(096) 730-18-80

  1. Головна
  2. Каталог продукції
  3. Обладнання для теплових пунктів та насосні станції
  4. Індивідуальні теплові пункти

Проектування індивідуальних теплових пунктів

Індивідуальний тепловий пункт або ІТП — це комплекс автоматичних пристроїв, що передає теплову енергію від зовнішніх тепломереж (котельної) до системи опалення, гарячого водопостачання, вентиляції або технологічних процесів житлових та промислових будівель. ІТП зазвичай розташовуються у підвальній частині будівлі. Встановлення ІТП — це сучасний підхід до термомодернізації, що дозволяє скоротити споживання тепла від 15% до 30%. Обладнаний системами програмного та погодного регулювання, ІТП має функцію автоматичного регулювання подачі тепла в конкретній будівлі, керування її інтенсивністю. Наприклад, для офісних та виробничих приміщень є можливість налаштувати у неробочий час (наприклад, ніч, вихідні та святкові дні) зниження температури до допустимої позначки та підвищення її перед початком робочого дня. Погодне регулювання дає можливість економити кількість спожитої теплової енергії й коригувати її залежно від поточної температури зовнішнього повітря. В теплу погоду регулятор теплового потоку в ІТП знижує температуру теплоносія, що циркулює в системі опалення. Відтак забезпечується комфортна температура повітря в опалюваних приміщеннях. В холодну пору ж температура в приміщеннях підвищується, відповідно до заданих налаштувань.Основне обладнання ІТП налаштовується індивідуально для кожного конкретного будинку. Залежно від комплектації ІТП може управляти системою опалення, системою гарячого водопостачання в будинку або ж обома системами одночасно.

Хочете оформити замовлення?

Заповніть форму і ми зв’яжемось з Вами найближчим часом.

Дякуємо Вам!

Ми зв'яжемося з вами.

Can't send form.

Please try again later.

Проектування індивідуальних теплових пунктів (ІТП)

Система ІТП — це комплекс обладнання, яке розміщується в окремому приміщенні та застосовується для рівномірної подачі теплоносія до кінцевих споживачів: системам опалення, водопостачання і т.д. Він дозволяє безпечно вимикати та включати теплопостачання в будь-який зручний для Вас час.Індивідуальний тепловий пункт гарячого водопостачання може використовуватися в самих різних сферах промисловості.Ціна ІТП буде залежати від комплектації. Ми робимо все необхідне обладнання для ІТП окремими модулями. Окремий модульний блок системи опалення може містити на своїй рамі:● насоси;● регулятори;● запірну арматуру;● шафу управління й інші деталі, які відносяться до конкретної системи.
Модульний блок системи може містити все, що стосується саме гарячого водопостачання. Це полегшує транспортування та прискорює монтаж — досить завантажити модульні блоки в приміщення ІТП і під'єднати їх до труб.

Етапи проектування індивідуального теплового пункту

Компанія-виробник індивідуальних теплових пунктів KF-Systems розробила чітку послідовність дій, яка відтворюватися при проектуванні ІТП. Ось основні етапи проектування:● дослідження й аналіз об'єкта, складання докладного технічного завдання проекту;● деталізація проекту, узгодження відповідних рішень з замовником або експлуатаційної службою;● коли основне обладнання ІТП виготовлено, здійснюється установка теплового пункту;● відразу після установки починаються гідравлічні випробування, регулювання конфігурацій та налаштування обладнання до безперебійної роботи;
Після установки індивідуального теплового пункту, варто регулярно проводити плановий огляд і займатися необхідним обслуговуванням для виключення серйозних поломок.

Типи індивідуальних теплових пунктів водопостачання

Стандартна система ІТП може включати в себе:● пластинчасті теплообмінники;● регулюючу арматуру;● запірну арматуру;● шафи управління.
Кінцева ціна індивідуального теплового пункту буде залежати від комплектації та масштабів встановленого обладнання.
В ІТП можуть бути такі типи модульних блоків:● модульний блок системи опалення з залежною схемою;● модульний блок за незалежною схемою;● модульний блок ГВС (гарячого водопостачання);● модульний блок системи вентиляції;● модульний блок системи підживлення системи опалення.
Ми можемо виконати весь комплекс робіт «під ключ», починаючи від допомоги в отриманні технічних умов в теплопостачальної організації до здачі в експлуатацію готового змонтованого обладнання та запропонувати саму доступну вартість ІТП.

Чому варто звернутися за проектуванням ІТП в KF-Systems?

Компанія KF-Systems пропонує встановити індивідуальний тепловий пункт «під ключ». В нашій команді працюють інженери з великим досвідом роботи, які кожен день вдосконалюють такий непростий процес, як проектування індивідуальних теплових пунктів. На кожному етапі виробництва ІТП ми проводимо ретельний контроль якості, щоб бути впевненими в справності та надійності нашого обладнання. З нами співпрацюють великі українські та закордонні підприємства, адже компанії KF-SYSTEMS можна довірити будь-які завдання. Для того, щоб замовити проектування індивідуальної теплової станції, досить звернутися до наших фахівців. Вони не тільки дадуть відповідь на всі Ваші питання, а й проведуть індивідуальну детальну консультацію по ІТП, враховуючи нюанси саме Вашого замовлення. Також, Вас можуть зацікавити пластинчасті теплообмінники та насосні станції. Звертайтеся!