(096) 730-18-80

  1. Головна
  2. Каталог продукції
  3. Обладнання для фонтанів
  4. Форсунки для фонтанів

Виготовлення насадок і форсунок для фонтанів

Форсунки (насадки) для фонтанів — це пристрої, що надають струменям води певної форми. Вони розсіюють та розбризкують воду відповідно до прописаного сценарію. Кожна з фонтанних насадок створює свій неповторний ефект. Комбінація різних форсунок у поєднанні з різною висотою малюнка створюють видовищні композиції.

Хочете оформити замовлення?

Заповніть форму і ми зв’яжемось з Вами найближчим часом.

Дякуємо Вам!

Ми зв'яжемося з вами.

Can't send form.

Please try again later.

Для чого необхідні форсунки для вуличних фонтанів?

Все більше великих підприємств встановлюють вуличні фонтани з різними цілями. Фонтан встановлений в потрібному місці не тільки порадує перехожих і місцевих жителів своїм зовнішнім виглядом, але й принесе велику популярність компанії. Для того, щоб в кінцевому результаті отримати якісний та красивий фонтанний комплекс, варто подбати про потрібних деталях і купити насадки для фонтанів в Києві. Насадки для фонтанів виконують ряд важливих функцій:● регулюють напрямок струменів води;● прикрашають зовнішній вигляд фонтана і роблять його дизайн більш завершеним;● надають струменям необхідну форму.
Саме форсунки для фонтанів задають зовнішній вигляд усій фонтанній системі.Основне завдання форсунки — це різні маніпуляції з водою, її напрямком, розсіюванням, упорядкуванням окремих крапель і повноцінних водяних струменів.При коректному підборі таких виробів, створюється вражаюча візуальна картинка, яка прикрасить будь-яку територію своїм зовнішнім виглядом. 
Розрізняють безліч насадок, які можуть зробити:● багаторівневі;● купольні;● вируючі;● рухомі та багато інших композицій.
Конструкція таких форсунок настільки проста в експлуатації, що встановити їх можна самостійно.Насадка для вуличного фонтану буде підтримувати тривалу та безперебійну подачу води в тому випадку, якщо проводити її регулярне очищення, яке досить легко здійснюється. Досить зняти форсунку й очистити виріб від накопиченого бруду або хлору. Така нехитра процедура допоможе не тільки уникнути поломки насадки, але й підтримувати чистоту води у фонтані.
 Також наші фахівці з радістю допоможуть Вам підібрати насоси для фонтану, підводні LED світильники та устаткування для фонтанів.

Як можна комбінувати форсунки для фонтанів?

Насадки для фонтанів (вони ж форсунки) потрібні для викидання води. Залежно від способу подачі води, вони бувають:● одноструминеневі;● багатоструменеві;● вулкан;● ротаційні та інші.
Розрізняють моделі, що створюють готову композицію й елементи, які можна комбінувати між собою, тим самим створюючи унікальні фонтанні комплекси.Фонтанні насадки від компанії виробника обладнання KF Systems можуть розглядатися як окремі елементи, але краще за все ці насадки працюють в групі з таких же виробів, які можна згрупувати в загальну систему. Така можливість дозволяє погратися Вашій уяві та скомбінувати окремі елементи в привабливий та унікальний фонтан. Ціна на форсунки для фонтану буде відрізнятися залежно від виду, габаритів і параметрів виробу.

Де замовити виготовлення насадок і форсунок для фонтанів в Україні?

Замовити насадки для фонтанів в Україні можна на сайті KF Systems. Наша компанія орієнтується на європейські стандарти якості, тому Ви можете бути впевнені в якості та довговічності продукції, що виготовляється нами. За довгі роки роботи, підприємство KF SYSTEMS відмінно зарекомендувало себе на ринку в Україні, саме тому ми довго співпрацюємо з великими світовими та українськими компаніями. Виробництво насадок і форсунок для декоративних фонтанів від українського виробника не тільки прикрасить Ваш фонтан, але й допоможе підтримувати економіку країни на високому рівні. Для замовлення продукції достатньо зв'язатися з нашим менеджером. Звертайтеся!