(096) 730-18-80

  1. Головна
  2. Каталог продукції
  3. Виготовлення обладнання для нафтової і газової промисловості
  4. Колектори та фільтри-сепаратори

Газові фільтри-сепаратори

Фільтр-сепаратор здійснює тонке очищення газу. Він призначений для глибокого очищення газу, що видобувається або транспортується, природного, попутного або товарного, від нафти, газоконденсату, дрібнодисперсної, крапельної, аерозольної вологи, різних інгібіторів, механічних домішок та інших частинок.Фільтри-сепаратори входять до складу установок попередньої підготовки нафти та газу на компресорних і газорозподільних станціях та інших об'єктах нафтогазовидобувної та переробної галузі.Використовуються в системах газорозподілу, установках підготовки газу, газорегуляторних пунктах, компресорних і газотурбінних станціях, на магістральних газопроводах й інших об'єктах.Корпус фільтра-сепаратора для газу має дві технологічні секції: секцію фільтрації твердих часток і коагуляції рідини та секцію сепарації крапельної рідини з сепараційною насадкою із сітчастих патронів.Блоки оснащені контрольно-вимірювальними приладами, за допомогою яких контролюють параметри газу, що надходить, процес очищення і рівень відсепарованої рідини.

Хочете оформити замовлення?

Заповніть форму і ми зв’яжемось з Вами найближчим часом.

Дякуємо Вам!

Ми зв'яжемося з вами.

Can't send form.

Please try again later.

Газовий фільтр сепаратор — пристосування, призначене для очищення стисненого повітря, вуглекислого газу зріджених паливних газів (пропан, метан) від забруднень у вигляді мастила, води та інших речовин. Фільтри типу ФСГ входять до циклонної категорії, відповідають ТУ 29.1-32825921.001-2004. Головна причина використання відповідного фільтра сепаратора для газу — низька ефективність очищення газу на родовищах за великих обсягів видобутку. Під час транспортування трубами калорійність ресурсу знижується. Також паливо забруднюється продуктами окислення металу, запеченим машинним мастилом.

Етапи виробництва фільтрів-сепараторів для газу

Перед тим як замовити фільтр сепаратор для очищення газу, необхідно обговорити з клієнтом кілька деталей:
● виконання корпусу, який витримуватиме тиск в 0,6-6,3 мПа;● комплектація фільтрувальними елементами (партикулятивними або сепарувальними);● розташування патрубків (вхідних, вихідних);● спосіб підключення до трубопроводу (фланцеве, зварювання, різьбовий). У випадку з ФСГ виріб приварюється;● необхідність використання патрубків для підключення манометрів, що використовуються з метою контролю;● присутність додаткового патрубка для дренажу, що застосовується при накопиченні забруднень.
Від зазначених параметрів, а також від типу підйомно-поворотного пристрою, наявності захисту від корозії, габаритів залежить остаточна ціна на газовий фільтр-сепаратор. Якщо в наявності немає відповідних зразків обладнання, починається проектування відповідно до вимог клієнта. Розміри повинні бути дотримані — на підприємстві замовника може бути простір лише для одного варіанта. Передбачається захист від утворення корозії на внутрішній порожнині — використовуються полімерні або гальванічні покриття.
Розробка конструкцій для очищення палива виконується з урахуванням того, що процедура проходить в три етапи. На першому використовуються частинки по 200-500 мкм, другому — 100-150, третьому — 5-50 мкм. Це залежить від обраного фільтрувального елемента. Фільтр-сепаратор для газу може працювати з короткочасними перепадами тиску, які не є критичними для системи. Якщо показник знижений щодо номінального постійно, необхідна заміна фільтроелемента. Коефіцієнт пористості останнього повинен бути близько 80%.

Де замовити газовий фільтр-сепаратор для очищення газу в Україні?

Компанія «KF Systems» пропонує обладнання для очищення газу за вигідною ціною. Фільтр сепаратор газовий вирізняється надійністю в експлуатації, обслуговуванні та якісному очищенні природного газу відповідно до законодавства. Звернувшись до нас, ви обираєте надійного виробника, інноваційні рішення та передові технології у сфері енергозабезпечення та енергетики! Від вас вимагається зателефонувати за вказаними номерами, щоб розпочати співпрацю. Виробник фільтрів сепараторів для газу гарантує стабільність роботи при дотриманні умов експлуатації та своєчасному огляді, профілактиці. Це забезпечить максимальну безпеку і тривалість використання. Скористайтеся іншою технікою, з якої можна виконувати токарні роботи, монтаж металоконструкцій і інші завдання.