(096) 730-18-80

 1. Головна
 2. Каталог продукції
 3. Управління відходами
 4. Склопластиковий контейнер для сортування відходів

Виробництво склопластикових контейнерів для відходів

● Грибковий механізм зачепу● Кільцевий механізм зачепу

Характеристики контейнера "ДЗВІН"
● Об'єм — 2500 л Габарити — d=1.75м, h=1.6м Опція — система диспетчеризації та моніторингу переповненості
Характеристики контейнера "ТРАПЕЦІЯ"
● Об'єм — 2500 л● Габарити — 1.4х1.4м, h=1.6м Опція — система диспетчеризації та моніторингу переповненості
Переваги
● Естетичний зовнішній вигляд● Стійкі до агресивних середовищ● Опційно, можлива доукомплектація системою диспетчеризації та моніторингу наповненості● Найнижча вартість серед конкурентів● Можливе виробництво контейнерів індивідуальної форми, об'єму, кольору

Все частіше у містах можна побачити контейнери для роздільного збору сміття. 
КФ-СІСТЕМС виготовляє склопластикові контейнери для роздільного збору сміття, зокрема, скла, пластику та паперу. Вони естетично вписуються в міських простір, довговічні, прості у користування та обслуговуванні.
Склопластикові контейнери для роздільного збору сміття створені за концепцією нижнього вивантаження. Їхній зовнішній вигляд дозволяє оптимально використовувати місця збору.
Дані контейнери мають низку переваг, оскільки склопластик стійкий до агресивних середовищ та зміни погодних умов, витримує температури від -40℃ до +60℃ протягом тривалого часу, довговічний. Разом з тим, склопластикові контейнери мають малу питому вагу, високу питому міцність та є противандальними - з їх поверхні легко видаляється графіті.

Хочете оформити замовлення?

Заповніть форму і ми зв’яжемось з Вами найближчим часом.

Дякуємо Вам!

Ми зв'яжемося з вами.

Can't send form.

Please try again later.

Виготовлення сміттєвих контейнерів для зберігання та вивезення сміття

Склопластикові баки для сміття — незамінні елементи міського повсякденного життя. Щорічно з'являються тонни відходів, тому дуже важливо налагодити ланцюжок їх утилізації. Тільки так ми зможемо зберегти наші вулиці чистими та попередимо цілий ряд екологічних проблем. Основною перевагою баків для відходів вважається можливість роздільного викидання сміття. Залежно від кольору, вони можуть бути призначені для скла, пластику або паперу. Сучасне виробництво сміттєвих контейнерів в Україні дає нам можливість транспортувати побутові, харчові, пластикові та будь-які інші види відходів без шкоди навколишньому середовищу.

Особливості та де застосовувати склопластикові контейнерів для відходів

Складно уявити місце в місті, де не використовуються контейнери зі склопластику для відходів. Їх сфера застосування дуже різноманітна. Вони встановлюються на вулицях. Переваги покупки тари для відходів від компанії КФ-СіСТЕМС:
● якість — міцна конструкція виробу витримує щоденні розвантажувальні роботи без значного пошкодження та зносу, тому прослужить не один десяток років;● зручність — склопластик зарекомендував себе як міцний і легкий матеріал, який без надмірних зусиль відмивається від будь-яких забруднень, в тому числі від графіті;● простота в експлуатації — обслуговування такого бака не вимагає великих дій, досить регулярно вивозити відходи та підтримувати конструкцію в чистоті;● місткість — контейнери для відходів здатні витримувати великі навантаження, в залежності від обраного обсягу тари;● невелика вага — така особливість дозволяє легко транспортувати контейнери;● безпека — склопластикові контейнери не виділяють шкідливих речовин навіть при максимальному нагріванні під палючим сонцем. Їх можна без побоювань розміщувати в людних приміщеннях.

Що необхідно знати, щоб правильно замовити сміттєвий контейнер

Що варто врахувати при виборі сміттєвого контейнера? Щоб не пошкодувати про свій вибір, потрібно звернути увагу на такі параметри:
● розмір — від ємності виробу залежатиме періодичність вивезення сміття. Наші контейнери виготовляються об'ємом 2500 літрів;● якість — при виборі сміттєвого бака, варто звернути увагу на його цілісність та загальну якість. Урна повинна бути без мікротріщин і подряпин, щоб не промокала при атмосферних опадах;● термостійкість — контейнер повинен витримувати різний температурний діапазон, зберігаючи свою цілісність та форму. Тільки таким чином можна забезпечити безпеку для навколишнього середовища від неприємних запахів та поширення інфекцій;● зовнішній вигляд — сучасні баки для відходів мають хороший дизайн. Такі урни відмінно впишуться в будь-яке публічне місце.
Виготовлення контейнерів для сміття орієнтується на європейські стандарти якості. За умови правильної експлуатації, такі урни прослужать підприємству багато десятків років.

Переваги замовлення виробництва сміттєвих контейнерів у компанії KF-SYSTEMS

Замовлення контейнера для сміття зі склопластику можна здійснити можна на нашому сайті kf-systems.com.ua.
Ми пропонуємо найкраще співвідношення ціни та якості на ринку. Працюючи з нами кожен клієнт отримує:● якісний товар — ємність для збору відходів швидко окупається, адже вона прослужить компанії не один рік через свою міцність;● низькі ціни — компанія КФ-СІСТЕСМ, як виробник, може дозволити собі ставити невелику вартість на товари, які виготовляє;● широкий асортимент продукції — в нашому каталозі представлені моделі різного об'єму та розміру.
Ми спеціалізуємося на виготовленні та продажу сміттєвих контейнерів уже багато років, в силу накопиченого досвіду, ділимося з Вами інформацією про дійсно якісні вироби. Кожна з позицій в каталозі має фото з описом. Для замовлення потрібної моделі зателефонуйте або напишіть нашому менеджеру. Якщо ж вибір ще не зроблено, то ми із задоволенням допоможемо Вам визначитися з ним. Ви завжди можете проконсультуватися з нашими співробітниками, щоб зробити розумну покупку.

FAQ

 • Який термін виготовлення склопластикових контейнерів для сміття?

  Виготовлення склопластикового контейнера складає 5 робочих днів.

 • Наскільки довговічні склопластикові контейнери для сміття?

  На склопластикову продукцію надається один рік гарантійного обслуговування. Терміни служби даних контейнерів залежать від умов і місць експлуатації.

 • Яка мінімальна кількість замовлення сміттєвих контейнерів зі склопластику?

  Мінімальна кількість становить від 1 контейнера.