(096) 730-18-80

  1. Головна
  2. Каталог продукції
  3. Вироби з металу
  4. Металеві огорожі для терас

Металеві огорожі для терас

Тераса в будинку здається нам звичною справою: уявити, що не можна вийти на облагороджений ділянку випити кави, відпочити з друзями або почитати книгу - практично неможливо. Розглядаючи сучасні котеджі, ми зауважимо, що більшість розташоване в зоні з озерами, лісом, парком або штучно-створеної природою. Невелику ділянку з гарним видом в такому випадку стає незамінним елементом. Зазвичай, незважаючи на можливу помпезність будинку, їх вважають за краще робити в мінімалістичному стилі.
Наприклад, будувати перилла виключно з дощок або оформляти в стилі хай-тек.
Сучасні ЖК пішли тим же шляхом: більшість забудовників орієнтуються або на міський пейзаж, який видно з вікна, або на інфраструктуру, яка максимально близька до природи.
Виготовлення металевої огорожі для тераси в Дніпрі - просте завдання, з якою з легко впораються фахівці KF System.

Хочете оформити замовлення?

Заповніть форму і ми зв’яжемось з Вами найближчим часом.

Дякуємо Вам!

Ми зв'яжемося з вами.

Can't send form.

Please try again later.

Особливості виготовлення металевих огорож для терас і балконів

● Зазвичай виготовляються з нержавіючої сталі. Огорожа для тераси з металу виглядає міцнішим і стійким у використанні.● Чи не підвладні корозії, не потребують фарбування, переносять будь-які погодні умови.● Металеві огорожі для тераси вписуються в дизайн будинку незалежно від обраного стилю приміщення.● Є можливість підібрати підходящу модель в різному ціновому сегменті.● Висота тераси залежить від її розташування. Невисокі можуть доходити до 70-90 см. Якщо говорити про балкон, мінімальна висота - 100-120 см. Це достатній розмір, щоб знизити ризик випадкового падіння.● Тераси і балкони KF Systems виготовляються з міцного матеріалу, щоб з легкістю витримати вагу дорослої людини.● Металеву огорожу терас легко в монтажі: його можна встановити при спорудженні будівлі і також при ремонті.

Де замовити металеве огородження для терас?

Виробництво компанії KF Systems знаходиться в Києві. Проектування промислових виробів, будь-які види робіт зі сталлю, гнучка металів - основний спектр наших завдань. У команді працює понад сто осіб, які щодня справляються зі своїми завданнями на вищому рівні. У цеху встановлено сучасне обладнання, яке дозволяє використовувати в роботі новітні технології.
Приступаючи до виконання замовлення ми повністю беремо на себе весь спектр послуг з виготовлення та технічного супроводу металевих огорож для терас.
Замовити виготовлення огородження для тераси з металу легко: залишайте заявку на сайті, наш менеджер обробить запит і зв'яжеться з вами.