(096) 730-18-80

  1. Головна
  2. Наше виробництво
  3. Механічна обробка
  4. Координатне розточування

Координатно-розточувальні роботи


Координатно-розточувальний верстат – це універсальне обладнання високого рівня. Він виконує такі операції як обробка поверхні металу, свердління, розточування, різьблення, фрезерування, розмітка заготовки, пробивання отворів, зенкування та інші.
Перевага координатно-розточувального верстату у порівнянні із звичайними полягає у високій точності виконання дій. Дані верстати оснащені різними індуктивними, механічними, оптико-механічними і електронними пристроями відліку, що дозволяють вимірювати переміщення рухомих вузлів з високою точністю та мінімізувати похибки. Універсальні поворотні столи дають можливість обробляти отвори в полярній системі координат і похилі отвори.
Відлік координат проводиться автоматично – необхідні величини відмірюються за допомогою оптичного пристрою. Вібростійкість верстату забезпечує безпечну роботу і, разом з тим, точність обладнання.

Хочете замовити послугу?

Заповніть форму і ми зв’яжемось з Вами найближчим часом.

Дякуємо Вам!

Ми зв'яжемося з вами.

Can't send form.

Please try again later.

Технологічний процес

Розточувальні роботи - це комплекс процесів, які спрямовані на обробку металу. Вони дають можливість отримати металевий виріб з високою чистотою поверхні. Розточувальні роботи можуть служити заключним етапом в механічній обробці виробу з металу. Вони виконуються на невеликих швидкостях на професійному обладнанні під чуйним наглядом наших співробітників. Такий підхід дозволяє нам отримати високоточну виріб, який повністю відповідає технічному завданню.
Координатно розточувальні роботи дозволяють:● проводити розмітку і отримувати отвори будь-якої форми;● використовувати високоточну обробку в пазах;● здійснювати зенкерование отворів;● виконувати фрезерування під різними кутами;● розточувати отвори;● усувати шорсткість поверхонь виробів.
Наше обладнання оснащено додатковою цифровою індикацією, що дозволяє виготовити виріб, який максимально точно відповідатиме технічним завданням.Зробити замовлення роботи на координатно розточувальному верстаті дуже просто - достатньо зв'язатися з нашим менеджером і залишити заявку на виробництво. Ми почнемо виконання замовлення відразу після того, як обговоримо всі деталі з клієнтом. Крім цього, наша компанія здійснює фрезерні роботи.

Переваги координатно-розточувальних робіт від KF Systems

Замовивши токарно-розточувальні роботи в компанії KF-SYSTEMS, клієнт отримує масу переваг:
● швидке виконання поставлених завдань - ми високо цінуємо час наших клієнтів, тому працюємо оперативно, дотримуючись заздалегідь обумовлені терміни;● висока якість послуг - в нашій команді зібрані висококваліфіковані співробітники, які з великим ентузіазмом виконують свою роботу. Такий підхід гарантує високу якість виконуваних нами завдань;● справедливу вартість - наше підприємство вже багато років здійснює координатно розточувальні роботи. За цей час ми встигли виробити чітку і послідовну структуру дій, яка дозволяє мінімізувати витрати на виробництво. Це дозволяє нам запропонувати Вам низьку вартість наших послуг;● лояльність - ми завжди готові піти на зустріч нашим клієнтам і вирішити будь-які питання в їх користь. Ми націлені на тривалі відносини з замовниками, тому швидко і якісно виконуємо свою роботу.
Проаналізувавши всі ці явні переваги, можна сміливо стверджувати, що звернутися в нашу компанію - відмінна ідея! У нашому розпорядженні професійне обладнання, яке дає нам можливість якісно робити свою роботу і швидко здійснювати Ваші задачі. Підприємство КФ-СИСТЕМС пропонує координатно-розточувальні роботи в Києві будь-якої складності за доступними цінами.Також Вас можуть зацікавити токарні роботи і свердлильні роботи.

Де замовити послуги координатно-розточувального верстата в Києві і Україні?

Компанія КФ-СИСТЕМС надає послуги координатно-розточувального верстата. Наші фахівці працюють відповідно до Ваших кресленнями. Якщо ж у Вас їх немає, то ми можемо самостійно створити конструкторську документацію, відштовхуючись від Ваших переваг. Замовити послуги координатно-розточувального верстата в Києві досить легко - потрібно зв'язатися з нашим менеджером і залишити заявку на здійснення робіт, а також проговорити всі нюанси.
Ціни на координатно розточувальні роботи завжди індивідуальні і залежать від багатьох факторів:● складності виконуваної роботи;● розмірів виробу;● терміновості здійснення замовлення;● виду металу і тд. Ще одним способом домогтися потрібної форми вироби вважається фрезерування металу.