(096) 730-18-80

  1. Головна
  2. Наше виробництво
  3. Механічна обробка
  4. Токарні роботи

Токарні роботи ЧПУ по металу


Верстати токарної групи призначені для обробки зовнішніх і внутрішніх поверхонь тіл обертання, таких як вали, втулки, диски, кільця, фланці, обробки плоских торцевих поверхонь (підрізання торців), нарізування різьби та деяких інших робіт.
До верстатів токарної групи належать токарні автомати і напівавтомати, токарно-револьверні, токарно-карусельні, токарно-гвинтонарізні, токарно-лобові, багаторізцеві, токарно-затиловочні та спеціальні токарні верстати.Токарні роботи поділяють на чорнові (обдирання) і чистові (обробку). Під час чорнової обробки видаляють більшу частину припуску, чистова обробка дозволяє надати оброблюваній деталі остаточну форму і розміри, а також задану чистоту поверхні.
Точність обробки на звичайних токарних верстатах досягає 8-го квалітету (міри точності), а на верстатах підвищеної точності або прецизійних − 6-го квалітету.

Хочете замовити послугу?

Заповніть форму і ми зв’яжемось з Вами найближчим часом.

Дякуємо Вам!

Ми зв'яжемося з вами.

Can't send form.

Please try again later.

Види токарних робіт, наданих в KF Systems

Токарні роботи по металу включають в себе цілий перелік операцій. Це може бути:● свердління отворів, їх зенкерование і обробка;● нарізування зовнішньої різьби;● обробка зовнішньої і внутрішньої поверхні металу;● обробка фасонних, конічних і циліндричних поверхонь;● відрізання деталей виробів;● виточування канавок і багато іншого.
Через такого широкого асортименту операцій, токарні роботи дозволяють виготовити найрізноманітніші вироби: муфти, гайки, вали, кільця різного розміру, зубчасті колеса і тд.
Професійні токарні роботи дають можливість отримати металеві деталі потрібної форми. Вони відрізняються своєю високою точністю і швидкістю виконання. Якщо Вас цікавить токарна обробка металів, то звертайтеся в компанію KF Systems. Високий професіоналізм нашої команди в поєднанні з інноваційним обладнанням дає швидкий і якісний результат. Грамотний підхід фахівців і роками пророблена певна послідовність робіт, дозволяє нам здійснювати токарні роботи в Києві.Також Вас можуть зацікавити фрезерні роботи і свердлильні роботи.

Особливості процесу токарної обробки металу

Токарні роботи ЧПУ здійснюються на спеціалізованому обладнанні в великому виробничому цеху KF Systems.
Устаткування для токарної обробки металів може виробляти самі різні комбінації рухів. Така особливість даного методу дозволяє отримувати вироби з ідеальними формами і дає можливість високоефективно обробляти циліндричні, фасонні, конічні і багато інших поверхні.Виконання всіх робіт здійснюється в строго визначеної послідовності. Глибина різання, швидкість обертання, габарити вироби - все це враховується при здійсненні робіт і грає чималу роль для кінцевого зовнішнього вигляду виробу.Використовуючи першокласне обладнання, ми можемо запропонувати своїм клієнтам високу якість виконуваної нами роботи.Токарні роботи на замовлення дуже затребувані як в Україні, так і в усьому світі. Це найбільш затребувана галузь послуг в сфері металообробки за останні 5 років.Ще один відмінний спосіб обробки металу - свердлильні роботи по металу 

Де замовити токарні роботи по металу в Україні?

Замовити токарні роботи по металу можна на нашому сайті КФ-СИСТЕМС. Ми пропонуємо свої професійні послуги за доступними цінами. Ми виконуємо навіть найскладніші токарні роботи в найкоротші терміни, а також приймаємо замовлення на дрібні токарні роботи. Наша політика націлена на тривалі відносини з клієнтами, тому ми совісно виконуємо поставлені завдання. Ми враховуємо всі індивідуальні переваги наших клієнтів і працюємо строго по конструкторської документації, адже дорожимо своєю репутацією.
Розцінки на токарні роботи в Україні відрізняються в різних компаніях і залежать від безлічі факторів:● складності виконуваної роботи;● габаритів металу;● терміновості здійснення замовлення;● виду металу і тд.
Ще одним хорошим способом виготовити потрібні деталі з металу вважається нарізування різьблення на токарному верстаті.Щоб дізнатися вартість токарних робіт, зателефонуйте нам і наші фахівці дадуть відповідь на всі ваші запитання питання