(096) 730-18-80

  1. Головна
  2. Каталог продукції
  3. Агротехніка
  4. Ремонт сільгосптехніки

Ремонт і обслуговування сільгосптехніки

від 100 грн.

Основні напрямки робіт з ремонту та обслуговуванню техніки

Ремонт сільськогосподарської техніки в Україні супроводжується виявленням дефектів та подальшим усуненням неполадок. Ось основні напрямки робіт:● відновлення посадкових місць валів;● заміна втулок, підшипників;● заміна пластин або труб на катках і т.д. Перед початком ремонтних робіт, всі нюанси узгоджуються з замовником, щоб з'ясувати обсяг необхідних робіт і попередні розцінки.

Хочете оформити замовлення?

Заповніть форму і ми зв’яжемось з Вами найближчим часом.

Дякуємо Вам!

Ми зв'яжемося з вами.

Can't send form.

Please try again later.

Які деталі сільгосптехніки ремонтують в KF-Systems

Ремонт сільгосптехніки (СГТ) це процес, який супроводжує не тільки окремих фермерів, а й масштабні підприємства. Він допомагає постійно підтримувати техніку в робочому стані, а також займатися безперебійною її експлуатацією тривалий час. Роботи з ремонтом спецтехніки виконуються через несприятливі для машин умови. Підвищена вологість, атмосферні опади, земля та пил провокують швидкий знос окремих елементів механізму. Нерівна поверхня, по якій доводиться часто їздити сільгосптехніці, призводить до розхитування конструкцій та ослаблення кріплень, тому постійне обслуговування агротехніки — невід'ємна частина сільського господарства. Іноді підприємцям не потрібен капітальний ремонт сільгосптехніки, а тільки невеликі сервісні усунення неполадок, які займають набагато менше часу.
Компанія KF-Systems надає послуги з ремонту сільгосптехніки та її деталей, а саме:● жаток — спецтранспорт для скошування сільськогосподарських рослин і перенаправлення скошеної маси в молотарки комбайна. Розрізняють навісні та причіпні моделі;● плугів — машина з широким металевим лемешем або диском для оранки землі. Відрізняються своїм призначенням, конструкцією, видом тяги, швидкістю обробки ґрунту;● сівалок — пристосування для посіву в ґрунт зерна та добрив. Відрізняються широтою застосування — є універсальні моделі, а є більш спеціалізовані;● борін — машина для поверхневої обробки ґрунту та догляду за сільськогосподарськими культурами. Залежно від конструкції робочих органів, борони ділять на зубчасті та дискові. Тракторні борони бувають причіпні й навісні;● катків — механізм для обробки ґрунту. Застосовують для розпушення та ущільнення землі, вирівнювання поверхні території, знищення крижаної кірки на озимих посівах й інших подібних робіт. Залежно від форми механізму, катки бувають: гладко-трубчасті, кільчасті, кільчасто-шпорові, кільчасто-зубчасті, водоналивні гладкі;● кронштейнів — посадкові місця валів пошкоджуються в процесі експлуатації, тому підлягають регулярному ремонту для збереження цілісності конструкції;● чистиків — металеві деталі у вигляді зігнутої пластини потрібної форми та розмірів з отворами для кріплення на корпусі редуктора приводу ріжучого вузла;● інших частин і механізмів.

Чому варто звернутися за технічним обслуговуванням і ремонтом агротехніки в KF-Systems?

При виході з ладу агротехніки дуже легко знайти сайт по ремонту сільгосптехніки в Україні та прочитати відповідну інформацію, але великого результату це не дасть. У разі поломки найкраще зв'язатися з нашим менеджером і домовитися про огляд або навіть відправити фото вузла, що вийшов з ладу. Таким способом ми зможемо оперативно оцінити ступінь пошкодження та вжити заходів з ремонту машини або її деталей.Багато з наших послуг супроводжуються фотографією з описом. Щоб замовити огляд або ремонт сільгосптехніки в Україні просто зателефонуйте або напишіть нашому менеджеру. Якщо ж Ви ще не визначилися з вибором, наші співробітники з задоволенням проконсультують Вас і допоможуть зробити правильний вибір.
Підприємство KF-Systems пропонує краще співвідношення ціни та якості на ринку. Співпрацюючи з нами, наші клієнти гарантовано отримують:● оперативне виконання замовлень — ми пропонуємо сервісний ремонт сільгосптехніки в найкоротші терміни, адже розуміємо, наскільки цінно час клієнтів;● високу якість продукції — ми виготовляємо продукцію з сировини високої якості та піклуємося про те, щоб всі елементи й запчастини були зроблені відповідно до високих закордонними стандартами;● приємні ціни — компанія КФ-СИСТЕМС, як виробник, може дозволити собі ставити невелику вартість на послуги, адже займається не тільки ремонтом, а ще й такими напрямками, як виробництво промислового устаткування та виробництво запчастин для сільгосптехніки;● постійний контроль за процесом виробництва деталей.
Ми надаємо ремонт різної складності, в тому числі ремонт імпортної сільгосптехніки.

FAQ

  • Які роботи з ремонту сільгосптехніки надаються у KF Systems?

    KF Systems надає послуги з відновлення посадкових місць валів, заміни втулок, підшипників, а також заміни пластин або труб на катках. Також здійснюємо ремонт: жниварок, плугів, сівалок, борін, каток, кронштейнів, чистиків, інших механізмів.