(096) 730-18-80

  1. Головна
  2. Наше виробництво
  3. Фарбування
  4. Піскоструменева обробка

Піскоструминна обробка металу


Піскоструменева обробка металу – це спосіб очищення металевих поверхонь абразивним порошком, який видувається стисненим під високим тиском повітрям.
Пісікоструменеву обробку виробу проводять перед фарбуванням, ґрунтуванням чи нанесенням захисних покриттів, для зняття старих шарів лакофарбувальних покриттів, щоб очистити поверхню від бітумних матеріалів, видалити гідроізоляцію, зачистити зварні з’єднання, видалити корозію тощо.
Перевагами даного методу перед іншими способами очищенням поверхні є висока швидкість очистки, швидкий результат, який неможливо досягти за допомогою рідких розчинів, тривалий та стійкий ефект, делікатність та збільшення терміну експлуатації виробу.

Хочете замовити послугу?

Заповніть форму і ми зв’яжемось з Вами найближчим часом.

Дякуємо Вам!

Ми зв'яжемося з вами.

Can't send form.

Please try again later.

Переваги піскоструминної обробки

Піскоструминна обробка - це спосіб очищення металевих поверхонь спеціалізованим абразивним порошком, який видувається в стислому стані під тиском повітря. Такий вид очищення ще називають абразивоструйного.
Піскоструминну обробку виробів проводять перед фарбуванням, ґрунтовкою або нанесенням захисних покриттів. Її використовують для зняття старих шарів лакофарбових покриттів, щоб очистити поверхню від бітумних матеріалів, залишків формувальних сумішей, видалити гідроізоляцію, зачистити зварні з'єднання, видалити корозію, маслянисті плями тощо.
Переваги даного методу перед іншими способами очищення поверхні:● висока швидкість очищення - цей спосіб очищення дає швидкий результат, який неможливо досягти за допомогою рідких розчинів;● тривалий і стійкий ефект;● делікатність в обробці;● збільшення терміну експлуатації виробу.
Піскоструминна обробка нержавійки в компанії КФ-СИСТЕМС здійснюється за допомогою першокласного обладнання під наглядом кваліфікованих фахівців.

Послуги піскоструминної обробки

Піскоструминна обробка металу може бути трьох видів: легкої, середньої та глибокої.
Послуги піскоструминної обробки включають в себе такі операції:● антикорозійна обробка;● очищення виробів від лакофарбового покриття;● зачистка плоских поверхонь (листів металу і тд;● зачистка профільних поверхонь виробів (куточків, швелерів і тд).
Піскоструминна обробка поверхонь все швидше набирає популярності в Україні. Її використовують для багатьох цілей, наприклад, зовсім недавно її почали застосовувати для очищення автомобільних дисків, видаляючи з них старе покриття, фарбу і сліди окислення.Також Вас може зацікавити фарбування металевих виробів.

Де замовити піскоструминну обробку металу за вигідною вартості в Україні?

Якщо Вас цікавить піскоструминна обробка Київ, то звертайтеся до нас! Компанія КФ-СИСТЕМС надає послуги піскоструминної обробки в Києві. Для того, щоб залишити заявку на здійснення виробництва, достатньо зв'язатися з нашим менеджером і обговорити всі питання, що цікавлять Вас деталі. Ми в найкоротші терміни здійснимо Ваше замовлення і зробимо все відповідно до заздалегідь прописаної конструкторської документації.
Вартість піскоструминної обробки розраховується індивідуально для кожного клієнта та залежить від багатьох факторів:● габаритів виробу;● складності виконання замовлення;● терміновості термінів;● матеріалу виробу і тд.
Ми починаємо здійснювати замовлення відразу після того, як уточнимо всі деталі і нюанси у замовника. Наша команда швидко і якісно виконає свою роботу в найкоротші терміни.Крім того, наше підприємство здійснює виробництво промислового устаткування в Україні. Звертайтеся!