(096) 730-18-80

  1. Головна
  2. Каталог продукції
  3. Обладнання для теплових пунктів та насосні станції
  4. Транспортабельна котельна установка ТКУ-600

Транспортабельна котельна установка ТКУ-600

Транспортабельна котельна установка — це мобільний автономний комплекс, який застосовується для опалення на об'єктах промислового, адміністративного або культурного призначення. Ця установка перебуває в повній заводській готовності до роботи та транспортування завдяки наявності автомобільного шасі.

Хочете оформити замовлення?

Заповніть форму і ми зв’яжемось з Вами найближчим часом.

Дякуємо Вам!

Ми зв'яжемося з вами.

Can't send form.

Please try again later.

Як працюють пересувні котельні установки

Транспортабельна котельна установка ТКУ використовується для таких цілей:● подача тепла на будівельні, вахтові або виробничі об'єкти (зокрема селища) протягом опалювального сезону;● забезпечення теплом в аварійних ситуаціях;● організація постачання тепла при виникненні надзвичайних ситуацій.Така установка працює для забезпечення об'єктів теплоносієм певної температури. Також комплекс може використовуватися для забезпечення споживчої системи гарячою водою або парою (необхідною для деяких виробничих процесів).Оскільки установка оснащена автоматизованим блоком управління, немає потреби прикріплювати до неї окремого оператора. Для нормальної роботи всі прилади мають бути справні, а необхідні експлуатаційні параметри задані на блоці управління. Також резервуар під паливо має бути повний.Введення в експлуатацію та подальші дії виконує безпосередньо власник. Однак найчастіше власник укладає договір із компанією-виробником установок або сервісним центром для надання послуг обслуговування (технічний огляд, сезонні налаштування тощо).

Комплектація ТКУ-600

Котельна установка ТКУ-600 на автоплатформі є комплексом повної готовності, до комплектації якого входять такі компоненти:● автомобільна платформа, на якій базується сама котельня і дизельний генератор;● водогрійний котел (600 кВт);● дизельний пальник із плавним регулюванням;● автоматизована система подачі рідкого палива в котел;● блок управління з системою автоматизації, регулювання та диспетчеризації;● система обліку витрат електроенергії;● комплекс тепломеханічного оснащення з мережевими насосами, запірною арматурою, фільтрами і системою клапанів;● автоматизована система живлення контурів від котельні до теплообмінників;● система постачання електроенергії та освітлення.

транспортабельна котельня установка тку 600

Переваги котельної установки ТКУ-600

Пересувні котельні установки популярні в Україні завдяки низці переваг. ТКУ-600 виробництва KF-Systems має такі переваги:● високий рівень надійності обладнання;● доступність ремонту та експлуатації установки;● повна автоматизація, через що немає потреби прикріплювати окремий персонал;● висока ефективність і продуктивність;● високий рівень безпеки та контроль викидів шкідливих речовин у навколишнє середовище.

 Автоматизація процесів

Пересувні котельні установки характеризуються високим рівнем продуктивності та безпеки, що забезпечено впровадженням систем автоматизації. Автоматика дає змогу контролювати такі процеси:● запуск і зупинка котла;● регулювання продуктивності;● точне налаштування робочих параметрів;● управління роботою насосів;● управління рівнем води в резервуарі;● регулювання температури теплоносія з урахуванням погодних умов;● регулювання температури всередині приміщення котельні;● керування роботою установки відповідно до налаштувань «нічного режиму»;● моніторинг, сигналізація та передача інформації диспетчеру в разі виникнення екстрених ситуацій.

Мобільні котельні установки виробництва KF-Systems

Транспортабельна котельна установка від KF-Systems — це пересувна техніка, що повністю налаштовується під потреби користувача. З її допомогою можливо скоротити час на будівництві повноцінної котельні, вона також може успішно виконувати функції аварійної системи опалення.
Щоб замовити котельні ТКУ-600, залишіть заявку на сайті, після чого наш менеджер зв'яжеться з вами, проведе консультацію, відповість на всі запитання і допоможе з оформленням замовлення.