(096) 730-18-80

  1. Головна
  2. Наше виробництво
  3. Заготівельне виробництво
  4. Послуги стрічкової пили

Послуги стрічкової пили


Стрічкова пила – сталеве зварене в кільце безперервне полотно з зубцями. Її застосовують на стрічкопилкових верстатах як інструмент для розпилювання деревини, металу, мінеральної вати, пінобетону та інших матеріалів. Швидке обертання пили дозволяє зробити пропил такого діаметру, який не можна отримати за допомогою дискової або рамної пили. Також стрічкова пила дає змогу робити пряму і фігурну різку.
Використання стрічкової пили під час обробки заготовок із чорного або кольорового металу дає швидкий, точний і якісний результат. Оскільки в якості інструмента для різки використовується тонке пильне полотно, зменшується ширина пропилу, і техніка стає практично безвідходною. Верстат дозволяє згинати металеві заготовки товщиною до 8мм, довжиною до 2,5м.

Хочете замовити послугу?

Заповніть форму і ми зв’яжемось з Вами найближчим часом.

Дякуємо Вам!

Ми зв'яжемося з вами.

Can't send form.

Please try again later.

Стрічкова пила - багаторізцевий ріжучий інструмент, який застосовують в роботі з металом і деревом. Це замкнута сталева гнучка стрічка з зубами по одному з країв.Її застосовують на стрічкопилкових верстатах в якості інструменту для обробки деревини, металу, мінеральної вати, пінобетону і різноманітних матеріалів. За фактом, це універсальний інструмент, який може розпиляти все, і навіть зробити пряму або фігурне різання.KF-systems пропонує різноманітні послуги стрічкової пилки у Києві. Наші фахівці працюють з різними матеріалами і використовують при обробці новітнє європейське обладнання.Розпил, різання, порізка металу на стрічкопильному верстаті в Києві доступна в компанії KF-systems. Давайте розберемося, що з себе представляє стрічкова пила і що з нею можна робити.

Особливості різання металу на стрічкопильному верстаті

Використання стрічкової пилки під час обробки заготовок з чорного або кольорового металу дає швидкий, точний і якісний результат. Оскільки в якості інструменту використовується тонке пильне полотно, зменшується ширина пропила, і техніка стає практично безвідходної. Приємний момент для шанувальників руху стійкості. Ще з бонусів - можливість різання профілів з товстими стінками, а також мінімізація перегріву і деформації металу.
Різка стрічковою пилкою можлива на:● профільних трубах;● круглих трубах;● квадратної труби;● прямокутної труби.
Крім вищезгаданих виробів, стрічкова пила легко впорається з різкою:● металевих кіл;● куточків;● швелерів;● аркушів.
Основним обладнанням при різанні є спеціальний верстат. Він дозволяє обробляти матеріал без задирок, орієнтуючись на точний розмір, а також з точністю до міліметра працювати під кутом.
Різання металу на стрічкопильному верстаті має кілька переваг:● швидка і точна обробка навіть при високих навантаженнях і складних умовах;● робота з матеріалами будь-якої складності;● різання з нестандартним дизайном: наприклад, криволінійне пиляння;● безпечна для фахівців;● низький рівень шуму в роботі (можна встановлювати в житловому приміщенні або спальному районі)● обладнання досить компактно і підійде навіть для невеликого цеху.
Який стрічкопильний верстат вибрати? Все залежить від габаритів виробництва. Розберемо найосновніші.● Консольний. Використовується для розпилу деталей маленьких об'єктів.● Колонний. Застосовується в роботі з середніми габаритами.● Портальний. Ідеально підійде для різання важкооброблюваних частин.● Вертикальний. Найчастіше використовується для розпилу великих плит.● Горизонтальний. Такий верстат працює з великими габаритами, а також ріже рівно і під кутом - це основна перевага.

Вартість різання на стрічкопильному верстаті

Різання металу стрічковою пилкою розраховується виходячи з ваших габаритів. KF-Systems пропонує оптимальні ціни під ваші завдання. Ви можете замовити різання під кутом або пряму обробку. На виході отримаєте метал в точний розмір ідеальної форми без задирок і левомаціі. Ми працюємо з будь-яким матеріалом, надаємо пакетну резку металу і використовуємо новітні технології у виробництві.

Де замовити порізку металу стрічковою пилкою?

Виробництво компанії KF Systems знаходиться в Києві. Проектування сталевих конструкцій, плазмова різка виробів, гнучка і будь-які види робіт з металом - наші основні профілі діяльності.
Різка на стрічкопильному верстаті - легке завдання для фахівців KF-systems. Ми працюємо з різноманітними матеріалами, пропонуємо кілька варіантів розпилу і ведемо проект від початку і до кінця. У компанії можливий готівковий і безготівковий розрахунок.Подібний вид послуг користується великою популярністю і затребуваний на ринку. Вам потрібно лише вибрати матеріал, а ми подбаємо про якісному результаті продукту.Замовити розпил вироби легко: залишайте заявку на сайті, наш менеджер обробить запит і зв'яжеться з вами.