(096) 730-18-80

  1. Головна
  2. Каталог продукції
  3. Обладнання для фонтанів
  4. Насоси для фонтанів

Виготовлення насосів для вуличних і міських фонтанів

Насоси відрізняються об'ємною продуктивністю, напором, способом підключення до системи циркуляції води фонтану. Так звані глибинні насоси монтуються безпосередньо в чаші фонтану, а виносні (сухі) — за її межами. Для світлових та світло-музичних фонтанів здебільшого використовують заглиблені насоси. Вони можуть вмикатися відповідно до запрограмованого сценарію, створюючи «гру» струменів води. Крім того, вони не потребують прокладання довгих трубопроводів, а відтак виключають втрати гідравлічного напору.Деякі проекти передбачають систему зворотного водопостачання фонтану з циркуляційним та дренажним насосами, що створюють рециркуляцію води у чаші.Через постійний контакт людей із водою в таких фонтанах обов’язковою є системи очищення води.Технологічне обладнання системи фільтрації та підготовки води, щит керування та автоматики розташовуються здебільшого в підземній насосній станції поряд з фонтаном. Насоси для створення кожної картини розташовані в чаші. Підживлення фонтану здійснюється автоматично по датчикам рівня у чаші фонтану за допомогою електромагнітного клапана.

Хочете оформити замовлення?

Заповніть форму і ми зв’яжемось з Вами найближчим часом.

Дякуємо Вам!

Ми зв'яжемося з вами.

Can't send form.

Please try again later.

Види насосів для вуличних фонтанів

Багато підприємців, комунальні установи, а також володарі особистих ділянок, бажають облаштувати вуличний фонтан. Серцем руху води у водоймі стає водяний насос для фонтану. Кожен з його видів володіє власними технічними і експлуатаційними властивостями. Основна відмінність насосів - кінцеве місце розташування, а також потужність продуктивності.
Насоси для фонтанів можуть бути декількох видів:● Занурювальні. Працюють тільки під водою. Він не буде працювати без додаткового доопрацювання його конструкції. Бажано кріпити його нижче середини рівня води, але не на самому дні. Причина проста - він може забитися через піску, бруду або дрібного сміття. В експлуатації такий насос досить невибагливий - досить оглядати його раз на рік і, при необхідності, прочищати. Єдиний нюанс - глибинні насоси для фонтанів потрібно знімати зимову пору. Не можна допустити, щоб він або його комплектуючі скрижаніла.● Циркуляційні. Такі насоси встановлюються поблизу водойми Для його коректної роботи потрібно спеціалізована усмоктувальна лінія, шланг для забору води. Такий варіант відмінно підійде для декількох фонтанів, які працюють одночасно. Його продуктивність може бути вище, ніж у насосу, а й ціна буде відповідною. Габарити такого виробу досить великі. Виносні насоси для фонтанів потрібно захищати від атмосферних опадів, попадання прямих сонячних променів і перегріву. Експлуатаційні властивості даного девайса не вимагають додаткової вологозахисту струмопровідних частин.
Ми виготовляємо фонтанні модулі будь-якої складності. Зазвичай, в це поняття входять такі вироби: насос, світильник, форсунка, декоративна решітка будь-якої форми і багато інших деталей. Крім насосів, наше підприємство виготовляє та інше обладнання, наприклад підводні світлодіодні світильники для фонтанів.

Особливості водяних насосів для міських фонтанів від KF Systems

Далеко не всі наші насосні модулі відрізняються великою продуктивністю і напором, але всі вони мають легкий спосіб підключення до системи циркуляції води фонтану. Так звані глибинні насоси встановлюються безпосередньо в чаші фонтану або будь-якого іншого водоймища, а виносні (сухі) - за її межами. Для світлових і світло-музичних фонтанів використовують обидва види насосів. Вони можуть включатися відповідно до запрограмованого сценарієм, створюючи «гру» струменів води.Некоторие проекти передбачають систему оборотного водопостачання фонтану з циркуляційним і дренажним насосами, які створюють циркуляцію води в чаші.
Насоси для вуличних фонтанів мають ряд переваг:● компактність;● безшумність;● економічність;● доступна ціна;● висока якість.

У зв'язку з постійним контактом людей з водою в таких фонтанах обов'язкове системи очищення води і наявність очищувальних фільтрів.
Підживлення фонтану здійснюється автоматично, використовуючи датчики рівня в чаші фонтану за допомогою електромагнітного клапана. Насос для міського фонтану відмінно підійде для хорошої циркуляції води навіть на великий обсяг води. Також Вас може зацікавити обладнання для фонтанів в Україні.

Де замовити виготовлення якісних насосів для фонтанів в Україні?

Купити насоси для фонтанів в Україні не так вже й складно, достатньо просто зв'язатися з нашим менеджером і залишити заявку на покупку. Ми вже багато років виготовляємо обладнання для фонтанів, тому Ви можете бути впевнені в довговічності і надійності продукції, що виготовляється нами продукції. Замовити насоси для фонтанів в компанії КФ-СИСТЕМС - відмінна ідея! Звертайтеся!