(096) 730-18-80

  1. Головна
  2. Наше виробництво
  3. Механічна обробка
  4. Фрезерування металу

Фрезерні роботи


Фрезерний верстат — металообробний верстат, призначений для обробки фрезою пласких і фасонних поверхонь, тіл обертання, зубчастих коліс та інших заготовок. Фреза – інструмент з одним або декількома ріжучими лезами (зубцями).
Фрезерна група складається з наступних верстатів: універсально-фрезерний, горизонтально-фрезерний, широкоуніверсальний фрезерний, вертикальний консольно-фрезерний верстат, вертикально- і горизонтально-фрезерний безконсольний верстат, поздовжньо-фрезерний верстат.
Горизонтально-фрезерні верстати застосовують при обробці плоских поверхонь невеликих за розміром металевих деталей при одиничному й серійному виробництві.
Обробка заготовок із чорних і кольорових металів відбувається за допомогою циліндричних, торцевих, фасонних, кутових, модульних фрез або ж набору фрез. Для деталей середніх розмірів зі сталі, чавуну й кольорових металів застосовують вертикально-фрезерні верстати та торцеві, хвостові, кінцеві фрези й фрезерні головки.

Хочете замовити послугу?

Заповніть форму і ми зв’яжемось з Вами найближчим часом.

Дякуємо Вам!

Ми зв'яжемося з вами.

Can't send form.

Please try again later.

Типи верстатів фрезерної групи

Фрезерування це вид обробки металу, в якому задіюються фрези - ріжучі інструменти у вигляді колеса з зубцями, які оснащені безліччю лез. Обертаючись на великій швидкості, фрези знімають верхній шар виробу і надають йому необхідну форму. Фрезерування металу здійснюється вручну або ж на спеціалізованих верстатах. Зараз цей вид обробки так само популярний, як і механічна обробка металів:
Фрезерна група складається з таких верстатів:● універсально-фрезерний;● вертикальний консольно-фрезерний;● горизонтально-фрезерний;● вертикально і горизонтально-фрезерний беськонсольниє;● поздовжньо-фрезерний верстат;широкоуніверсальний фрезерний.
Для повноцінної якісної фрезерування нержавійки, сталі та металу потрібно набір фрез різної форми і діаметра. Тільки за допомогою широкого арсеналу приспособ можна домогтися потрібного і максимально точного результату. Компанія КФ-СИСТЕМС володіє великим виробничим цехом. Він оснащений професійним обладнанням, на якому наші фахівці проводять фрезерні роботи.Крім цього, наша компанія здійснює токарні роботи та свердлильні роботи.

Види фрезерної різання

Фрезерування в Києві з кожним роком стає все більш популярною. Такий ажіотаж легко пояснити, адже роботи на фрезерному верстаті виконуються в чітко визначеній послідовності під наглядом висококваліфікованих майстрів. Такий професійний підхід дає відповідний результат.
Основні види фрезерної різання:● фрезерна різка лазером - обладнання для лазерного різання металу коштує досить дорого, тому кінцева ціна фрезерних робіт по металу виходить вище середньої. Вартість даних послуг цілком себе окупає, адже така обробка дає можливість отримати максимально точне виріб в найкоротші терміни;● механічна обробка фрезером - більш класичний і дешевий варіант, який дозволяє вручну вибирати кут і напрямок фрез, а також швидкість і глибину їх обертання.
Фрезерування алюмінію - не самий трудомісткий процес, адже цей метал відрізняється від інших своїми відмінними характеристиками, які роблять його максимально простим в металообробці: невеликою вагою, низькою температурою плавлення, легкістю і достатню міцність. За допомогою фрезерування на ньому можна робити візерунки, гравіювання, вирізати фігурним способом, при цьому не залишаючи слідів зварювання або різання.
Фрезерування на чпу є більш точної і надійної для виконання робіт, вона дозволяє досягти максимальної продуктивності виробництва. Раніше, коли фрезерні верстати були тільки ручними, виготовлення супроводжувалося великим ризиком шлюбу. Зараз програмне числове управління дозволяє здійснювати максимально точні фрезерні роботи по металу, які дають можливість отримати виріб ідентичне технічним завданням.Також Вас можуть зацікавити токарно фрезерувальні роботи.

Де замовити послуги фрезерування в Україні?

Замовити послуги фрезерувальних робіт можна в компанії КФ-СИСТЕМС. Наше підприємство вже багато років працює в цій галузі, тому ми можемо запропонувати краще співвідношення ціни і якості. Що Їх нами роботи відрізняються своєю оперативністю, а також високою якістю. Вартість послуг з фрезерування на чпу розраховується індивідуально і залежить від різних чинників:
● обсягу партії;● складності виконуваної роботи;● габаритів металевого виробу;● терміновості виконання замовлення;● додаткових побажань і тд.
У нашому розпорядженні є великий виробничий цех, який оснащений першокласним обладнанням для виконання фрезерних робіт в Україні. Звертайтеся!