(096) 730-18-80

 1. Головна
 2. Каталог продукції
 3. Управління відходами
 4. Урна Сіті-Лайт

Виробництво урн Сіті-Лайт

Характеристики
● Об'єм — 6 внутрішніх контейнерів по 38 л та один контейнер для збору термомерів об'ємом 2 л Габарити — Д=1.1м, Ш=0.28м, В=2.01м● Опція — система диспетчеризації та моніторингу переповненості
Контейнер призначений для збору ламп, використаних батарейок, акумуляторів, медичних відходів, дрібної електроніки, термометрів.
Внутрішні контейнери, а також їх позначення на лицевій частині, можуть бути скомпоновані у будь-якому порядку або ж можуть дублюватися.
На обох сторонах контейнера, під захисним склом, може бути розміщена реклама або інформаційні матеріали розміром 1230х887 мм.


Хочете оформити замовлення?

Заповніть форму і ми зв’яжемось з Вами найближчим часом.

Дякуємо Вам!

Ми зв'яжемося з вами.

Can't send form.

Please try again later.

Замовити виготовлення Урни Сіті-Лайт від КФ-СІСТЕМС

Організація збору та вивезення відходів, що не розкладаються — це важлива та серйозна частина людського життя не тільки в Україні, а й в усьому світі.Чому варто купувати та встановлювати спеціальні ємності під сміття для утилізації небезпечних відходів? Наприклад, контейнер для акумулятора. Важливо розуміти, що батарейки та лампи, які викидаються у відро для сміття з іншими відходами, несуть небезпеку навколишньому середовищу. У їх складі присутні важкі метали, які при спалюванні випаровуються, тим самим руйнуючи нашу екологію. Щоб уникнути такого розвитку подій, варто подбати про наявність спеціалізованих контейнерів в Києві.

Чим шкідливі лампи, акумулятори, медичні препарати для навколишнього середовища?

Наявність спеціалізованих урн для небезпечних відходів — вкрай важливий елемент збереження екології. Чому ж ці відходи такі небезпечні?
● Акумулятори. Питання утилізації розряджених батарейок є дуже важливим та актуальним у наш час. Чому ж вони так шкідливі для природи? Оболонка акумуляторів, які викидаються разом з іншими відходами, з часом розкладається. Такі метали, як літій, ртуть, свинець та інші отруйні речовини проникають в ґрунт землі, негативно впливаючи на всі елементи живого. Виробництво контейнерів для використаних батарейок несе значний внесок у збереження екології;● Лампи. Більшість з освітлювальних приладів містять в собі ртуть, яка несе велику небезпеку для всіх живих організмів. Ртуть найбільше небезпечна в тому випадку, якщо вона у вигляді пари виходить з приладу назовні та потрапляє в повітря. Такий сценарій буде неминуче розвиватися, якщо викидати лампи разом з іншими відходами;● Медичні препарати. Урни для їх утилізації щільно закриваються кришкою та відрізняються своєю міцністю і вологонепроникністю. Використовуючи контейнери для медичних відходів, можна уникнути викиду шкідливих речовин в атмосферу та запобігти поширенню інфекцій.

Конструктивні особливості контейнера для збору батарейок, лампочок і медпрепаратів

Урни Сіті-Лайт від КФ-СІСТЕМС використовуються для збору небезпечних відходів. Їх головне призначення — не дати шкідливим речовинам потрапити в навколишнє середовище. Такі контейнери:
● оснащені окремими ємностями для кожного виду відходів;● виконані з міцного металу;● мають багато місця для реклами. Під склом можна (й навіть потрібно) розмістити інформаційний банер.
Технічні параметри урн відповідають всім чинним вимогам для коректного зберігання сміття та супутніх вантажно-вивантажувальних робіт.

Особливості замовлення урн City-Lite у виробника KF-SYSTEMS

Переваги установки урни для утилізації Сіті-Лайт від КФ-СІСТЕМС:
● Високий імідж компанії. Захист навколишнього середовища завжди привертає обізнаних людей. Наявність урн для небезпечних відходів з логотипом або рекламним банером про Вашу компанію, може істотно збільшити статус підприємства в очах суспільства;● Збереження екології. Викид отруйних речовин негативно впливає на найважливіші елементи нашого існування — ґрунт, воду та повітря. 
Виготовлення контейнерів для ламп, батарейок і медичних препаратів — важливий етап в захисті екології. Завдяки встановленню урни City-Lite від виробника KF-SYSTEMS, ми можемо підтримувати чистоту навколишнього середовища.Контейнери можна встановлювати як у приміщенні, так і просто неба. Замовлення виготовлення Урни Сіті-Лайт від КФ-СИСТЕМС можна зробити онлайн або за телефоном, зв'язавшись з нашим консультантом, який відповість на всі ваші запитання.

FAQ

 • Який термін виготовлення контейнерів City-Lite?

  Планові терміни на виробництво становлять від 14 робочих днів.

 • Яка мінімальна кількість замовлення?

  Мінімальна кількість становить від 1 контейнера.

 • Яка гарантія на контейнери Сіті Лайт?

  На продукцію надається рік гарантійного обслуговування.