(096) 730-18-80

  1. Головна
  2. Наше виробництво
  3. Заготівельне виробництво
  4. Плазмова різка металу з ЧПУ

Послуги плазмового різання ЧПУ


Плазмова різка металу з числовим програмним управлінням (ЧПУ) — це спеціальна технологія, яка дозволяє точно, якісно та швидко виготовити металеві деталі різної складності.
Плазма — це іонізований газ, що містить заряджені частинки та може проводити електричний струм. За допомогою дугового розряду газ нагрівається до екстремальних температур +5000… +30000℃, іонізується в спеціальних камерах та перетворюється на плазму.
Плазмова різка металу з ЧПУ дає змогу працювати із складними контурами та більшою товщиною, ніж при інших видах різки. Можна кроїти як металеві листи, так і вирізати різні геометричні форми, малюнки написи тощо. Плазмова різка із ЧПУ використовується для чорних, кольорових, нержавіючих, тугоплавких металів.
Перевагами плазмової різки із ЧПУ є відсутність деформаційних напливів та окалин, можливість роботи із листами металу різної товщини та різних марок сталі, швидкість та висока точність.Машина для плазмового різання з ЧПУ здатна розрізати листи товщиною до 12 мм та максимальним розміром 3 м х1,5 м.

Хочете замовити послугу?

Заповніть форму і ми зв’яжемось з Вами найближчим часом.

Дякуємо Вам!

Ми зв'яжемося з вами.

Can't send form.

Please try again later.

Які деталі ми виробляємо за допомогою плазмового різання ЧПУ?

Плазмова різка — це спеціальна технологія, яка дозволяє якісно, ​​швидко та з високою точністю виготовити металеві деталі різної складності. Газове різання металу також може впоратися з такими завданнями, але поговоримо більш детально про плазмове різання виробів з металу.Плазма — це іонізований газ, який містить заряджені частинки та може проводити електричний струм. За допомогою дугового розряду газ нагрівається до екстремальних температур +5000 ... + 30000 ℃, іонізується в спеціальних камерах і перетворюється в плазму.Плазмова різка металу з ЧПУ дає можливість обробляти складні контури та працювати як з товстими, так і з тонкими металами.
Плазмова різка тонкого металу або міцнішого матеріалу дозволяє робити:● деталі та фігури різної форми з металевих листів;● геометричні форми;● малюнки;● написи, гравіювання тощо.
Процес виготовлення заготовок досить простий — індивідуально створені креслення відправляють в програму верстата. Після цього, обладнання під чітким наглядом фахівця виріже необхідні деталі в потрібній кількості з максимальною точністю. Плазмова різка з ЧПУ використовується для чорних, кольорових, нержавіючих, тугоплавких металів. З її допомогою можна обробляти вироби будь-якої складності, діаметра та форми. Широкий спектр надаваних послуг охоплює майже всі сфери промисловості. Ціна послуги плазмового різання металу завжди індивідуальна й розраховується перед початком виробництва. В основному, вона залежить від товщини металу та складності технічного завдання. Якщо Вас цікавить формування листового металу, то Ви можете звернутися в компанію KF Systems. Ми використовуємо класичні та інноваційні методи роботи для досягнення високоякісного результату.

Ключові переваги плазмового різання металів від KF Systems

Плазмова різка на замовлення дуже затребувана в Україні. Такий ажіотаж легко пояснити, адже вона має багато переваг, в порівнянні з іншими видами різання. Основні з них — це швидкість виконання робіт і висока точність виробництва.
Переваги плазмового різання з ЧПУ:
● оперативність — плазмова різка металу дозволяє обробити більше заготовок, ніж киснева або газова, тому залишається фаворитом по продуктивності. Навіть з огляду на той факт, що обладнання має нагрітися, що не витісняє цей вид різання зі списку найпродуктивніших пристроїв;● універсальність — плазмова різка може застосовуватися для будь-яких металів і сплавів: нержавійки, латуні, титану, сталі, міді та багатьох інших матеріалів. Такий вид різання дає можливість здійснювати як звичайне різання, так і різання зі скосом, що важко дається при використанні кисневого різання. Плазмова різка ЧПУ здатна розрізати листи товщиною до 12 мм і максимальним розміром 3 м х 1,5 м;● висока точність виробництва — відсутність деформаційних напливів і окалини вважається великою перевагою у даного виду плазмового різання;● завершеність — в більшості випадків не потрібна додаткова обробка кінцевого продукту;● низькі витрати на виробництво та мінімізація вартості — плазмова порізка металу обійдеться на порядок дешевше, ніж інші види різання через низьку собівартість виробництва та довговічності деталей виробу;● безпека у використанні — негативний вплив на фахівця та навколишнє середовище зведено до мінімуму;● можливість роботи з листами металу різної товщини та габаритів;● ціна плазмового різання металу з ЧПУ завжди приємно радує замовників.
Плазморізи з числовим програмним управлінням дозволяють створити продукт, який буде максимально точним за відповідністю.

Де замовити послугу плазмової різки металу з ЧПУ?

Якщо Вам потрібні послуги плазмового різання алюмінію, нержавіючої сталі, латуні, титану, сталі, міді в Києві, то просто зв'яжіться з нашим менеджером і залиште відповідну заявку. Ми можемо виготовити будь-які заготовки з листового металу на замовлення в Україні. Якщо у Вас залишилися якісь питання, то наші фахівці із задоволенням дадуть відповідь на них, проведуть Вам детальну консультацію та допоможуть визначитися з вибором.
Ціна плазмового різання індивідуальна для кожного замовлення та залежить від багатьох факторів:● складність виконання роботи;● вигляд і габарити матеріалу, який потрібно обробити;● обсяги замовлення;● необхідні терміни виконання;● додаткові опції — навантажувальні роботи й тощо.
Компанія KF Systems надає послуги плазмового різання будь-якої складності. Також наша компанія займається такою діяльністю, як проектування та виробництво заготовок, а також різання металу стрічковою пилою. Для отримання більш детальної інформації можете зв'язатися з нашим менеджером, який проведе Вам велику консультацію з усіх питань.Звертайтеся!