(096) 730-18-80

  1. Головна
  2. Наше виробництво
  3. Заготівельне виробництво
  4. Гнуття металу

Гнуття листового металу та металевих виробів


Гнуття листового металу - це один зі способів виготовлення металевих заготовок за вказаними параметрами, який проводиться методом холодної деформації за допомогою листозгинального преса. Даний спосіб застосовується для виробництва продукції вигнутих форм різних розмірів і підходить для різних металів: нержавіючої сталі, алюмінію, чорних металів. Єдиним обмеженням при цьому методі може стати товщина листа. Зазвичай вона становить до 10 мм.
Листозгинальний верстат із ЧПУ – це сучасна техніка, яка створює деталі, що повністю відповідають заданим параметрам, виключає похибки при згинанні металевих листів та дозволяє зробити максимально точний кут згину. Контролер ЧПУ програмується під необхідне технічне завдання. Листозгинальний верстат із ЧПУ виключає деформацію деталі, стискання верхнього шару металу в місцях згину, швидко та якісно створює точні заготовки.

Хочете замовити послугу?

Заповніть форму і ми зв’яжемось з Вами найближчим часом.

Дякуємо Вам!

Ми зв'яжемося з вами.

Can't send form.

Please try again later.

Види і способи гнуття листового металу

Гнуття металу є одним з методів виготовлення металевих заготовок з використанням холодної деформації на листогинному пресі, з метою досягнення вказаних параметрів.
Єдиним обмеженням при цьому методі гнуття, може стати товщина листа. Зазвичай вона становить до 10 мм.Найбільш популярні способи гнуття листового металу:● поздовжнє гнуття - такий вид формування металу здійснюється в холодному стані на спеціалізованому обладнанні. У такому способі гнучкий метал піддається тільки вигину, на відміну від поперечного виду. Найчастіше цей метод використовується для товстого металу. При поздовжньому вигляді гнуття мінімізує кривизну і неточності гвинтових, а також сферичних поверхонь;● поперечне гнуття - зазвичай здійснюється в гарячому стані на спеціалізованого обладнання. Використовується для тонколистового металу.
Гнуття профільного й оцинкованого металу дозволяє отримати готовий виріб потрібної форми без зварювальних швів, в яких, з часом, виникає корозія. Зупинити такий процес практично неможливо, навіть використовуючи всі відомі запобіжні заходи. Відсутність швів істотно підвищує довговічність вироби.Сфера застосування виробів з металу дуже різноманітна: легка і важка промисловість, будівництво, металургія, авіа-, суднобудування тощо.

На якому обладнанні виконується гнуття металу та металевих виробів?

Правка та гнуття металу на замовлення застосовується для виробництва продукції вигнутих форм різних розмірів і підходить для різних металів:● нержавіючої сталі;● алюмінію;● чорних металів і т.д.
Гнуття металу здійснюється різними способами. Можна використовувати молоток або плоскогубці та працювати вручну, але якщо потрібно швидко і якісно виконати великий обсяг робіт, варто використовувати спеціалізоване обладнання для гнуття металу. Кожен спосіб гнуття має свої особливості, а також переваги та недоліки.
Для гнуття металу наше підприємство використовує листозгинальний верстат з ЧПУ, який дозволяє згинати металеві заготовки товщиною до 8 мм, довжиною до 2,5 м. Таке обладнання дає змогу досягти бажаного результату в найкоротші терміни. Коректне згинання металу зводить до нуля появу мікротріщин у структурі матеріалу, а це значить, що там не будуть створюватися заломи. Ще одним з кращих способів отримати готовий виріб потрібної форми, вважається плазмова різка металу.

Переваги замовити послугу згинання металу в KF Systems

Якщо Вас цікавить гнуття листового металу в Києві, то звертайтеся в підприємство KF Systems. Співпрацюючи з нами, клієнти отримують безліч переваг:● справедливу вартість послуг гнуття металу - підприємство KF Systems вже багато років працює в Україні. За ці роки ми виробили оптимальний спосіб використання людських і матеріальних ресурсів для того, щоб мінімізувати вартість власного виробництва, не втрачаючи при цьому якості. Ціна згинання металу дуже індивідуальна і залежить від багатьох факторів: складність виконання роботи, габарити матеріалу і тд;● оперативне виконання поставлених завдань - ми розуміємо наскільки цінно час, тому завжди виконуємо роботу в чітко визначені терміни, які заздалегідь узгоджуються з замовником;● високу точність виконання - точне гнуття металу це важливий процес, адже від його коректності залежить кінцевий зовнішній вигляд виробу;послуги висококваліфікованих працівників - вся наша команда регулярно підвищує свої навички в цій області, як гнуття листового металу. 
Постійний розвиток співробітників дозволяє нам залишатися найбільш затребуваним підприємством в Києві.Також Вас може зацікавити газове різання металу та послуги стрічкової пили.

Де замовити згинання металу будь-якої складності в Україні?

Гнуття виробів з металу це те, чим довгі роки займається підприємство KF Systems. У нашому розпорядженні великий виробничий цех, який оснащений інноваційним передовим обладнанням. Ми пропонуємо своїм клієнтам краще співвідношення ціни і якості в найкоротші терміни.Замовити гнуття металу в Києві не складе великих труднощів, досить просто зв'язатися з нашим консультантом і залишити свої контактні дані. 
Після оформлення замовлення ми дізнаємося всі деталі та переваги в замовника. Після того, як всі нюанси обумовлені з клієнтом, ми починаємо свою роботу. Ми розглядаємо навіть самі незвичайні та складні замовлення. Щоб дізнатися кінцеву вартість згинання листового металу, зверніться до нашого консультанта. Він зорієнтує Вас у фінансовому плані та відповість на всі Ваші запитання.
Для кожного замовлення наші працівники складають індивідуальну конструкторську документацію, яка максимально точно відповідає кінцевим результатом.Звертайтеся!