(096) 730-18-80

  1. Головна
  2. Наше виробництво
  3. Механічна обробка
Механічна обробка фото 1

Механічна обробка виробів та деталей

Механічна обробка деталей - це складний технологічний процес з виробництва деталей різноманітної складності, надання поверхням необхідної форми, який включає також заточувальні роботи, полірування, шліфування та інші. Для кожної поверхні слід обирати найефективніше обладнання та оптимальний метод обробки. За функціоналом розрізняють універсальні верстати, спеціалізовані верстати та спеціальні верстати.
Ділянка механічної обробки на виробництві «КФ-СІСТЕМС» - це модернізований цех, оснащений сучасним металообробним устаткуванням як універсального, так і вузькоспеціалізованого призначення. 

Хочете замовити послугу?

Заповніть форму і ми зв’яжемось з Вами найближчим часом.

Дякуємо Вам!

Ми зв'яжемося з вами.

Can't send form.

Please try again later.

Основні технологічні операції механічної обробки

Механічна обробка - це комплекс технологічних процесів, який застосовується для виробництва деталей різної складності, а також для додання поверхням необхідної форми. Ось деякі з операцій, які входять в поняття "механічна обробка":● токарні роботи;● обробка на свердлильних, фрезерних, координатно-розточувальних, вальцювальних верстатах;● різання та згинання металу;● заточувальні роботи;● фарбування;● полірування;● шліфування та інші.
Для кожної поверхні потрібно підбирати різне устаткування і використовувати оптимальний метод обробки. За функціональними характеристиками розрізняють верстати спеціалізовані, універсального призначення і спеціальні. Компанія KF Systems багато років надає послуги механічної обробки металу в Києві, тому ми можемо оперативно виконати Ваше замовлення і провести велику консультацію по всіх питанням, ща Вас цікавлять.

Устаткування, яке використовується для механічної обробки виробів

Механічна обробка металу виконується за допомогою спеціального сучасного обладнання:● свердлильних, фрезерних, токарних, координатно-розточувальних, вальцювальних верстатів;● листозгинального верстата з ЧПУ, який дозволяє згинати металеві заготовки товщиною до 8 мм, довжиною до 2,5 м;● зварювального обладнання (для ручного дугового зварювання (ММА), аргонодугового зварювання (TIG) і напівавтоматичного зварювання (MIG / MAG);● фарбувальної камери та іншого обладнання для механічної обробки деталей з металу.
Механічна обробка металевих виробів вимагає спеціального сучасного обладнання і достатньо місця для роботи. Територія механічної обробки в компанії КФ СИСТЕМС - це модернізований цех, оснащений металообробним обладнанням як універсального, так і вузькоспеціалізованого призначення.
Наше підприємство приймає замовлення на механічну обробку незалежно від виду, ваги та габаритів заготовок. Ми працюємо з різними матеріалами: сталь, бронза, латунь, алюміній, нержавіюча сталь, бронза, чорні метали, сплави та інше. KF Systems виробляє як великі, так і маленькі партії на замовлення.

Переваги замовлення послуг по механічній обробці від KF Systems

Послуги механічної обробки від компанії KF Systems відрізняються:● оперативністю - ми розуміємо наскільки цінний час, тому виконуємо ваші замовлення в найкоротші терміни, виключаючи незаплановані затримки і небажані запізнення виробництва. Терміни залежать від складності технічного завдання і бажаного обсягу партії;● автоматизацією виробництва - ми використовуємо передове обладнання для мінімізації дрібних неточностей і браку. За допомогою автоматизованої обробки і постійного нагляду експертів, можна домогтися приголомшливого результату;● доступною ціною - ми пропонуємо своїм клієнтам краще співвідношення вартості і якості;● постійним контролем - кожен процес на підприємстві ретельно контролюється для того, щоб кінцевий продукт точно відповідав технічним завданням клієнта;● високою якістю - для своєї роботи ми використовуємо тільки високоякісні матеріали і сучасне устаткування, тому можемо запропонувати своїм клієнтам надійну і довговічну продукцію.
Наше підприємство вже багато років займається таким ремеслом, як механічна обробка виробів, тому ми пропонуємо своїм клієнтам якісні послуги. У нашій компанії зібрана команда професіоналів, які досконало володіють своїм ремеслом. Ми ретельно підходимо до набору персоналу, тому у нас працюють тільки висококваліфіковані фахівці.

Де замовити механічну обробку металу та металевих деталей за вигідною ціною?

Механічна обробка металу під замовлення в Києві доступна на нашому сайті KF Systems. Ми розглядаємо замовлення будь-якої складності і готові прийняти навіть самі неординарні заявки. Наше підприємство пропонує замовити механічну обробку металу та металевих деталей по самій вигідною ціною в Україні. Ми беремо на себе повну відповідальність за якість і терміни виконання замовлення, щоб клієнту нема про що було турбуватися. Звертайтеся!
Також Вас може зацікавити:● виготовлення заготовок;● проектування виробів;● фрезерні роботи;● зварювальне виробництво.