(096) 730-18-80

  1. Головна
  2. Каталог продукції
  3. Виготовлення обладнання для нафтової і газової промисловості
  4. Виробництво димарів

Виробництво димарів

Для виведення продуктів згоряння будь-якого виробництва необхідна труба з досить великою висотою. Виробництво димових труб здійснюється постійно компанією "KF Systems" завдяки наявності відповідного обладнання та матеріалів. Внутрішня порожнина є максимально гладкою, завдяки чому кіптява, попіл і сажа не осідають у великих кількостях. Існує кілька переваг виготовлення металевих димових труб перед цегляними аналогами:● димохід має круглий перетин, що дає змогу газу набагато простіше виходити назовні, оскільки відсутні перешкоди для виходу продуктів горіння; гладкі внутрішні стінки унеможливлюють швидке накопичення сажі, що дає змогу виконувати очищення, коли буде зручно (у період з мінімальною експлуатацією); металеві димові труби виготовлені так, щоб бути стійкими до утворення іржі. Це особливо важливо через те, що гази, які містяться в диму, є корозійно активними. До того ж відсутні обмеження щодо часу використання конструкції; ● можливість облаштування передавачів та інших пристроїв, якщо висота труби становить понад тридцять метрів. У такій ситуації вона матиме більше однієї функції;● сталеві димоходи набагато простіше монтувати завдяки сегментній структурі, що прискорить будівництво порівняно з цегляними спорудами.Найчастіше димова труба в Україні використовується заводами та котельнями під час опалювального сезону. Тільки професійно виготовлена металоконструкція здатна витримувати вплив опадів, перепадів температур, вітру та інших факторів.

Хочете оформити замовлення?

Заповніть форму і ми зв’яжемось з Вами найближчим часом.

Дякуємо Вам!

Ми зв'яжемося з вами.

Can't send form.

Please try again later.

Які марки стали використовують для виготовлення димових труб?

При зведенні димоходів основним фактором при виборі металу є не його товщина, а хімічні властивості. Найчастіше труби зношуються через вплив кислот, що виділяються назовні. Залежно від використовуваного палива можна отримати три типи кислоти, які виробники димоходів повинні врахувати під час проектування:● сірчана. Утворюється під час взаємодії парів води та сірчаного ангідриду (при роботі на дизелі);● вугільна. Виходить при з'єднанні вуглекислого газу з водяною парою;● азотна. Виділяється при взаємодії водяної пари з дікосідом азоту, який виходить при горінні.
Тому проектування димарів має виконуватися професіоналами з урахуванням цілей експлуатації. При виготовленні димоходів використовуються такі марки стали:● AISI 310S. Сталь з нікелем і хромом. Вважається «вічної» завдяки здатності витримувати температури понад однієї тисячі градусів● AISI 316. У складі присутній молібден, що є легуючим елементом, який поліпшує міцність, в'язкість і стійкість до утворення іржі. Кращий вибір для газового або дизельного котла;● AISI 321. Тут використовується нікель, що дозволяє домогтися стійкості до високих температур, корозії. Це дає в підсумку тривалий термін служби з постійною температурою в 600-800 градусів. Виготовлення димарів з даним видом стали найчастіше затребуване при облаштуванні в побуті (банні котли, каміни);● AISI 430. Сталь, стійка до спеки, але з низькою стійкістю до корозії. Більше підходить для витяжок;● AISI 439. Марка, доповнена нікелем і титаном. Застосовується в опалювальних приладах з мінімальною кількістю конденсату, тому в промисловості їх не можна задіяти.

Етапи проектування промислових димових труб

Професійне проектування димоходів від виробника вимагає врахувати безліч даних, які будуть використані під час розрахунків. Документація повинна бути узгоджена для того, щоб почати повноцінне будівництво. Робота ведеться в такому порядку:
● збір відомостей для складання ТЗ. Уточнюються вимоги клієнта до висоти, типу конструкції, продуктивності;● розрахунки, за результатами яких визначаються технічні характеристики, вартість димової труби;● розробка техзавдання, на основі якого фахівці будуть виконувати всі завдання;● створення проекту з описом всіх параметрів об'єкта. Обов'язкова умова - участь в процедурі досвідчених проектувальників, які вже брали участь у зведенні подібних об'єктів;● проведення експертизи, узгодження документації офіційними органами.
Проектування сталевих конструкцій, затвердження Кабміном і безпосереднє виконання робіт може зайняти до декількох місяців залежно від складності, призначення і розташування димоходу. Промислові споруди зазвичай розташовуються далеко від житлових районів з метою безпеки під час регулярної експлуатації труби.

Особливості виробництва димарів

Незважаючи на відносну простоту металевих димоходів (у порівнянні з бетоном і цеглою), потрібно врахувати кілька особливостей:● конструкції знадобиться майданчик для обслуговування, сходи, блискавкоприймач, світлоогорожа;● промислові димові труби повинні бути зроблені пропорційними в плані висоти та діаметра. При великій висоті й занадто великому діаметрі буде ускладнено виведення продуктів горіння назовні;● необхідна теплоізоляція, що захищає від конденсату і збільшує термін служби споруди.
Доповнюється конструкція оголовком, що захищає від опадів і збільшує тягу. Під час проектування і виробництва димових труб враховуються екологічні норми в плані гранично допустимої концентрації викидів в атмосферу.

Де замовити виготовлення димових труб?

Компанія «KF Systems» - найбільший виробник димоходів в Україні та Києві. Наша компанія є визнаним лідером у виробництві димохідних систем, завдяки успішній роботі на ринку. Фахівці займаються оформленням всієї проектної документації, яка буде узгоджена в короткі терміни, дозволяючи завершити будівництво без затримок. Телефонуйте за вказаними номерами, щоб зв'язатися з консультантом, уточнити деталі та почати співпрацю. Зварювальне виробництво має сучасне обладнання, що дозволяє домогтися максимальної точності й довговічності готових конструкцій.