(096) 730-18-80

  1. Головна
  2. Каталог продукції
  3. Вироби з металу
  4. Корпуси платіжних терміналів

Корпуси платіжних терміналів

Надійність і довговічність металу – це головні переваги для виготовлення пристроїв, які повинні функціонувати безперебійно за будь-яких умов. «КФ-СІСТЕМС» виготовляє металеві корпуси різного ступеня складності, зокрема, поштомати та платіжні термінали, як за типовими проектами, так і за індивідуальними параметрами замовника. Залежно від місця розташування, термінали розрізняють навісні та підлогові, вуличні та ті, що встановлюються в приміщеннях. Вбудовані вуличні термінали монтують в ніші будівель, вхідних груп магазинів, торгових центрів та інших об'єктів з великим потоком відвідувачів. Їх виготовляють із суцільнозварних каркасів зі сталі товщиною від 3-6 мм, укомплектовують спеціальними тримачами, всередині посилений сейф і кожух для комп'ютерних елементів. Металевий корпус можна фарбувати у будь-який колір. Стаціонарні вуличні термінали мають стійки для підлогової установки. Термінали для приміщень виготовляються із сталі товщиною 2-3 мм.

Хочете оформити замовлення?

Заповніть форму і ми зв’яжемось з Вами найближчим часом.

Дякуємо Вам!

Ми зв'яжемося з вами.

Can't send form.

Please try again later.

Платіжний термінал в місті став невід'ємної частини нашого життя. З його допомогою ми оплачуємо парковки, поповнюємо мобільний телефон, переводимо кошти з картки на картку, поповнюємо рахунки і навіть оплачуємо комунальні послуги. Сучасні термінали мають величезний функціоналом: без черг і складних рухів тіла можна закривати будь-які питання, пов'язані з оплатами в інтернеті.
Виготовлення корпусів для платіжних терміналів - ще один профіль компанії KF-systems. Ми надаємо всі необхідні матеріали для його установки, а також ведемо процес від початку і до кінця. Але щоб говорити про фінальний результаті, давайте розберемося в деяких моментах.

Які типи корпусів для платіжних терміналів виготовляє компанія KF-systems?

Корпуси для платіжних терміналів виготовляються на сучасному обладнанні, з огляду на всі новітні технології. KF-systems виробляє корпусу таких видів:● металеві корпуси для платіжних терміналів;● корпусу для лотерейних виробів;● металеві корпуси для паркоматів;● пристрою для банкінгу;● почтомати.
Основний матеріал при виготовленні - метал. Так пристрій служить довше, більш захищене і не схильне до ніяким погодних умов. Корпуси діляться на кілька типів залежно від типу встановлення: підлогові, вуличні та встановлюються в приміщеннях.
Їх ставлять одинично в жвавих місцях, акуратно вписують в завдання або розміщують на території торгових центрів, банків і офісних приміщень. Кожен апарат можна адаптувати під дизайн місця, в якому він встановлений.
Об'єкти, які ставлять на вулиці і мають великий потік проходять повз людей, оснащені належної захистом:● каркас товщиною від трьох до шести міліметрів;● наявність спеціальних тримачів;● міцніший сейф;● кожух для комп'ютерних елементів.

Етапи виробництва корпусів

Виробництво корпусів для платіжних терміналів відбувається в кілька етапів:● Вся продукція створюється на новітніх європейських верстатах, що дозволяє безпомилково лазерно різати і гнути метал.● Особливість полягає в дотриманні найдрібніших моментів. Устаткування KF-systems дозволяє точно розрізати матеріал, грунтуючись на параметрах дизайну.● На фінальному етапі виробництва корпусу покриваються порошковою фарбою, щоб захистити термінал від подряпин і появи корозії.

Де замовити виготовлення корпусів для платіжних терміналів?

Виробництво компанії KF Systems знаходиться в Києві. Проектування сталевих конструкцій, фрезерування великих деталей, гнучка й різання металу - одні з основних наших профілів.
Встановити корпусу платіжних терміналів в Києві можна завдяки професіоналам KF-systems. Ми не обмежуємося стандартними дизайнами і пропонуємо кастомізовані вироби, грунтуючись на ваших перевагах. Кожен буде оснащений системою обігріву та охолодження, сканерами штрих і qr-кодів, спеціальним захистом.
Замовити виготовлення корпусів для плтаежних терміналів легко: залишайте заявку на сайті, наш менеджер обробить запит і зв'яжеться з вами.