(096) 730-18-80

  1. Головна
  2. Каталог продукції
  3. Вироби з металу
  4. Виготовлення металевих огорож сходів

Виготовлення металевих огорож сходів

Огорожа сходових маршів супроводжує нас у всіх сферах життя, адже такі конструкції можна зустріти в кожному будинку: магазині, поліклініці, школі, університеті, офісі, а ще на вулиці, особистій ділянці і тд. Огорожа може виготовлятися з різного матеріалу: нержавіючої сталі, алюмінію, різних сплавів і чорних металів. Ще одним популярним напрямком вважається виготовлення металевих огорож балконів. Огорожа сходових маршів і сходових прорізів це обов'язкова міра безпеки для всіх тих, хто піклується про здоров'я оточуючих людей. Металеві огорожі сходів житлових будинків повинні бути міцними і надійними для того, щоб убезпечити людей від падінь.

Хочете оформити замовлення?

Заповніть форму і ми зв’яжемось з Вами найближчим часом.

Дякуємо Вам!

Ми зв'яжемося з вами.

Can't send form.

Please try again later.

Види металевих огорож сходів

За місцем установки розрізняють такі види металевих огорож сходів:● інтер'єрні - встановлюються всередині приміщень. У цьому виді більш популярними вважаються дерев'яні моделі, а також екземпляри з тонкого металу;● екстер'єрні - встановлюються зовні приміщень. Для цієї конструкції частіше використовують чорні метали. Такі огорожі роблять більш масивними, а також, при необхідності, покривають антикорозійним покриттям для стійкості до атмосферних опадів. Така суміш може не тільки захистити конструкцію від іржі, а ще й надати їй необхідного відтінку.
Огорожа сходових маршів з металу вважаються найбільш міцними, надійними і стійкими до атмосферних опадів, тому так часто використовуються на відкритому просторі. Вони високо цінуються через свою зносостійкості і довговічності.Правильно підібране металеву огорожу сходів не тільки убезпечить людей від падіння, але і стане гарною прикрасою будівлі. Така конструкція може стати справжньою родзинкою приміщення, за умови правильного стилістичного добору. Декоративну функцію даного вироби важко переоцінити, адже сучасні металеві сходові огородження прекрасно доповнюють обраний дизайн споруди і роблять його більш завершеним.
Виготовлення металоконструкцій це те чим роками займається компанія КФ-СИСТЕМС, тому Ви можете бути впевнені в довговічності і надійності продукції, що виготовляється нами продукції.

Етапи виробництва сходових огороджень

Металеві сходові огорожі виконують ряд важливих функцій. Вони не тільки служать прекрасним декоративним елементом, а ще й гарантують високу безпеку пересування по сходовому майданчику.
Процес виробництва сходових огороджень чітко визначено і здійснюється за такою структурою:● створення відповідної конструкторської документації, яка узгоджується з замовником;● зварювання аргоном;● полірування зварних швів;● освіту необхідних отворів для збірки;● кінцева полірування всього вироби;● збірка окремих елементів;● при необхідності монтаж і встановлення готової конструкції.

Встановивши огорожу сходів з металу, можна більше не переживати про маленьких дітей і літніх людей, адже такі заходи безпеки максимально виключають ризик несподіваних падінь.
Також Вас можуть зацікавити металеві огорожі для тераси на замовлення.

Де замовити виготовлення сходових огорож з металу в Україні?

Ціна сходових огорож з металу залежить від багатьох факторів:● габаритів;● складності конструкції;● використовуваних матеріалів;● кінцевого зовнішнього вигляду виробу;● наявності додаткових деталей і гравіювань.
Замовити виготовлення сходових огорож з металу в Україні можна на нашому підприємстві КФ-СИСТЕМС. У нашому розпорядженні великий виробничий цех, який оснащений першокласним обладнанням. В нашій команді зібрані висококваліфіковані фахівці, які постійно вдосконалюють свої навички для того, щоб виготовляти дійсно якісні вироби.
Компанія КФ-СИСТЕМС виготовляє сходові огородження з чорного металу на замовлення. Вся на продукція проходить ретельний контроль на кожному етапі виробництва. Всі наші вироби сертифіковані і відповідають чинним нормам і стандартам якості. Звертайтеся!