(096) 730-18-80

  1. Головна
  2. Наше виробництво
  3. Механічна обробка
  4. Токарні роботи

Токарні роботи ЧПУ по металу


Послуги токаря призначені для обробки зовнішніх і внутрішніх поверхонь тіл обертання, таких як вали, втулки, диски, кільця, фланці, обробки плоских торцевих поверхонь (підрізання торців), нарізування різьби та деяких інших робіт.
До верстатів токарної групи належать токарні автомати та напівавтомати, токарно-револьверні, токарно-карусельні, токарно-гвинтонарізні, токарно-лобові, багаторізцеві, токарно-затиловочні та спеціальні токарні верстати.Токарні роботи по металу поділяють на чорнові (обдирання) і чистові (обробку). Під час чорнової обробки видаляють більшу частину припуску, чистова обробка дозволяє надати оброблюваній деталі остаточну форму і розміри, а також задану чистоту поверхні.
Точність токарної обробки металу досягає 8-го квалітету (міри точності), а на верстатах підвищеної точності або прецизійних − 6-го квалітету.

Хочете замовити послугу?

Заповніть форму і ми зв’яжемось з Вами найближчим часом.

Дякуємо Вам!

Ми зв'яжемося з вами.

Can't send form.

Please try again later.

Види токарних робіт, наданих в KF Systems

Токарні роботи по металу включають в себе цілий перелік операцій. Це може бути:● свердління отворів, їх зенкерування та обробка;● нарізування зовнішньої різьби;● обробка зовнішньої та внутрішньої поверхні металу;● обробка фасонних, конічних і циліндричних поверхонь;● відрізання деталей виробів;● виточування канавок і багато іншого.
Через такого широкого асортименту операцій, токарні роботи дозволяють виготовити найрізноманітніші вироби: муфти, гайки, вали, кільця різного розміру, зубчасті колеса і т.д.
Професійні токарні роботи дають можливість отримати металеві деталі потрібної форми. Вони відрізняються своєю високою точністю і швидкістю виконання. Якщо Вас цікавить токарна обробка металів, то звертайтеся в компанію KF Systems. Високий професіоналізм нашої команди в поєднанні з інноваційним обладнанням дає швидкий і якісний результат. Грамотний підхід фахівців і роками пророблена певна послідовність робіт, дозволяє нам здійснювати токарні роботи в Києві.Також Вас можуть зацікавити фрезерні роботи і свердлильні роботи.

Особливості процесу токарної обробки металу

Токарні роботи на замовлення здійснюються на спеціалізованому обладнанні в великому виробничому цеху KF Systems.
Устаткування для токарної обробки металів може виробляти самі різні комбінації рухів. Така особливість даного методу дозволяє отримувати вироби з ідеальними формами й дає можливість високоефективно обробляти циліндричні, фасонні, конічні та багато інших поверхні.Виконання всіх робіт здійснюється в строго визначеної послідовності. Глибина різання, швидкість обертання, габарити вироби - все це враховується при здійсненні робіт і грає чималу роль для кінцевого зовнішнього вигляду виробу.Використовуючи першокласне обладнання, ми можемо запропонувати своїм клієнтам високу якість виконуваної нами роботи.Токарні роботи на замовлення дуже затребувані як в Україні, так і в усьому світі. Це найбільш затребувана галузь послуг у сфері металообробки за останні 5 років.Ще один відмінний спосіб обробки металу - свердління отворів в металі

Де замовити токарні роботи по металу в Україні?

Замовити токарні роботи по металу можна на нашому сайті КФ-СИСТЕМС. Ми пропонуємо свої професійні послуги токаря за доступними цінами. Ми виконуємо навіть найскладніші токарні роботи в найкоротші терміни, а також приймаємо замовлення на дрібні токарні роботи. Наша політика націлена на тривалі відносини з клієнтами, тому ми совісно виконуємо поставлені завдання. Ми враховуємо всі індивідуальні переваги наших клієнтів і працюємо строго по конструкторської документації, адже дорожимо своєю репутацією.
Ціни на токарні роботи в Києві та Україні відрізняються в різних компаніях і залежать від безлічі факторів:● складності виконуваної роботи;● габаритів металу;● терміновості здійснення замовлення;● виду металу і т.д.
Ще одним хорошим способом виготовити потрібні деталі з металу вважається нарізування різьблення на токарному верстаті.Щоб дізнатися ціну на токарні роботи по металу, зателефонуйте нам і наші фахівці дадуть відповідь на всі ваші запитання питання