(096) 730-18-80

  1. Головна
  2. Каталог продукції
  3. Вироби з металу
  4. Виготовлення металоконструкцій

Виготовлення металоконструкцій

Збірні металоконструкції широко застосовуються в сучасному будівництві. Їх використовують для зведення одно- та багатоповерхових будівель, зокрема, сховищ, ангарів, гаражів, складів, приміщень для виробництва, виставкових конструкцій, вітрин,металевих ферм та інших об’єктів. Серед низки переваг використання металоконструкцій можна виділити такі, як можливість індивідуального проектування, універсальність, легкість транспортування, швидкі монтаж та демонтаж.Збірні металоконструкції виготовляють із металевих листів різної товщини, круглих і профільних труб, куточків, таврів, двотаврів, швелера.

Хочете оформити замовлення?

Заповніть форму і ми зв’яжемось з Вами найближчим часом.

Дякуємо Вам!

Ми зв'яжемося з вами.

Can't send form.

Please try again later.

Які металоконструкції виробляють в KF Systems?

Протягом століть люди використовують металоконструкції як в повсякденному житті, так і для більш складного призначення. Зараз метал використовується майже в кожній життєвій сфері. Кожен з металів характеризується своїми хімічними, фізичними і технологічними властивостями, які впливають на кінцевий зовнішній вигляд виробу.
Компанія KF Systems виготовляє такі металоконструкції:● збірні металоконструкції;● огорожі (сходових маршів, терас, балконів, перила і тд)● кошика для кондиціонерів;● корпусу почтоматов;● контейнери для відходів;● будь-які інші вироби з металу на замовлення.
Також Вас може зацікавити виробництво металевих огорож.
Проектування металоконструкцій дуже затребуване як в Україні, так і в усьому світі, адже металеві вироби використовуються в самих різних сферах. Наше підприємство розглядає навіть самі неординарні замовлення.

Варіанти обробки конструкцій з металу

Ми виготовляємо конструкції з металу на замовлення будь-якої складності. В нашому розпорядженні:
● машина газотермического різання з ЧПУ, здатна різати метал товщиною до 100 мм, максимальна довжина листа 6 метрів;● машина для плазмового різання з ЧПУ (максимальний розмір листа 3х1,5 метра, максимальна товщина різання 12 мм);● пили стрічкові для різання металопрокату;● танки для механічної обробки металу - свердлильні, фрезерні, токарні, координатно-розточувальні, вальцювальний верстат, зварювальне обладнання (для ручного дугового зварювання (ММА), аргонодугового зварювання (TIG) і напівавтоматичного зварювання (MIG / MAG;● листозгинальний верстат з ЧПУ дозволяє згинати металеві заготовки товщиною до 8 мм, довжиною до 2,5;● фарбувальна камера.
Використовуючи його, наші фахівці можуть здійснювати різні варіанти обробки конструкцій з металу.
Виробництво металоконструкцій в Україні дуже затребуване, як і в усьому світі. Сфера застосування виробів з металу дуже різноманітна:
● важка промисловість;● судно-, авіабудування;● виробництво ювелірних виробів;● машинобудівництво;● електропромисловість;● будівництво;● виготовлення металевих огорож балконів і багато інших галузей.
Виготовлення металоконструкцій це те, чим роками займається компанія КФ-СИСТЕМС. За цей час ми встигли накопичити величезний досвід у виробництві виробів з металу, тому можемо запропонувати Вам краще співвідношення ціни і якості.

Де замовити виготовлення металоконструкцій на замовлення в Україні?

Замовити виготовлення металоконструкцій на замовлення в Україні досить легко. Досить зв'язатися з нашим менеджером і обговорити всі питання, що цікавлять Вас деталі.
Наше підприємство виготовляє металоконструкції на замовлення будь-якої складності. У нашому розпорядженні великий виробничий цех, який облагороджений сучасним інноваційним обладнанням. Вся продукція виготовляється під чуйним керівництвом нашої висококваліфікованої команди, яка весь час розвивається і підвищує свої професійні навички.
Виробництво металоконструкцій зараз дуже затребуване як в Україні, так і в усьому світі. Такий ажіотаж легко пояснити, адже такі вироби мають цілий ряд переваг:● низьку ціну - ми є безпосередньо виробниками, тому можемо запропонувати краще співвідношення вартості і якості;● оперативне здійснення робіт - наша команда складається з професіоналів своєї справи, які швидко і якісно виконують свою роботу;● висока якість - в своїй роботі ми використовуємо тільки високоякісні матеріали, які відповідають всім нормам і стандартам якості;● простота в монтажі та експлуатації;● довговічність і надійність виготовлених нами виробів;
Наше підприємство виготовляє будь-які вироби з металу на замовлення. Ми працюємо згідно з попередньо складеної технічної документації, яка заздалегідь узгоджується з замовником. Звертайтеся!