(096) 730-18-80

  1. Головна
  2. Наше виробництво
  3. Заготівельне виробництво
  4. Газова різка з ЧПУ

Послуги газового різання ЧПУ


Газова різка — один з найпопулярніших способів різання металу, коли розігріта суміш газів (кисню та ацетилену (або пропану) у вигляді струменя під тиском подається на метал.
Оскільки температура нагрівання висока (+ 3200℃), газову різку застосовують для чорних металів та прокату.
Використання обладнання з числовим програмним управлінням (ЧПУ) дало змогу з високою точністю вирізати складні геометричні форми. ЧПУ — це комп’ютеризована система керування, яка відповідає за переміщення рухомих складових станка, швидкість, допоміжні функції та послідовність циклу самої обробки. Верстат здатен розрізати металевий лист максимальної довжиною 6 м та товщиною до 100 мм.
Головними перевагами газової різки із ЧПУ є можливість якісно, швидко та недорого порізати метал великої товщини. Крім того, сучасне обладнання забезпечує високу якість зрізу, без скосів та окалин та необхідності додаткової обробки деталей.

Хочете замовити послугу?

Заповніть форму і ми зв’яжемось з Вами найближчим часом.

Дякуємо Вам!

Ми зв'яжемося з вами.

Can't send form.

Please try again later.

Види газового різання

Газове різання металу з використанням обладнання з числовим програмним управлінням (ЧПУ) дозволяє з високою точністю вирізати складні геометричні форми. ЧПУ — це комп'ютеризована система управління, яка переміщує рухливі складові верстата, контролює швидкість, послідовність циклу обробки та володіє іншими допоміжними функціями.
Основні типи газового різання:● Поверхневе;● Розділове різання;● Кисневий спис.
Газове різання дозволяє швидко та якісно нарізати метал. Процес відбувається так: розігріта суміш газів (кисню й ацетилену/пропану) у вигляді струменя під тиском подається на метал.Даний верстат дозволяє розрізати металевий лист максимальною довжиною 6 м і товщиною до 100 мм.Температура нагріву дуже велика та досягає + 3200 ℃, тому таке обладнання застосовують для чорних металів і прокату.Ще одним популярним способом створити новий продукт є формування виробів зі склопластику.

Від чого залежить вартість газового різання металу?

Газове різання металів дуже затребуване на ринку в Україні, адже з його допомогою можна виготовити виріб, який максимально точно буде відповідати кресленням.
Ціна газового різання металу залежить від:● складності замовлення;● габаритів виробу;● термінів.
Газорізка з ЧПУ завжди дає відмінний кінцевий результат, тому вона дуже затребувана як по всій Україні, так і в самому Києві. Також Вас може зацікавити гнуття металу на замовлення.

Переваги замовлення послуг газового різання металу з ЧПУ у KF Systems

Компанія KF Systems надає послуги газового різання металу в Україні.Головні переваги газового різання з ЧПУ в компанії KF Systems:
● якісне газове різання — сучасне обладнання забезпечує високу якість зрізу, без укосів і окалин; ● низька вартість — наше підприємство пропонує послуги різання газовим різаком за найкращою ціною;● широкий спектр послуг — ми можемо здійснити замовлення будь-якого виду та складності;● індивідуальний підхід до клієнтів — при кожному замовленні ми враховуємо всі особливості замовника й уточнюємо всі нюанси для уникнення навіть дрібних неточностей;● можливість швидко здійснити замовлення — газокисневе різання металу мінімізує необхідність додаткової обробки деталей, що істотно заощаджує час здачі готового виробу;● інноваційна автоматизація виробництва — завдяки передовому обладнанню, ми можемо дуже точно регулювати швидкість подачі кисню, контролювати маршрут різання, звести до мінімуму кількість матеріалу та виготовити складні вироби без відхилень від технічного завдання.
Ми надаємо не тільки послуги газорізки, але й послуги стрічкової пилки.

Де замовити газорізку металевих виробів будь-якої складності в Україні?

На підприємстві KF Systems в Києві доступно замовлення послуг з газового зварювання та різання металів. Ми пропонуємо своїм клієнтам краще співвідношення ціни та якості в найкоротші терміни.Ми приймаємо замовлення будь-якої складності, здійснюємо послуги різання металу газом. Нашими послугами користуються великі й маленькі виробничі компанії по всій Україні. Якщо Ви ще не визначилися з рішенням і у Вас є будь-які питання, то наші фахівці проведуть Вам детальну консультацію та допоможуть прийняти правильне рішення.Звертайтеся!