(096) 730-18-80

  1. Головна
  2. Наше виробництво
  3. Заготівельне виробництво
  4. Плазмова різка металу з ЧПУ

Послуги плазмового різання ЧПУ


Плазмова різка металу з числовим програмним управлінням (ЧПУ) — це спеціальна технологія, яка дозволяє точно, якісно та швидко виготовити металеві деталі різної складності.
Плазма — це іонізований газ, що містить заряджені частинки та може проводити електричний струм. За допомогою дугового розряду газ нагрівається до екстремальних температур +5000… +30000℃, іонізується в спеціальних камерах та перетворюється на плазму.
Плазмова різка металу з ЧПУ дає змогу працювати із складними контурами та більшою товщиною, ніж при інших видах різки. Можна кроїти як металеві листи, так і вирізати різні геометричні форми, малюнки написи тощо. Плазмова різка із ЧПУ використовується для чорних, кольорових, нержавіючих, тугоплавких металів.
Перевагами плазмової різки із ЧПУ є відсутність деформаційних напливів та окалин, можливість роботи із листами металу різної товщини та різних марок сталі, швидкість та висока точність.Машина для плазмового різання з ЧПУ здатна розрізати листи товщиною до 12 мм та максимальним розміром 3 м х1,5 м.

Хочете замовити послугу?

Заповніть форму і ми зв’яжемось з Вами найближчим часом.

Дякуємо Вам!

Ми зв'яжемося з вами.

Can't send form.

Please try again later.

Які деталі ми виробляємо за допомогою плазмового різання ЧПУ?

Плазмова різка — це спеціальна технологія, яка дозволяє якісно, ​​швидко та з високою точністю виготовити металеві деталі різної складності. Газове різання металу також може впоратися з такими завданнями, але поговоримо більш детально про плазмове різання виробів з металу.Плазма — це іонізований газ, який містить заряджені частинки та може проводити електричний струм. За допомогою дугового розряду газ нагрівається до екстремальних температур +5000 ... + 30000 ℃, іонізується в спеціальних камерах і перетворюється в плазму.Плазмова різка металу з ЧПУ дає можливість обробляти складні контури та працювати як з товстими, так і з тонкими металами.
Плазмова різка тонкого металу або міцнішого матеріалу дозволяє робити:● деталі та фігури різної форми з металевих листів;● геометричні форми;● малюнки;● написи, гравіювання тощо.
Процес виготовлення заготовок досить простий — індивідуально створені креслення відправляють в програму верстата. Після цього, обладнання під чітким наглядом фахівця виріже необхідні деталі в потрібній кількості з максимальною точністю. Плазмова різка з ЧПУ використовується для чорних, кольорових, нержавіючих, тугоплавких металів. З її допомогою можна обробляти вироби будь-якої складності, діаметра та форми. Широкий спектр надаваних послуг охоплює майже всі сфери промисловості. Вартість послуги плазмового різання металу завжди індивідуальна й розраховується перед початком виробництва. В основному, вона залежить від товщини металу та складності технічного завдання. Якщо Вас цікавить формування листового металу, то Ви можете звернутися в компанію KF Systems. Ми використовуємо класичні та інноваційні методи роботи для досягнення високоякісного результату.

Ключові переваги плазмового різання металів від KF Systems

Плазмова різка на замовлення дуже затребувана в Україні. Такий ажіотаж легко пояснити, адже вона має багато переваг, в порівнянні з іншими видами різання. Основні з них — це швидкість виконання робіт і висока точність виробництва.
Переваги плазмового різання з ЧПУ:
● оперативність — плазмова різка металу дозволяє обробити більше заготовок, ніж киснева або газова, тому залишається фаворитом по продуктивності. Навіть з огляду на той факт, що обладнання має нагрітися, що не витісняє цей вид різання зі списку найпродуктивніших пристроїв;● універсальність — плазмова різка вироби може застосовуватися для будь-яких металів і сплавів: нержавійки, латуні, титану, сталі, міді та багатьох інших матеріалів. Такий вид різання дає можливість здійснювати як звичайне різання, так і різання зі скосом, що важко дається при використанні кисневого різання. Плазмова різка ЧПУ здатна розрізати листи товщиною до 12 мм і максимальним розміром 3 м х 1,5 м;● висока точність виробництва — відсутність деформаційних напливів і окалини вважається великою перевагою у даного виду плазмового різання;● завершеність — в більшості випадків не потрібна додаткова обробка кінцевого продукту;● низькі витрати на виробництво та мінімізація вартості — плазмова різка листового металу обійдеться на порядок дешевше, ніж інші види різання через низьку собівартість виробництва та довговічності деталей виробу;● безпека у використанні — негативний вплив на фахівця та навколишнє середовище зведено до мінімуму;● можливість роботи з листами металу різної товщини та габаритів;● ціна плазмового різання металу з ЧПУ завжди приємно радує замовників.
Плазморізи з числовим програмним управлінням дозволяють створити продукт, який буде максимально точним за відповідністю.

Де замовити послуги плазмового різання ЧПУ?

Якщо Вам потрібні послуги плазмового різання алюмінію, нержавіючої сталі, латуні, титану, сталі, міді в Києві, то просто зв'яжіться з нашим менеджером і залиште відповідну заявку. Ми можемо виготовити будь-які заготовки з листового металу на замовлення в Україні. Якщо у Вас залишилися якісь питання, то наші фахівці із задоволенням дадуть відповідь на них, проведуть Вам детальну консультацію та допоможуть визначитися з вибором.
Вартість плазмового різання індивідуальна для кожного замовлення та залежить від багатьох факторів:● складність виконання роботи;● вигляд і габарити матеріалу, який потрібно обробити;● обсяги замовлення;● необхідні терміни виконання;● додаткові опції — навантажувальні роботи й тощо.
Компанія KF Systems надає послуги плазмового різання будь-якої складності. Також наша компанія займається такою діяльністю, як проектування та виробництво заготовок, а також різання металу стрічковою пилою. Для отримання більш детальної інформації можете зв'язатися з нашим менеджером, який проведе Вам велику консультацію з усіх питань.Звертайтеся!