". Починаючи з конструкторської документації, закінчуючи доставкою необхідних елементів на Ваше підприємство.Яка б послуга не була Вам потрібна - розробка складних механізмів або зварювальне виробництво, Ви можете бути впевнені в швидкому і якісному виконанні поставлених нам завдань.

Чому варто звернутися за розробкою нового виробу в KF Systems?

Компанія KF SYSTEMS займається розробкою і проектуванням промислових виробів будь-якого рівня складності. Наша команда складається з першокласних професіоналів, які багато років займаються проектуванням одиничних і серійних виробів в Україні. Багаторічний досвід розробки проектно-конструкторської та технологічної документації дає нам можливість створювати міцні і надійні деталі різного рівня складності. 
Проектування виробів виробником KF Systems супроводжується:● своєчасною здачею проекту;● найкращим співвідношенням ціни і якості;● постійним ретельним контролем над виробництвом окремих деталей і конструкції цілком;● готовністю наших менеджерів відповісти на будь-які Ваші запитання;● міжнародною сертифікацією якості.
Проаналізувавши всі ці пункти, можна сміливо стверджувати, що розробка макету виробу компанією KF Systems заощадить Ваші гроші і час. Звернувшись до нас, Ви отримаєте оперативне і якісне втілення своїх проектів, адже виробництво промислового устаткування в Україні це наша сильна сторона. Звертайтеся!