(096) 730-18-80

  1. Головна
  2. Каталог продукції
  3. Обладнання для теплових пунктів та насосні станції
  4. Пластинчасті теплообмінники

Виробництво пластинчастих теплообмінників

Пластинчасті теплообмінники призначені для здійснення теплообміну між рідкими середовищами. Вони застосовуються для підігріву або охолодження рідини, приєднання системи опалення до розподільних мереж, приєднання системи гарячого водопостачання (ГВП) при паралельній схемі підключення, а також для утилізації тепла повернутого технологічного конденсату. Пластинчасті теплообмінники — це економічно та екологічно вигідне рішення для систем теплопостачання та гарячого водопостачання (ГВП) житлових, адміністративних та промислових будівель.Пластинчасті теплообмінники мають високий коефіцієнт теплопередачі за рахунок складної форми поверхні теплообміну, що у 2-6 рази вище, ніж в кожухотрубних теплообмінниках. Вони довговічні, надійні, прості в експлуатації та обслуговуванні. Виготовлені із нержавіючої сталі пластинчасті теплообмінники стійкі до корозії, легко розбираються для очищення та ремонту. За необхідності можна легко замінити будь-яку пластину чи прокладку, змінити площу поверхні, якщо цього вимагає навантаження чи температурний режим. Пластинчасті теплообмінники компактні, порівняно із кожухотрубними апаратами.

Хочете оформити замовлення?

Заповніть форму і ми зв’яжемось з Вами найближчим часом.

Дякуємо Вам!

Ми зв'яжемося з вами.

Can't send form.

Please try again later.

Для чого використовуються пластинчасті теплообмінники?

Пластинчастий теплообмінник це виріб, який призначений для передачі тепла від гарячого теплоносія до середовища, що нагрівається за допомогою спеціалізованих пластин. Вони можуть бути виготовлені з міді, сталі, графіту та інших матеріалів. Їх особливість полягає в тому, що розміщені вони в певному порядку — холодні та гарячі шари конструкції по черзі змінюються.
Пластинчастий теплообмінник ГВП знайшов собі застосування в багатьох сферах, адже він потрібен у всіх тих місцях, де затребувані системи тепло- і холодопостачання, вентиляції, кондиціонування і т.д. Їх використовують у самих різних напрямках:● харчова промисловість;● електропромисловість;● котельні;● сталеливарне виробництво;● автомобільне будівництво;● механічне виробництво;● кораблебудування і судноплавство;● текстильне виробництво і т.д.
Це далеко не повний список сфер, в яких використовується даний виріб. Ціна пластинчастих теплообмінників в котельню у різних виробників в Україні може відрізнятися. Кінцева вартість залежить від розміру, потужності моделі та використовуваних матеріалів.

Особливості пластинчастих теплообмінників для опалення від KF-Systems

Виробники пластинчастих теплообмінників пропонують їх великий асортимент. Вироби від підприємства KF Systems відрізняються:● довговічністю — використовуючи тільки високоякісні матеріали, ми можемо бути впевнені в надійності виготовляються нами товарів;● ціною — ми, як виробники, можемо запропонувати найдоступніші ціни на ринку. Вам не доведеться переплачувати продавцям або третім особам;● простотою в ремонті та експлуатації — для ремонтних робіт пластинчастого теплообмінника не потрібна ціла бригада, з цим легко впорається 2-3 фахівці. Підйомні механізми теж не потрібні, тому Ви заощадите багато чимало і часу;● компактністю — габарити пластинчастих теплообмінників менше, ніж в інших моделей, що робить їх більш зручними в експлуатації. Для проведення ремонту знадобитися не так багато часу і робочої площі;● високим коефіцієнтом теплопередачі — конструкція даного виробу дозволяє мінімізувати кількість тепловтрат і налаштувати його на максимальну тепловіддачу;● низькою втратою тиску — технічні характеристики пластинчастого теплообмінника зменшують гідравлічний опір. Такий процес мінімізує витрату електроенергії на насосах;● високою якістю — ми використовуємо пластини провідних світових виробників.
Проаналізувавши всі ці явні переваги, можна сміливо стверджувати, що такий виріб зробить процес передачі тепла від гарячого теплоносія до навколишнього середовища більш доступним і економним.

Де замовити виготовлення пластинчастого теплообмінника за вигідною ціною від виробника в Україні?

Замовити виготовлення пластинчастих теплообмінників в Україні можна на нашому сайті KF Systems. Виробництво промислового обладнання в Україні — це те, чим роками займається наша компанія, тому Ви можете бути впевнені у високій якості та довговічності нашої продукції. Ми пропонуємо найкраще співвідношення вартості та якості, тому ціна на пластинчасті теплообмінники приємно Вас здивує. Також Вас можуть зацікавити:● насосні станції;● індивідуальні теплові пункти.
Для оформлення замовлення просто зв'яжіться з нашим менеджером і залиште заявку на покупку. Виробництво теплообмінників почнеться відразу після того, як у замовника будуть з'ясовані всі деталі, а також індивідуальні нюанси. Ми оперативно зробимо пластинчастий теплообмінник для опалення та, якщо потрібно, доставимо його на Вашу територію. Звертайтеся!