(096) 730-18-80

 1. Головна
 2. Каталог продукції
 3. Управління відходами
 4. Підземний контейнер для побутових відходів

Виробництво підземних сміттєвих контейнерів

● Стандартна сміттєприбиральна колонка призначена для збору відходів у пакетах об'ємом до 40 літрів● Збільшена сміттєприбиральна колонка призначена для збору відходів у пакетах об'ємом до 90 літрів

Характеристики укопаних сміттєвих контейнерів:
● Об'єм — 5000 л Площа — 4 м2● Матеріал — оцинкована сталь
Переваги:
Необхідна невелика площа для встановлення контейнераНаявність системи моніторингу наповненості, дистанційного контролю вивезення контейнерів та системи пожежогасінняВідсутня необхідність підведення електроживлення (вся автоматика працює від сонячних батарей) та каналізаціїСанітарна зона 20 м може бути скороченаНайнижча вартість серед конкурентів

Хочете оформити замовлення?

Заповніть форму і ми зв’яжемось з Вами найближчим часом.

Дякуємо Вам!

Ми зв'яжемося з вами.

Can't send form.

Please try again later.

Проектування, виготовлення та встановлення підземних контейнерів для сміття

Все більше європейських країн віддає перевагу підземному зберіганню сміття. Такий підхід суттєво економить вільний простір на вулицях, робить їх більш чистими, а також виключає неприємні запахи в людних місцях. Встановити підземний сміттєвий контейнер = забезпечити сучасне вирішення питання збору міських відходів. Термін використання такого бака набагато більше звичайного через розміщення під землею. Ця особливість даної конструкції дозволяє вирішити проблему розкиданого сміття, а також ізолювати його від бездомних і тварин.

Переваги глибинних контейнерів для сміття

Підземні контейнери для збору сміття мають ряд переваг, у порівнянні зі своїми звичайними аналогами. Вони:● економлять місце;● нівелюють неприємний запах на вулицях;● мають продуманий красивий дизайн;● радують тривалим періодом експлуатації;● мають міжнародні сертифікати якості;● мінімізують витрати на логістику (підземний контейнер обсягом 5 куб.м, прирівнюється до 5-ти наземних сміттєвих урн);● покращують міський пейзаж.
Проаналізувавши всі ці пункти, можна сміливо стверджувати, що виробництво глибинних контейнерів для сміття робить великий внесок в чистоту та зовнішній вигляд вулиць, а також економить гроші покупця. Велика місткість підземної платформи дозволяє істотно зменшити об'єм коштів необхідних на транспортні витрати.

Конструктивні особливості та застосування підземних сміттєвих контейнерів

Підземні смітники укомплектовуються бетонною чашею з контейнером, який зроблений з оцинкованого металу для відходів, що знаходиться під землею. На вулиці залишається тільки міцна колонка для приймання мусору.
Підземні контейнери для сміття в Києві можна встановлювати практично будь-де:● в місцях громадського відпочинку;● біля ресторанних комплексів;● на території житлових будинків;● біля будівельних супермаркетів;● в центрі міста. Їх конструкція складається з двох частин: підземної та надземної. Перехожий може викинути сміття в контейнер з отвором після натискання спеціальної педалі. Така конструкція дозволяє не торкатися до самого баку, що робить процес викидання сміття більш гігієнічним. Звідти відходи потрапляють в заглиблену частину бака.Підземні контейнери для сміття відмінно підходять для побутового, пластикового, паперового та будь-якого іншого виду відходів. Підземні урни не псують зовнішній вигляд вулиць, біля них не скупчується сміття, не водяться тварини та комахи, територія навколо не забруднюється, немає неприємних запахів. Процес експлуатації наземних баків гранично простий. Вони не потребують розвантажувальних робіт, досить підтримувати в чистоті їх зовнішній вигляд.

Вигоди співпраці з виробником KF-SYSTEMS

Виробник підземних сміттєвих контейнерів КФ-СІСТЕМС пропонує клієнтам вигідні умови покупки. Замовити виготовлення підземних контейнерів для сміття не складе великих труднощів, достатньо зв'язатися з нашим консультантом і залишити свої контактні дані.
Укопані сміттєві контейнери від компанії КФ-СІСТЕМС відрізняється своєю:● довговічністю — висока якість продукції дозволяє використовувати місткості для відходів не один десяток років;● герметичністю — кришка контейнера щільно прилягає до основи. На покритті бака відсутні міні подряпини та дрібні пошкодження, через які може проникнути вода;● безпекою — ми використовуємо тільки якісні матеріали, які абсолютно нешкідливі для здоров'я та життя людей;● вартістю — наша компанія пропонує краще співвідношення ціни і якості.
Ще однією ексклюзивною перевагою наших підземних урн, є можливість скорочення санітарної зони контейнерного майданчика (відштовхуючись від норми, в радіусі 200 м не повинно бути житлових будинків, дитячих майданчиків і т.д.). З нашими контейнерами цей радіус можна зменшити.Підземні сміттєві баки від виробника KF-SYSTEMS приємно Вас здивують своєю ціною та якістю.Зверніть увагу, що ми також виготовляємо ємності для відходів, включаючи урни для сортування. Крім того, ми також пропонуємо замовити контейнер для батарейок для збору небезпечних відходів.

FAQ

 • Які терміни виготовлення підземних контейнерів для сміття?

  Терміни виготовлення підземних контейнерів становлять до 20 робочих днів.

 • Де застосовуються підземні контейнери для сміття?

  Підземні сміттєві контейнери застосовуються: у місцях громадського відпочинку, біля ресторанних та готельних комплексів, на території житлових будинків, біля магазинів та гіпермаркетів, в інших місцях міста та населених пунктах.

 • Яка гарантія на підземні контейнери для сміття?

  - 60 місяців на металеві частини конструкції від наскрізного прогнивання;
  - 120 місяців на залізобетонні частини конструкції;
  - 12 місяців на технічні засоби диспетчеризації конструкції.

 • Яка мінімальна кількість замовлення вкопаних контейнерів для сміття?

  Мінімальна кількість становить від 1 контейнера.