(096) 730-18-80

  1. Головна
  2. Каталог продукції
  3. Обладнання для фонтанів
  4. Насоси для фонтанів

Виготовлення насосів для вуличних і міських фонтанів

Насоси для фонтанів відрізняються об'ємною продуктивністю, напором, способом підключення до системи циркуляції води фонтану. Так звані глибинні насоси монтуються безпосередньо в чаші фонтану, а виносні (сухі) — за її межами. Для світлових та світломузичних фонтанів здебільшого використовують заглиблені насоси. Вони можуть вмикатися відповідно до запрограмованого сценарію, створюючи «гру» струменів води. Крім того, вони не потребують прокладання довгих трубопроводів, а відтак виключають втрати гідравлічного напору.Деякі проекти передбачають систему зворотного водопостачання фонтану з циркуляційними та дренажними насосами, що створюють рециркуляцію води у чаші.Через постійний контакт людей із водою в таких фонтанах обов’язковою є системи очищення води.Технологічне обладнання системи фільтрації та підготовки води, щит керування та автоматики розташовуються здебільшого в підземній насосній станції поряд з фонтаном. Насоси для створення кожної картини розташовані в чаші. Підживлення фонтану здійснюється автоматично по датчикам рівня у чаші фонтану за допомогою електромагнітного клапана.

Хочете оформити замовлення?

Заповніть форму і ми зв’яжемось з Вами найближчим часом.

Дякуємо Вам!

Ми зв'яжемося з вами.

Can't send form.

Please try again later.

Види насосів для декоративних фонтанів

Багато підприємців, комунальні установи, а також володарі особистих ділянок, бажають облаштувати вуличний фонтан. Серцем руху води у водоймі стає водяний насос для фонтанів. Кожен з його видів володіє власними технічними та експлуатаційними властивостями. Основна відмінність насосів - кінцеве місце розташування, а також потужність продуктивності.
Насоси для фонтанів можуть бути декількох видів:● Занурювальні. Такі фонтанні насоси працюють тільки під водою. Він не буде працювати без додаткового доопрацювання його конструкції. Бажано кріпити його нижче середини рівня води, але не на самому дні. Причина проста - такий насос для фонтанів може забитися через пісок, бруду або дрібного сміття. В експлуатації даний насос досить невибагливий - досить оглядати його раз на рік і, при необхідності, прочищати. Єдиний нюанс - глибинні насоси для фонтанів потрібно знімати зимову пору. Не можна допустити, щоб він або його комплектуючі скрижаніли.● Циркуляційні. Такі насоси для фонтанів встановлюються поблизу водойми. Для його коректної роботи потрібно спеціалізована усмоктувальна лінія, шланг для забору води. Такий варіант відмінно підійде для декількох декоративних фонтанів, які працюють одночасно. Його продуктивність може бути вищою, ніж у заглибного насоса, але й ціна буде відповідною. Габарити такого виробу досить великі.  ● Виносні насоси для фонтанів потрібно захищати від атмосферних опадів, попадання прямих сонячних променів і перегріву. Експлуатаційні властивості даного девайса не вимагають додаткового вологозахисту струмопровідних частин.
Ми виготовляємо насоси для фонтанів будь-якої складності. Зазвичай, в це поняття входять такі вироби: насос, світильник, форсунки для фонтанів, декоративна решітка будь-якої форми та багато інших деталей. Крім насосів для фонтанів, наше підприємство виготовляє та інше обладнання, наприклад підводні світлодіодні світильники для фонтанів.

Особливості водяних насосів для міських фонтанів від KF Systems

Далеко не всі наші насоси фонтанні відрізняються великою продуктивністю і напором, але всі вони мають легкий спосіб підключення до системи циркуляції води фонтану. Так звані глибинні фонтанні насоси встановлюються безпосередньо в чаші фонтану або будь-якого іншого водоймища, а виносні (сухі) - за її межами. Для світлових і світломузичних фонтанів використовують обидва види насосів. Вони можуть включатися відповідно до запрограмованого сценарієм, створюючи «гру» струменів води. Деякі проєкти передбачають систему оборотного водопостачання фонтану з циркуляційним і дренажним насосами, які створюють циркуляцію води в чаші.
Насоси для декоративних фонтанів мають ряд переваг:● компактність;● безшумність;● економічність;● доступна ціна;● висока якість.
У зв'язку з постійним контактом людей з водою в таких фонтанах обов'язкова система очищення води та наявність очищувальних фільтрів.Підживлення фонтану здійснюється автоматично, використовуючи датчики рівня в чаші фонтану за допомогою електромагнітного клапана. Насос для фонтану відмінно підійде для хорошої циркуляції води навіть на великий обсяг води. Також Вас може зацікавити обладнання для фонтанів в Україні.

Де замовити виготовлення якісних насосів для фонтанів за доступною ціною в Україні?

Замовити насоси для фонтанів в Україні не так вже й складно, достатньо просто зв'язатися з нашим менеджером і залишити заявку на покупку. Ми вже багато років виготовляємо обладнання для фонтанів, тому Ви можете бути впевнені в довговічності та надійності продукції, що виготовляється нами. Замовити насоси для фонтанів в компанії КФ-СИСТЕМС - відмінна ідея! Звертайтеся і ми виготовимо для вас насоси для фонтану по найкращій ціні!