(096) 730-18-80

 1. Головна
 2. Каталог продукції
 3. Управління відходами
 4. Урна для небезпечних відходів

Виробництво контейнерів для небезпечних відходів

Характеристики
● Об'єм — 3 внутрішніх контейнери 35 л, 28 л та один контейнер для збору термомерів об'ємом 2 л Габарити — Д=0.75м, Ш=0.4м, В=1.2м● Опція — система диспетчеризації та моніторингу переповненості
Контейнер призначений для збору ламп, використаних батарейок та акумуляторів, термометрів.

Хочете оформити замовлення?

Заповніть форму і ми зв’яжемось з Вами найближчим часом.

Дякуємо Вам!

Ми зв'яжемося з вами.

Can't send form.

Please try again later.

Виготовлення на замовлення контейнерів для збору та зберігання небезпечних відходів

Виробництво тари для небезпечних відходів дає можливість безпечно зберігати, транспортувати та утилізувати матеріали, які можуть нашкодити здоров'ю людей або навколишньому середовищу. Вони використовуються в кожному будинку та на кожному підприємстві, тому наявність таких урн життєво необхідно. Технічні характеристики даного виробу враховують вимоги до регулярного вивантаження.Варто розуміти, що придбання спеціалізованих контейнерів для небезпечних відходів — це не лише турбота про навколишнє середовище, а й автоматичне підвищення іміджу компанії в очах клієнтів.

Вимоги до тари для небезпечних відходів

Якою має бути тара для збору, зберігання та подальшої утилізації потенційно шкідливої ​​продукції?● герметичною — кришка виробу повинна щільно прилягати до її корпусу;● міцною — матеріал конструкції повинен бути стійким до метеорологічних опадів (дощ, сніг, підвищена вологість), а також дрібних пошкоджень (ударів, проколювання);● легкою — вага ємності для сміття не повинна перешкоджати розвантажувальним роботам спеціалізованого транспорту;● надійною — тара для небезпечних відходів повинна відповідати всім вимогам безпеки, щоб отруйні речовини не нашкодили життєдіяльності людини.
Виготовлення контейнерів для зберігання небезпечних відходів — відповідальна місія, з якою відмінно справляється компанія КФ-СІСТЕМС в Києві.

Які відходи вважаються небезпечними?

Небезпечні відходи — це предмети, які можуть завдати шкоди екології або здоров'ю людини за умови некоректної їх утилізації. Дані відходи не можна змішувати зі звичайними побутовими відходами. Це загрожує виділенням шкідливих речовин, тому їх варто віддавати в спеціальну тару (наприклад, в контейнери для ртутовмісних та радіоактивних відходів) на перероблення. Вони призначені для тимчасового зберігання потенційно небезпечних використаних предметів.
Ми виготовляємо контейнери для таких видів небезпечних відходів:● використані лампи;● батарейки;● акумулятори;● ртутні термометри;● медичні препарати;● дрібна електроніка.
Для кожного такого виду пропонується спеціалізований контейнер для хімічних відходів, характеристики якого дозволяють безпечно зберігати небезпечні відходи.

Чому варто замовити виробництво контейнерів для небезпечних відходів в KF-SYSTEMS

Наша компанія пропонує купити контейнери для радіоактивних відходів в Україні. Всі вироби з нашого асортименту сертифіковані та пройшли перевірку якості. У каталозі представлені моделі сміттєвих контейнерів різного дизайну й цінового діапазону. Широкий модельний ряд дозволяє вибрати потрібний екземпляр.

FAQ

 • Який термін виготовлення контейнерів для небезпечних відходів?

  Планові терміни на виробництво становлять від 14 робочих днів.

 • Яка мінімальна кількість замовлення?

  Мінімальна кількість становить від 1 контейнера.

 • Яка гарантія на цей тип контейнерів?

  На продукцію надається рік гарантійного обслуговування.

 • Який термін експлуатації баків для небезпечних відходів?

  Терміни служби даних контейнерів залежать від умов і місць експлуатації.