(096) 730-18-80

Особливості ремонту зубових борін

Особливості ремонту зубових борін

Різні навісні вузли та агрегати суттєво збільшують функціонал спеціальної сільгосптехніки. Зубова борона є простим та ефективним засобом для обробки землі. Зручність та практичність його використання обумовлює широке поширення у вирішенні різних завдань оздоблення ґрунту.

У процесі експлуатації спорядження піддається великим механічним навантаженням, тому технічне обслуговування, ремонт деталей сільгосптехніки і ремонт зубових борін повинні проводитися регулярно.

Технічні характеристики зубових борін

Залежно від типу виробу залежать і його технічні властивості. Тяжке спорядження має більш просунуті показники, а легші поступаються їм за більшістю показників, що впливає і на обслуговування зубних борін.

Ключовими параметрами більшості моделей є:

- глибина обробки ґрунту – від 3 до 10 см.;

- розмір одержуваної фракції землі – трохи більше 5см.;

- глибина обробки – 3-4 см;

- тиск на кожен елемент борони залежить від обладнання, що застосовується і коливається в районі 5-30Н.

Вироби можна використовувати з різними типами сільгосптехніки і чим важча модель борони, тим потужніший двигун повинен бути на спецтехніці

Як здійснюється ремонт зубів борони?

Для проведення якісного обслуговування необхідно враховувати всі особливості ремонту зубових борін, для цього важливо знати конструкцію та нюанси проведення ремонту. В основі кожної моделі інструменту лежать прямокутні планки, на яких монтуються зубці. Спосіб їхнього кріплення повинен забезпечувати ведення кожним зубом окремої борозни.

Відстань між робочими елементами залежить від різновиду використовуваного агрегату і, можливо, в межах від 2,2 до 4,9 см. Для уникнення засмічення робочих елементів, фіксувати зуби в одному ряду бажано витримуючи інтервал не менше ніж 15 см один від одного.

Для фіксації борін на спеціальній техніці використовується зчеплення різних модифікацій, за допомогою якого надійно закріплюються інструменти на навісному устаткуванні.

Своєчасний ремонт зубів борони забезпечить надійність та ефективність використання сільгоспобладнання, що не дозволить порушити терміни обробітку ґрунту. При проведенні ремонтних робіт можливе не тільки відновлення пошкоджених вузлів, а й виготовлення деталей сільгосптехніки у разі їх критичного зносу.