(096) 730-18-80

  1. Головна
  2. Наше виробництво
  3. Механічна обробка
  4. Свердлильні роботи

Свердління отворів в металі на токарному верстаті


Свердлильні верстати призначені для розсвердлювання глухих і наскрізних отворів у суцільному матеріалі, зенкерування, розгортання, нарізування внутрішніх різьб, вирізування дисків з листового матеріалу тощо.
Залежно від області використання розрізняють універсальні та спеціальні свердлильні верстати. Спеціалізовані верстати також широко використовуються у багатосерійному та масовому виробництві. Для збільшення продуктивності верстати оснащуються додатковим обладнанням. Автоматизація виробництва, система контролю, установка головок з різним різьбленням дозволяють отримати високі результати, точність та ефективність роботи устаткування.
Здебільшого в багатосерійному виробництві використовують універсальні верстати, які гарантують високу швидкість, точність виконання деталей з мінімальним коефіцієнтом похибки, високий ступінь продуктивності.

Хочете замовити послугу?

Заповніть форму і ми зв’яжемось з Вами найближчим часом.

Дякуємо Вам!

Ми зв'яжемося з вами.

Can't send form.

Please try again later.

Де використовується свердління отворів?

Свердління глибоких, глухих і вертикальних отворів в металі використовується в самих різних сферах:
● будівництві;● важкої та легкої промисловості;● автомобільному виробництві;● в установці вентиляції;● створення дверних прорізів і т.д.
Це далеко не повний список тих галузей, де використовується свердління отворів в металі.Свердління отворів на токарному верстаті - один з найпростіших способів отримати виріб певного виду з потрібними характеристиками. За допомогою дриля можна створити ідеально рівні отвори.Такі отвори часто необхідні для створення різних конструкцій, приладів і механізмів.
Свердління отворів в металі здійснюється за допомогою автоматизованого обладнання під ретельним наглядом наших фахівців. Процес досить автоматизований, параметри виробів задаються комп'ютером. Програмне забезпечення обладнання дозволяє здійснювати навіть найскладніші замовлення висвердлювання отворів.Наша компанія надає послуги свердління металу, а також послуги свердління отворів в металі, а саме:● зенкерування отворів;● свердління глухого отвору;● свердління глибоких отворів;● свердління великих отворів.Також Вас можуть зацікавити фрезерні роботи.

Яке обладнання використовується для свердлильних робіт по металу?

Пробиття і свердління отворів в металі здійснюється за допомогою спеціалізованого обладнання.Заведено розрізняти універсальні та спеціальні свердлильні верстати для свердлильних робіт. Другі широко використовуються в багатосерійному та масовому виробництві. Для збільшення продуктивності верстати оснащуються додатковим обладнанням. Автоматизація виробництва, система контролю і установка головок з різною різьбою дозволяють отримати високу точність і ефективність роботи обладнання, а також в короткі терміни досягти бажаного результату.
Компанія виробник обладнання КФ-СИСТЕМС використовує для свердління металевих виробів:
● машину газотермічного різання з ЧПУ - вона здатна різати метал товщиною до 100 мм. Максимальна довжина листа 6 метрів;● машину для плазмового різання з ЧПУ - максимальний розмір листа, що розрізається листом - 3х1,5 метра. Максимальна товщина різання 12 мм;● пили стрічкові для різання металопрокату;● верстати для механічної обробки металу - свердлильні, фрезерні, токарні, координатно-розточувальні, вальцювальний верстат, зварювальне обладнання (для ручного дугового зварювання (ММА), аргонодугового зварювання (TIG) і напівавтоматичного зварювання (MIG / MAG);● листозгинальний верстат з ЧПУ, який дозволяє згинати металеві заготовки товщиною до 8 мм, довжиною до 2,5 м.
В основному в багатосерійному виробництві використовують універсальні токарні верстати, які гарантують високу швидкість, точність виконання деталей з мінімальним коефіцієнтом похибки, а також високий ступінь продуктивності. Ми вже багато років надаємо послуги зі свердління отворів в Україні за найкращою ціною, тому Ви можете бути впевнені у високій якості виконуваних нами робіт.Також Вас можуть зацікавити координатно розточувальні роботи.

Де замовити послуги з свердління отворів в металі?

Ціна свердління отворів в металі завжди розраховується індивідуально для кожного клієнта. Ціна залежить від багатьох факторів:● обсягу і складності виконуваної роботи;● габаритів виробів;● тиражу партії;● терміновості виконання замовлення;● виду оброблюваного матеріалу.
Замовити послуги зі свердління отворів в металі можна в нашій компанії КФ-СИСТЕМС. Ми швидко і якісно виконаємо глибоке свердління, адже розуміємо, наскільки цінно час клієнта. Звертайтеся!