(096) 730-18-80

  1. Головна
  2. Каталог продукції
  3. Вироби з металу
  4. Виготовлення металевих перил

Металеві перила

Металеві перила - конструкції, призначені для огородження периметра сходів усередині будівель, а також зовні. Головна мета їх монтажу полягає в забезпеченні безпеки переміщення людей між поверхами. Завдяки пластичності металу і його відносної легкості можна домогтися не тільки міцності, а й отримати унікальний зовнішній вигляд. Основні переваги, які мають перила з металу:
● стійкість до ударів, зміні температури, дії вологи, сонячного світла, впливу хімічних речовин та інших факторів;● різноманітність варіантів оформлення, що дозволяє поєднувати поручні з іншими матеріалами. Це ще більше зробить інтер'єр унікальним;● практично необмежений термін використання при правильному сервісі і обігу;● можливість монтажу на обмеженій площі.
Самі металеві поручні не вимагають дорогих засобів для чищення, а метал, який використовується при виготовленні, є вогнетривким. Він не виділяє отруйний дим. При правильному покритті фарбою всередині будівлі можна забути про ймовірність утворення іржі.

Хочете оформити замовлення?

Заповніть форму і ми зв’яжемось з Вами найближчим часом.

Дякуємо Вам!

Ми зв'яжемося з вами.

Can't send form.

Please try again later.

З яких металів виготовляють перила для сходів?

Довговічність і комфорт експлуатації не тільки від кваліфікації тих, хто виготовляє металоконструкції. Важливо ще й те, з яких металів здійснюється виготовлення металевих перил:● чорні метали (чавун, залізо). Їх легко встановити, відрізняються вигідною вартістю для замовника. Головний недолік - відсутність можливості обробки антикорозійними речовинами і фарбування одночасно. Це призводить до втрати властивостей металу;● сталь. Застосовуються міцні марки, які затребувані в промисловості, що вказує на здатність витримувати підвищені навантаження протягом всього терміну експлуатації;● хромована сталь. Підходять такі перила в будівлях з високою прохідністю - торгові центри, навчальні заклади, адміністративні будівлі, цехи, де здійснюється виробництво промислового устаткування. Конструкції легко чистити, завдяки чому вони завжди відбивають світло і мають привабливий зовнішній вигляд;● алюміній. Такі перила також відрізняються естетичністю. До того ж вони важать набагато менше, ніж інші варіанти. Це корисно при будівництві будинку з легких матеріалів, де не можна перевантажувати несучі конструкції.
Також виробництво металевих перил може виконуватися з декількох сплавів відразу. Це дає можливості для установки конструкцій в різних інтер'єрах незалежно від стилю оформлення.

Види металевих поручнів і огорож

Налагоджено виробництво таких типів перил:
● зварні. Виготовляються з чорних металів і сталі. Відрізняються міцністю і довговічністю навіть при знаходженні на вулиці. Є можливість створення візерунків, які роблять конструкцію унікальною на тлі інших;● збірні. Переважно застосовується алюміній і сталь. У першому випадку перед складанням необхідна обробка спеціальним покриттям, у другому - фарбування;● ковані. Відрізняються високими вимогами - необхідне спеціальне обладнання, інструменти, щоб отримати бажаний результат. Такі перила часто проектуються за індивідуальними замовленнями;● литі. У даній ситуації застосовується чавун або латунь для заливки в підготовлені форми. Після застигання конструкції обробляються. Основна перевага полягає в довговічності, а також можливості провести кілька однакових конструкцій без відмінностей;● штамповані. Використовується метод штампування, що дозволяє отримати сходові поручні з металу швидко.
Перила можуть бути комбінованими. Основа виготовляється з металу, а заповнюється все склом, пластиком і іншими матеріалами.

Етапи виробництва металевих перил

Після звернення клієнта обумовлюються всі деталі, що стосуються проекту. На місце монтажу прибуває фахівець для зняття замірів. Безпосередня робота над металоконструкціями проводиться в такому порядку:● різання стрічковою пилкою заготовок (труб та лози) для відповідності розмірам в проекті;● зняття фаски з торців;● свердління монтажних отворів;● корекція форм і розмірів;● гнучка профілів, труб;● зварювання елементів;● зачистка швів, що залишилися після зварювання.
Далі виконується безпосередній монтаж на об'єкті замовника. Ціна виготовлення поручнів з металу залежить безпосередньо від кількості використовуваних матеріалів, складності конструкції, наявності додаткових вимог.

Де замовити виготовлення металевих поручнів?

Телефонуйте за вказаними номерами, щоб розпочати співпрацю з компанією «KF Systems». Майстри виготовлять металеві перила в Києві з можливістю доставки і монтажу на об'єкті. Консультанти допоможуть визначитися з типом конструкції, якщо ви ще не знаєте, що необхідно встановити в будинку або іншому будинку. Гарантується оперативність виконання роботи і довговічність поручнів.